Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 27.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Хм, примамливо звучи!нови [re: Boвaтa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.12.01 17:48



tu tu tu, iazyk, samo s 10 godini ste se razminali
ama ne se otchaivai, liubovta ne priznava godini i razstoiania i 2 angelcheta i takiva mi ti raboti




Тема Re: Хм, примамливо звучи!нови [re: Boвaтa]  
Авторbulkata na Vovata (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 18:33



Varvi Vova, varvi! Puskam te!
I bez tova decata samo az gi gledam.
Edna kartina ne prodade tazi godina!
Dori i po krachmite veche ne hodish!
Samo v Interneta si po cial den.

Sofianke, ako maja ti e rabotliv (sigurno e takav shtom po cial den visish i ti v DIRa) i NE e po izkustvata, moje li da mi go pratish nasam, dokato vie s Vovata jadete ohlubi i pishete stihove....



Тема Re: Хм, примамливо звучи!нови [re: bulkata na Vovata]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано07.12.01 20:20



Ma az dokolkoto znam i ti kato povecheto amerikanski bulki si sedish doma ? Ta toi kato ne e prodal kartina s kakvo vi e nahranil? az zabravih da mu kaja na Vovata ,che vurmim v komplekt s tretoto dete, to az taka sum sviknala da se grija za nego, che toi bez mene za dva dena kolabira ot lipsa na hrana i drugi neshta. Inache toi kompiutera na mene ne mi prechi, vkliuichen si sedi a az prepodavam v kushti. Verno kusmetliiska rabota si e, ma i ne e mnogo lesna. A ti ne revnuvai sega ,che kato mu zavurta edni ohliuvi i edni koprivi i spanaci s oriz i vsiakakvi neshtica deto dushicata plache za tiah shte zabravime i decata da nahranime ot vurtene i iadene

Редактирано от sofianka на 07.12.01 20:22.



Тема Re: Хм, примамливо звучи!нови [re: Boвaтa]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано07.12.01 20:33



i ne samo zvuchi ami muchi da znaesh
Inache opredeleno sum za ...simbiozata. Obache kak da se nadiavam kato gledai ti nadolo oshte edna bulka se e poiavila. Puk oshte kolko shte si dadat ofertite, mojeme samo da gadaeme
Losho e samo ,che kato se vidime i shte zabravish da pretakash zeleto, edno zele goliama rabota. Vajno e tvorcheskia proces da e suzidatelen i stimuliran!



Тема Tujno nabliudenieнови [re: XAMEPИKAHKA]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 21:32



Interesnoto v tazi tema e, che masovo jenite predpochitat (vkliuchvam i sebe si v tova chislo) edin muj nad 40 pred edin na 22.... Yavno za istinski kachestvenite muje niama vuzrastovi granitzi ( bravo vova!!!)...

Samo che tova me nakara da se zamislia kolko muje biha predpocheli edna 40 godishna jena pred edna 22-godidhna.. puk kolkoto i kachestvena da e tia...

I otgovora e tujen....

Ne e chestno puk!



Тема Re: Tujno nabliudenieнови [re: Eleya]  
Авторnabludatel (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 23:26



Zaneliazal sam che po-mladite momenchenca si padat po "lelichki", taka che ne se kosi...





Тема Re: Хм, примамливо звучи!нови [re: sofianka]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано08.12.01 00:11



ma samo taka, ebal sym gi i decata. are na ohliuviteeeeeeeeeee




Тема Re: Tujno nabliudenieнови [re: Eleya]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано08.12.01 00:15



mani go nabliudatela kvi gi govori, lelichki - kak pa ne, az si padam po uchenichki.

a inache ako ne se drusah i ako lijeh kato mravoiad sigurno i mene shtiaha da me haresat, obache te kakto chuiat droga i kosite im nastryhvat

mislat si che sym lud . . . . . .antisocialen, kriminalno proiaven, prostak i daje nehranimaiko




Тема Allert!!! This is a false wife!нови [re: sofianka]  
АвторVovata (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 08:35



Taja "BULKA" otgore e falshiva. Mojata e makedonka i sedi na kompjutyra poveche ot mene (tja si ima nein de, njakakyv skapan Windows) i si e navyrzala virtualni ljubovnici ot vsichki kraishta na planetata.

Ti Sofianke ne se pritesnjavaj, v nasheto semejstvo iznevjarata ne e svyrzana sys seksa, a s lyzhata.

Za svedenie na falshivata bulka otgore, az ne prodavam kartini. Dohodite mi sa ot royalties.

Vovata



Тема Re: Mislam...нови [re: Eleya]  
АвторVovata (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 08:45



ti da beshe zhenata na ovoj antichkiot Makedonec. Zatoa ke ti odgovoram po Makedonski.

Sekoj mazh (koj zna zhivotot) ke poska da ebene sekogash edna 22 (pa i pomlada) zhenska, ama tolku. Poshto koga si tolku mlad samo za ebanje stanuvash. Koga odi zbor za vistinski odnosi sekoj mazh (koj zna zhivotot) ke poska pogolema (poshto "stara" e zbor koj za zhena ne se koristi) zhena. Pogolemata zhena vekje e lichnost, vekje go razbira zhivotot ima iskustvo...

Ama koga choek e mlad samo saka da ebne neshto. Ne deka o seto ova ima neshto lohso mislam...

So zdravje!

I ne zaboravaj decata da gi izrastesh kako Buarchinja.

So antichka krv.

Vovata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.