Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 14.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Bogatstvoto......  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 21:14



Kak mislite ...bogatite hora shtastlivi li sa?
Pozdravi:Poline



Тема Моя отговор имаш!нови [re: Poline]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано19.01.02 21:43



Дадох ти го в другата тема__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Моя отговор имаш!нови [re: Gatsby©]  
Авторletq6tiq holandec (Нерегистриран)
Публикувано19.01.02 21:54



Zavisi kak i za kakvo si har4at parite.
Vse pak istinskoto 6tastie ne e v parite, a puk istinskoto bogatstvo, tova sa horata!



Тема Или..нови [re: letq6tiq holandec]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано19.01.02 21:58



..да_;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Bogatstvoto......нови [re: Poline]  
Авторprofesor (Нерегистриран)
Публикувано20.01.02 17:16



Vse pak, malko po-6tastlivi sa ot bednite. Kakto e kazal drevniqt mxdrec:
Po-dobre bogat, no pxk zdrav, otkolkoto beden, pxk bolen. Tova 6te re4e -
nezavisimo ot mnogoto minusi na bogatstvoto, otn. po-mrxsnata sxvest i t.n. , te pone sa dosta po-malko bolni statisti4eski, a minusite im pxk sa sxzdadeni ot samite tqh za da budalkat kolkoto se moje pove4e siroma6iqta 4e parite razvalqt 4oveka i za da mogat te da trupat priqtno zvxnq6ti moneti i veselo 6umulq6ti banknoti. Neka bednite karat na onanizxm, oligarhiqta 6te se samokritikuva i 6te organizira vakhanalii, priemi, razvrat, literaturni 4eteniq, koncerti, i t.n. Tova se promenq edinstveno s buntove i org. vxlneniq, revolucii i teror. Vij- Marx, Engels, Neron, Faraon i dr.



Тема Не знам!нови [re: Poline]  
Автор Kleopatra11 (древна)
Публикувано20.01.02 17:38



Всеки влага различен смисъл в понятията богатство и щастие.

Моите най-хубави мигове бяха без особена връзка с парите.Дори имаше дни,когато си брояхме стотинките,но бяхме свободни,млади,доволни от всичко,което си имахме.
С годините човек се променя,казват...
Сега не се оплаквам от материалното си състояние,но и не парадирам с него.И още не може да ме развълнува скъпа кола,последен модел или нещо такова за много пари.
Сигурно ви се струвам странна,но не се блазня от материални неща.

Сега пак имам своето щастие!
Една мечта,един топъл глас,две нежни думи...
Това не се купува с пари!

_______________

Не се отчайвай,всичко е загубено...!


Тема Re: Bogatstvoto......нови [re: Poline]  
Автор Meчo_Пyx (Пухкавичък)
Публикувано20.01.02 17:57



Както гласи една поговорка : "Rich is not the one who has the most but the one who needs the least." Или преведено на български - Богат е не този, който има най-много, а този, който се нуждае от най-малко!



Тема Re: Bogatstvoto......нови [re: Poline]  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 04:15



Бедните смятат, че щастието е в парите. Богатите вече знаят, че не е така. Мъдрецът е беден и знае, че щастието не е в парите, но колко от нас са мъдри?



Тема Re: Bogatstvoto......нови [re: Poline]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано23.01.02 17:14



gotina tema

za bogatite edno shte vi kaja - moje i da ne sa mnogo shtastlivi no pone ne se pritesniavat za drebni finansovi problemi. tiah vyprosi ot sorta na: imam li pari za naem, da hoda li da iam niakade ili da si otvora konserva - ne gi vylnuvat. i ako i men ne me vylnuvaha sigurno stiah da sym po shtastliv.

a za mizernicite kato mene znam sys sigurnost che sa shtastlivi - samo kogato imat pochiven den i dostatachno pari da iadat v niakoi zabutan mexikanski restorant. i togava pak shtastieto e pomracheno ot mislylta che tova sa poslednite pari za toia mesec i ot utre triabva da se pazaruvat groceries i da se gotvat manji.

eii sega kato se zamislih - naistina sym mnogo zle s parite :(((
niamashe da e zle da sym bogat



Тема Re: Bogatstvoto......нови [re: RollinStoner]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 20:55



Sega az shte vi kaja za sebe si...
Beshe vreme kogato niamahme pari za hliab i si mesehme,togava mislehme samo za pari,no doide vreme kogato razbrah (az),che parite sa tova neobhodimo zlo za koeto vseki se bori,no te osven sredstvo za razplashtane ne sa nishto drugo.Predi dve godini se naloji da otida sama sas decata si na pochivka,imah pari,no mi beshe ujastno skuchno,togava stignah do izvoda,che iskam da imam dostatachno pari i mnogo liubov okolo sebe si...
Poline




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.