Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:20 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема кореспонденцията с Българиянови  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.12.01 16:25



Що за простотия е това да се разпечатват писма изпратени от чужбина?
Каква е тази наглост?
Имате ли подобни случай и вие?
Някой да е завеждал дело за подобно нещо?



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
Авторpat (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 16:56



Imam i zatova veche ne izprashtam pisma do BG,makar che mnogo mi se iska poniakoga.
A za deloto-neznam dali shte si struvat vsichkite izhabeni nervi,za da chuesh nakraia "samo zaradi edno pismo..."
Znaesh kak stoiat neshtata v BG,za sajalenie...



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано19.12.01 20:59



И аз имам (бяха взели снимки и картички), но пак изпращам.
Дело не съм водила. Оправданеито на бг пощаджиите е , че така са пристигнали...

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
Автор rain ()
Публикувано19.12.01 22:15



V po-malkoto sluchai pismata mi pristigat otvoreni. Poslednia put ne mi pristigna nito edno ot tri pisma pulni sus snimki



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано20.12.01 01:08



az vednaj pratih kartichka s $20 . . . .ne sa ia poluchili. poveche nishto ne sam prashtal.
ebal sym gi i poshtajiite - da umirat v lokvite.




Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 03:20



I na men mi otkradnaha ne edno pismo. Mamka im kradliva
Poslednoto sudurjashe osven edin kup snimki, pokana za gostuvane + tzialoto info za bankovite mi smetki i t.n....
Ne znam dali da se pritesnia za tova.



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано20.12.01 04:24



Dokato oshte biah v BG, muja mi mi beshe izpratil spisania i t.n. chrez FEDEX i govedata ( v sluchaia mitnicheskata slujba) biha otvorili cialalta kutia mi biaha razperdushinili spisaniata.
Ebati naglostta ................

ZLOBATA E NAI-GORCHIVATA OTROVA I IAKO GORI ZLOBARITE KIRLIVI !


Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 06:23



Dosta tapo, Eleya. Az bih se pritesnil.
Dosega ne sa mi krali nishto (cenno). Prashtal sam knigi, CD-ta (deklarirani) - vsichko (pu pu) pritiga, i to za okolo sedmica. Pari nikoga ne bih pratil po toia balashki nachin - oshte vav 2-3 pismo, koito v BG se poluchavah otvoreni, biah slojil list "A za poshtadjiite - cash ne prashtam:)". Mai e prorabotilo:)
Knives out,
Ariel



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Debora]  
АвторBiba (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 16:51



As kato prashtam snimki ili po-wajni neshta gi preporuchwam i do sega wsichkite mi preporuchani pratki sa pristignali s pulnoto si sadarjanie, daje njakolko pati sam slagala wutre po 30-40 DM i te sa pristigali. Pone s preporuchanoto snam, che ako ne pristigne tuk shte mi platjat stoinosta na towa, koeto e bilo wutre. Obache nepreporuchanite chesto ischeswat. Minalata godina sa koleda bjah ispratila na zjalata roda peeshti kartichki- posnaite- poweche ot polowinata bjaha ischesnali po putja...
As predi 2 sedmizi ispratih edno koletche na maika mi, no tosi put (sa purwi put) ne beshe preporuchano i as pochti se bjah primirila s misulta, che moje bi njama da pristigne, no predi malko tja mi se obadi che go e poluchila i che wsichko si e wutre- da im se nenadjawash na BG-poshtadjiite, sigurno sa prospali mojat paket:-)))



Тема Re: кореспонденцията с Българиянови [re: Ariel]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 20:42



Ami da - za pritesnenie si e..
Chudia se kakvo mogat da mi napraviat kato mi znaiat nomera na bankovata smetka, imat copy ot zelenata karta i ssn cartata... Tova beshe + pkanata + snimki.
Chestno kazano ne mi se razpravia sega da gi smeniam... Znaesh kak e po telefonite i s biurokratziata.
Oshte poveche che tova beshe predi tri - chetiri mesetza i dosega vsichko si e OK.

Maika mi si poluchi vtorata pokana po chovek i sega i dadoha 10 godishna viza!!! :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.