Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли ...нови  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.01.02 09:00



Някой да познава българин педиатър в Ню Йорк?



Тема Re: Има ли ...нови [re: Debora]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 18:15



Debie, tolkova se radvam che se poiavi pak :))
Tolkova mi lipsvashe :))))))))

Zashto ti e pediatur? Da ne bi da rodi veche?
Chestito ako e taka.



Тема Re: Има ли ...нови [re: Eleya]  
Автор rain ()
Публикувано18.01.02 19:51



Deborata e ot predvidilivte za vsichki misli
Ne znam kakvo e zatursila pediater sled kato muja i ako ima insurance ima knijka s pediatrichnite doktori , adresi i telefoni pri koito moje da hodi i nishto ne mu kostva da pita kolegite ot koi sa dovolni.
ostanaloto e za hora bez insurans,



Тема Re: Има ли ...нови [re: rain]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.01.02 20:10



Това което си написала не е отговор на моят въпрос.
Благодаря все пак - все за някой ще е полезна и тази информация.
Да те информирам и аз нещо - всеки гинеколог има списък на практикуващи педиатри.
Очаквах някой да сподели свое мнение за педиатър, именно за това и поставих въпроса.



Тема Re:нови [re: Eleya]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.01.02 20:13



Каквато си нахакана мислех да те каня за кръстица на бебето като се роди, ама като прочетох за тревата
Ще й даваш лош пример.
Нищо не казваш за ваканцията ти?



Тема Re: Има ли ...нови [re: Debora]  
Автор rain ()
Публикувано18.01.02 20:50



Molia te konkretizirai! Niakoi da spodeli neshto po princip za pediater ili za pediater v NY ?



Тема Re: Има ли ...нови [re: rain]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.01.02 20:57



Исках да разбера дали някой познава практикуващ като педиатър българин в Ню Йорк (града).



Тема Re: Има ли ...нови [re: Debora]  
Автор rain ()
Публикувано18.01.02 21:14



aaaaa ok pediater -bulgarin da otkriesh i to v NY vse edno da tursish igla v kupa seno. Toi kato e bulgarin pak shte si lekuva po amerikanski manier shtoto shte e amerikanski doktor, nal tui? naidavam se ne e zaradi ezika



Тема Не си съвсемнови [re: rain]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано18.01.02 22:16



права - ние имаме две различни педиатърки за двете деца - едната е американка, а другата индийка. Има разлика в подхода им и начина на използване на лекарства. Индийдката например ни препоръча копър и анасон на сироп за колики

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Malko reklama :)нови [re: Debora]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 22:22



E, az moje i da pusha otvreme na vreme po niakoia trevichka...
no puk inache sum pulna otlichnichka vinagi, ucha za treta magisterska stepen, hodia po tri puti na fitnes vsiaka sedmitza, imam seriozno gadje i ne hoikam po chujdo ;), chistia, gotvia strahotno i na rabota me davat za primer :)))...

Pak si pomisli :))

Inache vacantziata mina strahotno. Hodih v Miami, Key West, Everglades national Park, Fort Loderdail, South Beach i Palm Beach. Mnogo sum dovolna. Behse poveche ot prekrasno. Hodihme vuv kushtata na Hemingway, naehme si kanu i pluvahme sred flamingotata, hapnahme i piinahme - kubinskata hrana e strahotna, a pieneto vuv Florida e evtino, a i mnogo drugi raboti pravihme :)). No za sujalenie beshe kratko.
I za sujalenie v USA davat mnogo malko platena vacantzia, a kato si vzemesh neplatena te gledat kato izvunzemno. Sega sum na snega i si chakam smetkite ot creditnite carti :(((




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.