Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Ще гласуваме ли в неделя...?  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано08.11.01 05:29



Останаха 3-4 дни...
От БГ идва най-различна информация,чета и се чудя изобщо да ходя ли до консулството?!
Какво ще кажете,има ли смисъл въобще?



(ГРАОВО - люлка на най-коравите българи)



Тема Re: Ще гласуваме ли в неделя...?нови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 07:32



Az pone niama, makara che mi e za parvi pat da propusna ot '89. Vij ako neshtata otidat kam 2-ri tur, moje i da pomislia
Ariel/ultrasin, kinjal, kostovist




Тема Re: Ще гласуваме ли в неделя...?нови [re: ГPAOBEЦA]  
Автор MacGyver ()
Публикувано08.11.01 08:19



A mi v Hoiuston niama nablizo sekcia, no dori i da imashe pak niamashe da otida. Kato gi gledam samo kakvi sa trugnali da se kandidatirat, za koi chovek da otide da si dade glasa. Za paliachoto Petar Stoyanov ( Fernandel) li, ili za Bogomil Bonev, koito e stanal chlen na partiata edva 18 godishen, ili puk za onzi shut George Ganchev?



Тема Re: Ще гласуваме ли в неделя...?нови [re: MacGyver]  
АвторOrko (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 01:40



MacGyver znaesh li Dino,Zahari & Marina,Ivaylo,Nik,Kamen,ako znaesh pone edin ot tezi give me adres,ostavi telefon ili e-mail da se svurzha s tiah,zashtoto si zagubihme vruzkata,zagubih tefterja s adresite,Blagodaria ti.

Az niama da glasuvam,niama smisul,koito i da doide vse edno e,puk i mislia che Simeon skoro shte sedne na trona.



Тема Re: Ще гласуваме ли в неделя...?нови [re: Orko]  
Автор MacGyver ()
Публикувано09.11.01 02:02



Pochti nikoi ne poznavam ot bulgarite v Houston poneje po goliama chast ot vremeto sum na rabota po neftenite sondi predimno v Louisiana hodia. No Dino mislia che go znam, ako stava vapros za edin i sushti chovek. Ta tozi deto az go poznavam e izbiagal predi 30 godini ( bil e 18 godishen po tova vreme ), ot Petrich ili ot Blagoevgrad ili niakade ot tozi krai e rodom, jivial e dosta vreme v Chicago, ot niakolko godini e v Houston ima dva avteserviza pravi sushto state inspection. Chesto hodia da si pravia niakoi drebni neshta po kolata pri nego, kogato mi se naloji. Mnogo e tochen kato chovek i mnogo uslujliv, riadko se sreshtat takiva hora kato nego. Ta kato se vurna v Houston ( sega sum vuv Venice, La) sled 20 noemvri nai veroyatno shte vidia kude sum ostavil vizitnata mu kartichka i shte ti pratia vsichko koeto te interesuva ili moje daje da otskocha do serviza mu. Samo dai niakakuv e-mail ili telefon da ne pulnim tuka prostranstvoto.
Good Luck!




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.