Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 28.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема mrasya Parvanov i partiyata muнови  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 10:17



ama atrahotno gi mrasya, saradi tyah napushnahme rodinata si. saglasni li ste s men?



Тема Re: mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: magi]  
АвторBVP (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 14:19



Estestveno, che sum suglasen!
Ot BSP (BKP) spasenie v BG niama, to zatova nie sme v chujbina, a na koito si mu e dobre s tiah produljava da si glasuva (ili ne glasuva).
Za sujalenie, tova ni e sudbata, nie dalech ot Rodinata, a tezi deto gledat na BG samo kato na mlechna krava produljavat da si piat mlekzeto v Sofia...



Тема Re: ne mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: BVP]  
АвторBai Ganio (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 20:21



Istoriata pokaza,che nito BKP nito CDC misliat za naroda,Parvanov ne e po-losh ot drugite.Kazhete mi koi e dobriat?Niama takuv,ako ima te go ubivat i tova e.Vinagi loshite sa na vlast.
Ne znam dali ste hristiani,no az chakam ISUS Hristos da doide i da sedne na trona si za da zaruva forever,da i to shte stane skoro ,budete gotovi!



Тема Re: Бай Ганьо – християнин. Това е ново.нови [re: Bai Ganio]  
АвторBoвaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.01 23:29



Ne znam dali ste hristiani,no az chakam ISUS Hristos da doide i da sedne na trona si za da zaruva forever,da i to shte stane skoro ,budete gotovi!

ВИНАГИ ГОТОВИ!

Аз пък не чакам никого. Държави не се оправят отгоре надолу. Българинът иска власт, при която хем да е свободен като при капитализма, хем да работи по два часа на ден както е научен при социализма. Ако може и да е на градус докато бачка, още по–добре... И да му плащат...

Това и Христос не може да го уреди. Нищо, че е такъв началник...

Вовата



Тема Re: ne mrasya Parvanov i partiyata mu [re: Bai Ganio]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано15.11.01 00:22



JESUS IS COMING - soon !?!?!?

i would not hold my breath if i were you.




Тема sa Vovataнови [re: Boвaтa]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 05:32



vova, tova e verno 90 %. v Bg ima 10 % hora, koito bachkat sdravo, imat chasten business, ne perat pari. No na tyah im e tolkova trudno. As byah mejdu tesi 10%. No ne isdarjah i se mahnah. A che narodat iska hem da ne raboti, hame da poluchava si i vyarno.



Тема Re: mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: magi]  
Автор P.R.N. (непознат)
Публикувано15.11.01 11:37



Отдавна не мрязя никого в България (но и не мога да гледам сериозно на напъвацийте на българския политически живот, всъщност на който и да е политик, бил български или чужд - в интерес на истината най-смешен е George Bush). Учудвам се, че у тебе омразата е още жива.

А това за идването на Jesus Christ e най-големия майтап. Ще си го изберем за президент, после ще го оплюем и накрая ще го разпънем отново. Такъв е нормалния път на християнина. Нали християнството и то е израсло за същия гнил ствол на юдеизма както и исляма. Насилието май дълбоко лежи в основата и на трите религии (да ме прощава Бай ми Ганьо).




Тема Re: mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: magi]  
Авторengland (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 15:53



Ne Pyrwanow ti e winowen, che si se zabutal po chujbina, ami ne ti se e ostawalo da jiweesh w nesigurna dyrjawa! A e nesigurna i razorena zaradi uprawlenieto na SDS !!!!! I az ne jiweya w Bulgaria, no ne prestawam da ya obicham i da mi e bolno kak zaradi bolni ambicii, alchnost i wlast, tazi procyftiawashta prez Socializma strana, beshe opropastena!!! A ti MAgi si otwariaj restoranta w Germania i misli samo za stomaha si, zashtoto samo za towa yawno te biwa!



Тема Re: mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: magi]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 20:15



ne sym syglasna
i az mislq kato england/prednoto mnenie/
ot sozializma imam samo hubavi spomeni, moje i nqkoi da sa postradali, no te bqha malcina
a sega mnojestvoto strada ot demokraciqta i ot neinoto pazarno stopanstvo
stradat daje i tiq 10%, deto qko i chestno rabotqt, shtoto kakvo kato rabotish, shtom okolo tebe vse se namira nqkoi da ti osere rabotata - izvinqvam se za izraza, ama e nai-tochniq
i edva li toq nqkoi e tochno Parvanov ili BSP, prosto polojenieto e takova
e moje li 10% da opravqt tova, deto go capat 90%
i kato ne moje, tiq 10% prosto veche ne sa v BG !!!



Тема Re: mrasya Parvanov i partiyata muнови [re: magi]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано16.11.01 01:48



Човек напуска Родината си ,заради самия СЕБЕ си , а не заради НЯКОЙ или НЕЩО.

Приеми ЗЕМЯТА за твоя Родина и по-лесно се понася носталгията.
С мил поздрав!


medea



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.