Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 12.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема От местния ветник  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано12.09.01 18:57



Stop Making Enemies
The recent terrorist attacks are the price we pay for ignoring the wisdom of the founders of this country as expressed bu Thomas Jefferson: "Peace, commerce and honest friendship with all nations; entangling alliance with none."

The international hegemony of the federal government has been irritating people throughout the world for decades. End all subsidies, particularly foreign aid, terminate all treaties, terminate the Central Intelligence Agency and end all trade restrictions except for military technology developed with federal funding.

Stop making enemies and we won't have to worry about terrorism.

Bill Holmes
Carlsbad, CA

All we need is love


Тема Re: От местния ветникнови [re: Shanya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 20:27



Kakto vsiako madro izkazvane, i tova idva malko kasno.
Az bih kazal "Lozeto ne shte molitva iska motika" i bih obesil publichno shefa na CIA, zatvoril granicite, i dal kolkoto poiskat na ruskata mafia GRU, Mosad Yakuza ili koiyto tam moje da mi dokara za 72 chasa Osamata v D.C. za edno publichno igariane na klada.





Тема Re: От местния ветникнови [re: Ariel]  
АвторMd. Butterfly (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 07:37



Kak mojesh da hvanesh chovek, koito ima milioni i jivee v peshteri. I kak moje da kupish horata mu, koito umirat za nego. Niama da go zaloviat. Shte stane slednoto: US bombamdirat Afganistan. Afganistan vkarva edna bombichka v edno kufarche na edno letishte. Skoro v klub "Balgari v chujbina" shte pishat samo tezi koito ne sa ot Amerika.



Тема Re: От местния ветникнови [re: Md. Butterfly]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 08:24



Oooo, stiga gluposti peperudke!
Koeto ne moje da se kupi s pari, moje da se kupi sas strashno mnogo pari. Chicho Sam gi ima. Vij tva che tia sa fanatici i mrat za nego sazdava malko problemi, ama shte gi opravim.
Ne znam kak edin milioner jivee v peshteri. I kade mi sediat milionite, v peshtera li?
A za A-bomb-a - ne se striaskai, milichka, to ne se pravi ot limonki i stari vestnici. Ako stavashe taka, AZ SAMIAT otdavna da sam milioner. Chestno:)
Things can only get better.




Тема Re: От местния ветникнови [re: Ariel]  
АвторMd. Butterfly (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 17:11



Dano da si prav. Istinata e, che shte ima oshte jertvi, oshte bombamdirovki i atentati, oshte smart.... Dali sega shte spre voinata v Makedonija?...



Тема Re: От местния ветникнови [re: Shanya]  
Автор avatarx (Mr.)
Публикувано16.09.01 16:59



Absoljutno e prav Bill Holmes. Spored men gradusyt na narodnoto nedovolstvo v USA se pokachi rjazko sled tezi atentati, koeto oznachava che ste ima vojna, poneze tova e edinstvenata dejstvasta recepta pri imperiite, kakvato e i USA. Pyk i USA politicite vinagi sa bili gotovi za takava, prosto ne sa spirali da paljat novi i novi vojni. Da ne govorim che teroristite naj-chesto sa poddyrzani ot USA. I sega takyv sram, do onzi den si mu plastal na terorista i sega toj da te udari po Pentagona. Uzas! Che i edinijat samolet da padne malko predi rezidencijata na prezidenta. Uzas! Uzas! E, verno zaginaha mnogo hora i tragedijata e ogromna za celija amerikanski narod, no politicite po princip ne se otlichavat s goljama systradatelnost, osven kogato ne im iznasja. Po loshoto za tjah e che te samite veche ne se chuvstvat zastiteni, taka che razhodite za vyoryzenie ste trjabva da se opravdajat po njakakyv nachin, t.e. kato se nakaze njakoj. Daze njama da ima znachenie dali e naistina vinoven.

TMORO


Тема Това е доста интересно,нови [re: Shanya]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано18.09.01 01:44



и доста в разрез с общия патриотичен тон и заставането зад президента.
А той пък, за да демонстрира оптимизъм, повози песовете си на Air Force 1. После призова фермерите и собствениците на ранчо, а накрая бизнесмените да ходят на работа. Абе, май много се е тръскало по родео това тексаско каубойче. Има да реват американците за обаятелния Клинтън и за котарака Сокс...



Тема Re: Това е доста интересно,нови [re: kakata]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано18.09.01 17:42



Да - не го харесват особено, нито пък одобряват реакцията му след атентата, но ми направи впечатление как всичките му опоненти от Демократите застават зад него. Даже в редовния си радиоадрес в събота, Демократите му благодариха за достойнаа му позиция и за доброто справяне в тежката ситуация. Това В БГ е изключено да стане.
А мислещи като Дейвид Холмс може да намериш още. Например Мадона в събота на концерта си в ЛА, призова да не се отмъщава, да не се пролива наново невинна кръв...

All we need is love


Тема Re: Това е доста интересно,нови [re: Shanya]  
АвторИзбиpaтeл (Нерегистриран)
Публикувано19.09.01 12:38



Имаше едно стихче от времето на "Асамблея на мира":
"Ако всички хора по света
избираха деца за президенти..."

Звучи примамливо, независимо че има и книжки
като "Повелителят на мухите" на У.Голдинг ( оригиналното
заглавие не го знам )

Та в стихчето можем да сложим и "певци"...(като начало
без Ж.Ганчев).

Сериозно.
Не мисля, че ще е по-зле.

Има само един единствен недостатък - невъзможно е.



Тема Снощи гледахнови [re: Shanya]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано22.09.01 11:05



младия американски набор, който отива на война.
Целуваха децата, жените. Страх ме е, че ще бъдат подмамени из афганистанските чукари и ще оставят костите си там, покрай костите на 30 000 руски бойци.
Усамата изрече някакво прокляти в този смисъл, а той говори всичко друго, но не и глупости.
Мисля, че бързат с операцията, още преди разузнаванията да са обеденили усилията си и да насочат правилно ударите си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.