Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 01.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема BRAVOнови  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 17:59



Bravo za noviat klub!
Radvam se i az kato ostanalite che namerih klub i za sebe si.
Za razlika ot povecheto bulgari,az sum v chujbina ne za da rabotia..omyjih se tuk i taka veche 3 mesec.Trudno mi e v nachaloto,ne govoria ezika i za tova niama i mnogo priateli,samo takiva koito govoriat Angliiski ,no te ne sa mnogo..zatova Internet mi e kato prozorec kym sveta ...i razbira se Bukgaria!
Oshte vednaj privet na vsichki!



Тема Re: BRAVOнови [re: mia]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано04.09.01 18:22



Mia da ne si i ti po skandnaviite, lelee mnogo mi e interesno. To ptici kat tebe verno e ,che niama mnogo



Тема Re: BRAVO [re: sofianka]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 17:25



Abe ptici vsiakakvi



Тема Re: BRAVOнови [re: mia]  
АвторSlav (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 23:04



Mia v Germany li si?



Тема Re: BRAVOнови [re: Slav]  
Авторpoline (Нерегистриран)
Публикувано09.10.01 13:57



Procheti dobre pismoto.Momicheto pishe,che govoriat english okolo neia,a v Germany govoriat nemski!!!



Тема Re: BRAVO i ot men:)нови [re: mia]  
Автор Abe (непознат)
Публикувано10.10.01 20:43



Hubavo e nasitina ,che go ima tozi klub ,koito se nadiavam da mi pomogne do nikude v integriraneto v chujda durjava,koeto hich ne e lesno ,kogato ne znaesh ezika i ne si na 4g.:),a na 26.
Az sushto sum omujena v chujbina ,ne go znam vse oshe mnogo dobre ezika(nemskia),mnogo malko hora okolo men govoriat eng.
Mnogo loshi vpechatlenia ot poslednoto mi poseshtenie v BG. ,kogato vidat, che ne niakoi muja/jena mu e chujdenec ,te gledat taka strano niakak si ,dori v edin restorana v razgoreshten razgovor otnosno politkika mi kaza edna 60g.dama ,,CHE sum si prodala ......,,Grozno mnogo ,grozno i poveche ne izpitvam jelanie da se vurna tam zashtoto tova go misliat 50% ot horata ,predpolagam .
Polochava se slednato
...Chujdenec v chujbina,chujdenec i v sobstvenata si strana.....

Редактирано от Abe на 10.10.01 20:47.



Тема aaaaaaaaaaaaнови [re: mia]  
АвторBalgarka (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 17:39



e kak taka si se omajila kato ne govori6 nemski???
Stranno-am te pove4eto balgarski jeni pravqt to4no kato teb...
vse gledat da nalapat nqkoi germanetz....
ne te kritikuvam,ama ne e li taka:))



Тема Re: BRAVO i ot men:)нови [re: Abe]  
Автор Dragoness (непознат)
Публикувано10.12.01 00:42



Zashto im obrushtash vnimanie na tezi zlobari? Mejdu drugoto, te sa super sredstvo sreshtu nostalgiata.

ZLOBATA E NAI-GORCHIVATA OTROVA!

Редактирано от Dragoness на 10.12.01 00:47.



Тема Re: BRAVOнови [re: mia]  
АвторBiba (Нерегистриран)
Публикувано10.12.01 10:54



Mia, ako si w Germania, pishi mi ako iskash na slatinka@gmx.de.
I as sum omujena tuk, ot tri godini, no wse oshte njamam koi snae kakwi golemi prijateli- samo posnati, taka che shte se radwam da mi pishesh.
Ciao
Zlatina



Тема az sushto sum v germaniaнови [re: Biba]  
Автор petunija (непознат)
Публикувано10.12.01 11:30



zdraveite,
az sushto sum v germania ot dosta vreme, omuzena sum za germanez, shte se radvam na kontakti. skupi mia. biba i drugite, pishete! moze da se okazem dori susedi! :-)
ne obrushtaite vnimanie na prostotii i glupavi podmjatanija, v germania nikoi ne gleda koi kogo e vzel za muz ili zena.
haide do skoro.
pozdravi:petunija




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.