Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 25.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Привет на всички българи в чужбина.нови  
Автор Oro (коректен)
Публикувано03.09.01 20:04



Днес открих с приятна изненада, че този клуб е открит.
Като българин живееш от 22г. навън желая на всички да положат усилие
и добра воля да направим всички заедно този клуб едно приятно място
за общуване и обмяна на опит относно проблемите към адаптацията към една нова среда.....
Аз лично съм готов да споделя с всеки/всяка своя опит.
Ей, много женско присъствие установих засега ( нищо лошо няма).

Добре дошли всички abroad

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Здрастинови [re: Oro]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано04.09.01 00:20



и на теб!
Аз съм отскоро "българка в чужбина" и като прочетох за твоя стаж, направо се шашнах. Може би защото още нямам нагласата да изкарам в чужбината много. Та мога ли да се възползвам ид а те попитам как се справи толквоа време навън, мъчно ли ти е за България. Ако те питат българин ли се определяш? Колко на често посещаваш БГ, ако ходиш все още натам?
Поздрави

All we need is love


Тема Re: Здрастинови [re: Shanya]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.09.01 00:41



Ми да. И аз отидох за малко. Трудно е да се опишат всички "етапи" на трансформацията. Преминах през....АД. После намерих начин да се приспособя, защото разбрах че..."Адът е в мен а не отвън" и.....така 14г. далеч от Б-я.
Сега се връщам всяко лято за 2 месеца.
Чао за сега


" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Здрастинови [re: Oro]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано04.09.01 01:50



Аз оше не съм се връщала. Догодина може би- ще видим как ще ми понесе, но определно чакам този момент с нетърпение!

All we need is love


Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Oro]  
АвторRyta (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 17:05



Zdrasti i ot men!!!
hubavo e kogato si dale4 da se zagovori6 s hora, koito sa6to kato teb sa nqkade dale4 i moje bi imame mnogo pove4e ne6ta da si kajem otkolkoto v obiknovenia 4at i klubovete na drugi temi.mislq 4e ostanalite hora nqmat tazi trapka, tova 4uvstvo, koeto nie izpitvame.
Az sam ot 2 godini balgarka v 4ujbina, no 2 meseca sam balgarka v 4ujbina, 2 meseca samo balgarka:)))



Тема Привет и на теб и на всички!!!нови [re: Oro]  
Автор Robertino (нехранимайко)
Публикувано04.09.01 21:00



Така се радвам, че можем да споделим мнение. Наистина 22 години са си постижение. Е аз сега още се се справям с обстановката, но смятам скоро и това да отшуми. Като цяло наистина спокойствието и вниманието от страна на хората, което получавам си направо невероятно. В родината хората са много изнервени и зли. Радвам се (за сега), защото не се бях чуствал от доста време така. И работа ми доставя невероятно удоволствие. Е-е-е спирам, че май прекалих...
Желая успех на всеки от вас ...



Тема Re: Привет и на теб и на всички!!!нови [re: Robertino]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.09.01 22:29



Здр.
Радвам се за тебе, че се чувстваш добре.
Да имаш работа, която обичаш и вниманието и симпатиите на хората около теб.
Какво по-добро начало
В коя страна си?
Оро

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Ryta]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.09.01 22:35



Здр.
Това което пишеш значи ли че пътуваш за 2 месеца навън и после се връщаш или...как да го разбирам.
В коя страна си?
Оро

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Oro]  
АвторRyta (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 13:34



pak zdrasti!!
aha taka go razbirai, ot dve godini jiveq v germania, kato 2 meseca v DE, 2 v BG, ina4e ne se izdarja:))))
ti kade si?



Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Ryta]  
АвторKaka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 19:57



Az sam ot 3 mesecha v USA, chuvstvam se chudesno!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.