Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Нищо разбирачи братко...нови [re: Boвaтa]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано15.01.02 22:48



...от месеци продаден.
Сърцето ми там висеше.
Не като "Капитал".
Обичах си го.
Без туристи, без пезевенци...

Стар бустан..със лозе.
Стара селска къща.

Хвърлих страхотни пари за реставриране. Не изменения.

И накрая старата история. Некви гръцки фирми..правят..не правят..по-лошо и това коато имаше развалят..а, аз немога да съм там всеки месец...

...та, имаше съдебно дело...и то отиваше по гръцки...десетилетия да се води.

Та накраия, направихме споразомение...ама мангизи загубих.

Но, честно...не се ядосвам.

Това което там преживях, и фамилията /имаше е още_;,))/

С парички не можеш да купиш.

Та сега съм безимотен__;о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Iskam da sum milionerkaнови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 19:39



A ne iskash li da si 20 godini po mlada ?



Тема И аз съм познат тук!нови [re: Boвaтa]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано16.01.02 21:23



Тоя БГ-Идйот дето си носи мъртви мишленца в джоба.
Да си ги гали пътйом.

Нищо не рзбират от консерви новобранците!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Protivore4ie pri G-n Vovata Hemingwayнови [re: Boвaтa]  
Автор4i4o (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 21:24



Hvanah te v kra4ka -
"...да сядам край масичка под асмата на сладки приказки със верни другари..."
Kak stava tazi rabota kogato si milioner ? May ne si go eksperimentiral o6te ?
T.n. verni.... 6te sa prigotvili po edin ".. noj bezjalostno studen " za v g'rba ti i samo 6te 4akat udoben moment da te narxgat.
Za da ne se slu4i tova, te sx6to 6te trqbva da sa ot sx6toto nivo. Zna4i: iska6 i te da sa milioneri. Ama obiknobeno milionerite si pravqt t.n. "rich man's world", malko po- razli4en ot ot6elni4estvoto v prirodnata ti kartina.
A tvoqt merak moje da zadovoli6 i kato hiliarder, mnogo ti e milioner, 6te te razvalqt parite...Sto bona - i 6te si jivurka6 nqkxde kray Sozopol pxk moje i otvreme navreme da pray6 portret na nqkoy zapaden surat kato Dionisiy s bradata ot Sl.Bryag kolkoto da ne si zabravi6 zanaqta...



Тема Re: И аз съм познат тук!нови [re: Gatsby©]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 21:29



Нищо не рзбират от консерви новобранците!

От улици и хора – още по–малко.

Вовата



Тема Re: Iskam da sum milionerkaнови [re: Ariel]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 21:31



Mesetz v BG-to i go hvana pedofiliata




Тема Re: И аз съм познат тук!нови [re: Boвaтa]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано16.01.02 21:33



____;о))______

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Логически пропуск.нови [re: 4i4o]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 21:37



Слаб анализ. Но това може да се прости на младостта с липсата и на опит.

Ако до 45 години не си разбрал кои са ти верните приятели, наистина е по–добре сам.

Верните ми другари бидеха отсяти от плявата още когато нямах и стотинка, момчето/момичето ми. Те и сега са си в България повечето. Някой – материално преуспели далеч повече отколкото мене в Америка (кадърното си е кадърно, където и да го посееш, а други се осират винаги и при всякакви условия и се оглеждат кой им е виновен) та откъм приятели съм подсигурен и като голтак и като милионер. Проверено приятелство е това!

Но опитът ти беше добър! Nice try! – както казват янките

Вовата



Тема Re: Логически пропуск.нови [re: Boвaтa]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 21:57



И още нещо.

В Созопол мога и сега. По–точно във Варвара, където имам имот, Мога и в Царево, където имам и къща и имоти. Но това не е отшелничество. От тарапаните туристи спасение няма. Созопол през лятото е място, където ще си видиш софийската тайфа, колкото и да я избягваш. Ако пък имаш там мясо и за портрети няма. За там и хилиярдерство стига, но не е фъндък.

Единственото що годе усамотено местенце, което се покрива донякъде с гореописаната картина е рибарската хижа от южната страна на Маслен нос и то в годините преди Тато да тегли оградата на "Перла". Повярвай ми познавам всяко камъче из тия брегове – израснал съм по тия места...

Ако беше прочел внимателно, жеше да видиш че споменавам Медитеранско заливче. Това с няколко декара земя за изолация може да ти осигури само много здраво хилиардерство (наближаващо милионерство) и то ако си късметлия. Но не в купуването на земя и имот е проблемът, а в купуването на свободата и откупване от отговорности (тръст фънд на дечурлигата, за да не те врънкат, че си ги изоставил и по този начин да ти вгузняват съвестта) и достатъчно скатани парици за да плащаш данъците на имота си докато те прибере всевишния. Иначе независимостта от цивилизацията не би била пълноценна. Другото е че аз искам това главно заради занаята си. Аз ухилени мутри на богаташи от фотографии (щото от търчане подир парата немат време и нерви за позиране) чегъртам и сега... Това не е моят занаят. Това е занаятчилък – има разлика. Нито пък да кисна като амбулантен художник по тротоарите в позата на небрежен занесен артист. Такива трепети ми минаха още в Художествена гимназия... За мен изкуството е визуална философия и няма нищо общо с: "маймун седнеш – маймун злезнеш". Мисля че съм ясен...

Имай предвид, че не пиша по инерция. Да ме разобличаваш е губене на време. Пиша само добре обмислени неща...

Бъди здрав/а!

Вовата



Тема Re: Сатенени....нови [re: RollinStoner]  
Автор Eвeтo (несъществуваща)
Публикувано17.01.02 00:23



Е това е батка.....такива сме си в нашия град......
Откровението е в нашата кръв.Евала и на тебе и на мене.
Не бих могла да си представия да живея кат милионерка.....
относно чаршафите ше се разорим ....щот нали кат си пушиме в леглото
кат падне фасчето и глеи к'во става....ше пламне кат вестник напоен с нафта.
Яз досега чаршафи не съм купувала.Направо на готово връз матрака легам.
Няма нужда и да се пере.ХА!Аре и до скиф.

"Единственно мечтите не са подвластни на земното притегляне"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.