Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ee, chakai malkoнови [re: az]  
Авторmoude (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 16:28



teb v koia gora ne te e strax ot me4ki?




Тема Re: ee, chakai malkoнови [re: moude]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 18:57



V shveizarskata, stoto njama mechki.



Тема Re: ne e maiнови [re: TAMAGO41]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 11:20



minaha 4 sedmitzi, a o6te njamam otgovor. vzeh da se pritesnjavam. znae li njakoj na kakvo moge da se dylgi tova zabavjane?
mersi



Тема Re: do avatarxнови [re: avatarx]  
АвторGrok (Нерегистриран)
Публикувано20.11.01 15:30



Ti kude si v Germania?
Az sum programist v Hannover.
Drasni dva reda na nraichev@mailcity.com



Тема do gasнови [re: gaz]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 22:26



mersi za razbiraneto. mislja,4e po-gore sum uto4nila,4e semejstvoto sa mi poznati otdavna i zaplatata mi e tvyrdo fiksirana na 1200, a kursovete te mi gi poemat.te sa angli4ani i im trjabva ango-govorja6ta au-pair. rabotil;a sum s tjah ve4e godina. pritesnjava me samo da ne mi otkagat razre6enie ot posolstvoto.
4ao i mersi. 6te pi6a kakvo e stanalo



Тема Re: au pair in Germanyнови [re: geni]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 05:52



v Bg imah au pair agenzia - tova e napalno dostatachno. sled kato poluchish visa, i pristignesh v germania ot mestnata slujba sa chujdenzi poluchavash rasreshitelnoto
uspeh



Тема do magiнови [re: magi]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано22.11.01 11:37



blagodarja za informatziata.
pritesnjava me samo dali ot posolstvoto v Bg imat navika da otkazvat razre6itelno za rabota kato au pair. ina4e semeistvoto v Germany kazaha, 4e tam njama da ima nikakvi problemi. no ottuk mnogo zabaviha neshatata. az trjabva da sym tam do kym 20,12. dali 6te stane??? dano.
mersi vse pak.
otnosno restoranta, mislja 4e idejata ti e super. rabotila sum v 4ugbina i mi poti4aha ligite kato si pomisleh za sarmi4ki s kiselo zele ili BG kjufteta. za banitzata i 6opskata salatka ne mi se govori. napravo gi synuvahme.
4ao. i kysmet



Тема Re: do magiнови [re: geni]  
АвторAlly (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 20:56



cheti vnimatelno!
razreshitelnoto poluchavash ot Germany, ne ot posolstvoto. Ot posolstvoto poluchavash samo viza, kojato ti dava pravo da poluchish posle razreshitelno za rabota. Dokolkoto znaja za au pair stava lesno, no magi sigurno moje da kaje poveche po vuprosa.
btw prochetoh, che ste si vuv Wiesbaden- grada e mnogo hubav. Stolica e na provincija Hessen. Ne e ot naj-eftinite gradove, no tuk osnovnija razhod e za naem, tuj che stom ti osigurjavat jiliste ste se opravish sus 800 DM. Mojat suvet e da pochnesh da uchish nemski oste v BG (nisto che imash malko vreme) vse pak ste ti e malko po lesno. Puk i tuk kursovete po nemski za nachinaesti ne sa ot naj eftinite.
ako imash drugi vuprosi: oru@abv.bg
Uspeh!



Тема mersiнови [re: TAMAGO41]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 20:21



o6te njamam rezultat ot typoto posolstvo, no iskam da ti blagodarja za syveta. misleh,4e s teb govorih po telefona, predi intervjuto.
6te pi6a kakvo e stanalo.
4ao i blagodarja



Тема Re: ee, chakai malkoнови [re: gaz]  
Авторgeni (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 20:30



blagodarja ti,
i az ti pogelavam mnogo kysmet




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.