Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 27.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Club na svobodnite bulgari po svetaнови  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано18.12.01 16:55



Gledam che vsichki drugi sa si napravili clubove - doide i nashia red!
Tova e club na vsichki nas, koito sme ne sme zheneni i se skitame kato svobodni elektroni po sveta bez semeistvo i bez polovinka.
Neka vseki da spodeli kak e uspial/provalil se, kakvo mislite da pravite zanapred, kakvo rabotite, kak se spraviate sus emigratziata, dovolni li ste ot svobodnoto si sustoianie ili ne, kak se spraviate s prirodnite si instinkti, koga mislite da se obvurjete, kum bulgarin/ka ili kum chujdenetz/ka ste se nasochili?



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po sveta [re: Eleya]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано19.12.01 00:33



ia da pusna edin posting
poneje se chuvstvam svoboden - osobeno sega - nali sym vakancia - i dovolen

sys emigraciata se spraviam zle, ot 5 godini se opitvam da spechela zelena karta
a kato otgovor na vsichkite ostanali vyprosi na eleya: ne se znae - znae li se

ae




Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: Eleya]  
Авторkoi e tuk (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 07:25



Ami i az da se obadia
neka stanem trima tuk
Jiveia v Canada. Trudno svikvam. 4 godini pochti sum tuk i sum mnogo,mnogo sama.
Niamam si polovinka pone zasega, no i izbora tuk e "strahoten"
Inache opitvam se da se prisposobia i da mi e pone....lesno ako ne moje da e priatno
Ne haresvam tazi strana BTW
Mai e tova.
A......ucha....



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: Eleya]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 03:51



Za dva dena ima nad 25 postinga v cluba na jenenite emigranti i samo 2 v tozi na svobodnite i neobvurzanite.
Kak da tulkuvame tova?!



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: Eleya]  
Авторkoi e tuk (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 04:17



Che malko ot svobodnite visim v NET



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: Eleya]  
АвторJl (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 22:52



Hmm...Az ne che sym ot mnogo otdavna emigrant, ama to v nachaloto mai e nai-trudno. V USA sym i edinstvenite bylgarki koito poznavam ne sa option izobshto. Ednata e prekaleno malka, a drugata ne e moi tip. Ama hich...Po edno vreme se bqh pritesnil seriozno, che to kato se ima predvid i kolko sa hubavi amerikankite, si misleh che tuka nai-dobre napravo da se zapopq che da ne me e qd pone. No sega sym po-optimist. Tova koeto mi haresva u tukashnite jeni e che sa mnogo open-minded. Ne sa timeruti i ne robuvat na nqkakvi predrazsydaci po otnoshenie na rolite na myja i jenata. V nachaloto si misleh che edinstveniq variant e da se ojenq za bylgarka, no veche ne mislq taka. Mai tova zavisi ot tova kyde iskash da prekarash jivota si. Ako resha da ostana v USA, po-dobre e da si vzema jena ot North Amerika - misle che ima mnogo predimstva. E, nqma da e lesno kato se imat predvid razlichiqta, ama to lesno i bez tova nqma...
Obshto vzeto vqrvam che neshtata shte se naredqt i ne syjelqvam che ne se ojenih predi da doida tuk.



Тема Liubovta e kuchka - ne mojesh da ia vurjeshнови [re: Jl]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 23:20



To ne moje da se planirat takiva neshta... Osven ako ne se jenish po smetka.

Tia liubovta ne idva kakto si ia programirash.

Ako si kajesh ey sega shte si nameria i shte se vlubia v edna amerikanka s italianski proizhod, 60/100/60 :), s prava rusa kosa i mila usmivka :))
nai-veroiatno e izvednuj da se usetish kak vuzdishash po ruskinia ot Leningrad, 100/60/100, s cherna kudrava kosa i tri detza :)))

Jivotut vinagi te iznenadva




Тема Re: Liubovta e kuchka - ne mojesh da ia vurjeshнови [re: Eleya]  
АвторJl (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 23:57



Abe drujko si e da znaesh kakvo iskash...
BTW tova amerikankata ot italianski proizhod mi zvuchi mnoogo dobra ideq. Samo ako moje da ne e s rusa kosa :)Shte trqbva da se pooslusham za takiva...

A to toq topic mai beshe za samotnite emigranti - sluchaino da ima nqkakva informaciq kyde ima nai-golqma koncentraciq na takiva?:) Predpolagam che CHikago e edno takova mqsto ama drugi takiva ima li? I kakyv e procenta na samotnite bylgari/ki? Taka chovek moje da se probva shansa da si presmetne...



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: Eleya]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано21.12.01 00:07



Az pyk ne sym ottatyk okeana ama na pak sym svoboden emigrant. Vprochem kjorav bylgarin ne sym vizdal ot izvestno vreme... da ne govorim za bylgarka. Pri tija uslovija oste ne sym orientiran, obache kato che li njamam koj znae kakyv izbor.
A zasto pyk otdelen klub e nuzen?
TMORO

Редактирано от avatarx на 21.12.01 00:07.



Тема Re: Club na svobodnite bulgari po svetaнови [re: avatarx]  
Авторnqkakva si nqkade... (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 00:57



Avatarx....vaprosa dali she sreshnesh"kiorav balgarin" si e vapros na jelanie..Vinagi mojesh da otkriesh srodna dusha okolo teb za da si piete birata vecher...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.