Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Lipsva mi Bulgaria!!!!!!!нови  
Авторvessi (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 00:17



Privet!!!!!!!!!!!

Mnogo mi e tupo i si mislia 4e tova e maistoto da se poopla4a

Studentka sum v Glasgow. Za vakantziata i Kolednite praznitzi si biah v Bulgaria.

Izkarah nai-prekrasnite sedmitzi v jivota si. Biah otnovo sus semeistvoto si, vidiah doma6nite si liubimtzi. Razbrah, 4e sum se lugala, misleiki 4e priatelite mi sa me zabravili. Podariha mi edna nezabravima Nova Godina i kup neveroiatni spomeni. Be6e prikazno. Otkrih i 4ovek, v kogoto, ako imah pove4e vreme mojeh i da se vliubia! No vsi4ko ve4e svur6i. .... Sega sum otnovo v gadnata Scotland s kupista prekrasni spomeni, snimki i podarutzi ot Bulgaria. Boli me ujasno, zastoto sum po4ti sama tuk. Kudeto i da pogledna vijdam otnovo tezi 2 prikazni sedmitzi. Me4taia da si ida otnovo v kusti. No uvi. Imam i izpiti, no ne moga da sedna da 4eta. Hvana li u4ebnika...i sulzite sami poti4at. Zastoto vsi4ki na koito durja sa ujasno dale4 ot men. I ste minat dulgi mesetzi dokato gi vidia otnovo.... Ve4e se pitam zasto mi triabva6e da idvam tuk!!!! 4uvstvam se ujasno. Vse edno.. sunuavam i tova e niakakuv ujasen ko6mar..
A kogato pristignah prez septemvri nestata biaha razli4ni. Pak mi be6e mu4no, no go niama6e tova bezgrani4no ot4aianie koeto 4uvstvam sega. Sviknah sravnitelno burzo, vsi4ko mi be6e interesno i mi haresva6e..
Niakoi moje li da mi kaje, zasto se 4uvstvam taka idiotski? Zasto ne moga da spra da pla4a? Ta samo sled 3 mesetza otnovo ste sum si v Bulgaria, a sled 9 ste se vurna zavinagi!!!
E da, amaaaaa, tova mai ne mi pomaga mnogo....

Ste se radvam, ako slu4aino se nameri niakoi bulgarin mestoprebivavast v Scotland, s koito da ustanovim vruzka!!!
I Blagodaria!!!!
Pojelavam na vsi4ki edna strahotna Nova Godina!!!!!!!!!



Тема Re: Lipsva mi Bulgaria!!!!!!! [re: vessi]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано09.01.02 01:33



Cant take the heat ??? – get out of the kitchen

ei sled kato prochetoh biserite na gatsby kapka sychuvstvie ne ostana v mene - mraza vi vsichki - umiraite v lokvitee



Тема Fick dich ins Knie...нови [re: RollinStoner]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано09.01.02 02:19



..Rolling или Stonnes,

ти идваш от БГ-Полит-Форумите?

Стой си там.
Там е псувня политическо изказване.

Знае го вече цял свят.

На нас няма к’во да ни обясняваш.

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Interesno.нови [re: vessi]  
Автор hasp (geograf)
Публикувано09.01.02 03:39



Napishi neshto za domashnite si lubimci. Pusni niakoia i druga swnimka (na domashnite llubimci). Spravka- Oro, ako toi shte ti pokaje. I ti e sased daje, edin feribot ( Stavanger- Newcastle, ako ne me laje pametta) vi deli.
Chetoh niakade za eksperiment s kotki. Hvarliali gi ot visoka sgrada. V nachaloto ot nisko, sled 11-ia etaj smartnostta riazko narasnala, ot 39-ia obache, chudo, otnovo pochnali da oceliavat, mamka im...
Za opiti s kucheta ne sam chuval.
hasp



Тема Re: Interesno.нови [re: hasp]  
Авторvessi (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 03:49



Hora !!!
Smilete se nad men!!!
Az se poburkvam.. A edin me psuva i obijda, a puk ti mi govori6 za hvurliane na kotki ot nam si koi etaj!!!!!
4e koi moje da e lud da hvurli gorkoto jivotno dori i ot polovin etaj!!!!!!
A az imam kotka i ku4e v Sofia. No nikude niama da gi hvurlaim i podhvurliam, za da dokazvam nesto si!!!!




Тема WOW...нови [re: hasp]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано09.01.02 03:49



...ама и за не го е малко жестоко hasp_;о)).
Милост!!

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Хa...нови [re: vessi]  
Автор Gatsby© ()
Публикувано09.01.02 04:05



...аз имам кучета, котки, папагали...рибки..от както съм жив.

Ама един от първите експерименти, които 9-10 годишни правехме..беше котенца от 4-тия етаж да хвърляме. Да пробваме дали е така. Научни работници бехме.

Та, hasp...всички преживяха. И хубав живот имаха. Да се охранят и цветущи да бъдат...по-късно като доказателство__;о))

Както виждаш, тук е друго поколение.
Ние не сме разбрани.
Не можем и да го очакваме.

Имах приятелка, преди 25 години.....за пръв път видя крава.
И знаеш ли как?

Ядохме в един ресторант..извън града...и те си бяха оставили няколко крави...там да пасат. Като декорация.

Аз цяла седмица не можех да го повярвам. Но истина беше.

И сега?.....кво искаш...ние сме динозаври за тех.
Или както тук малките от години казват.." Gruftie`s.____:о))

_____________________________________

Ти нямаш шанс, но използвай го_;о)


Тема Re: Towa kakwo obshto ima...нови [re: hasp]  
АвторBiba (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 12:43



Abe, hasp, ako mojesh objsni mi molja te towa sa experimentite KAKWO OBSHTO IMA S TEMATA????
Kato ne mojete da ismislite nishto swjastno waw wraska s podadenata tema po- dobre samalchete...predpolagam che na nikoi njama da mu lipswat besmislenite komentari...



Тема Re: Lipsva mi Bulgaria!!!!!!!нови [re: vessi]  
АвторMP (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 15:44



Zdrawej, Vessi!

Az ne sym w Scotland, a w England i ot poweche wreme ot teb, no i az si biah w Bulgaria za 2 sedmici po praznicite. Chuwstwam se taka kakto i ti, pyrwite dni sled wryshtaneto si wse ne mojeh da se uspokoya i si poplakwah. Za syjalenie az moje bi nikoga niama da se wyrna da jiweya w Bulgaria za postoyanno, tyj kato tuk (England) sym omyjena. Znam che sym obrechena na po 2 wakancii w Bulgaria godishno ( w naj-dobria sluchaj) i towa she e cialoto wreme, koeto she moga da otdeliam za semejstwoto si, no pyk i tuk weche she triabwa da syzdawam nowo, moe si semejstwo i shte se razkyswam mejdu dwete - towa prosto e neizbejno. Mykata po roditelite i brat mi e goliama, no tuk pyk otkrih liubowta. Az moyat izbor sym go naprawila weche. A ti potyrpi oshte malko, izkaraj si sledwaneto i pak shte si s tezi, koito te obichat.

Uspeh na izpitite!



Тема Re: Towa kakwo obshto ima...нови [re: Biba]  
АвторCвинap (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 16:15



hasp, не си хвърляй бисерите на прасетата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.