Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 07.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Az sym nikyde!  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 15:33



Ujas! Predi okolko 4 meseca napusnah Bulgaria. Otna4alo mi beshe stranno, posle interesno, 4uvstvam se kato na kino. Predi 2 sedmici s goliamo jelanie si hodih do Bulgaria za 4-5 dni, no s ujas ustanovih, 4e ne mi se stoi tam dori za sekunda pove4e. Iskah da se vurna pak tuk. Sega oba4e si mislia 4e pak iskam da sym v Bulgaria. Shte poludeia. Neznam kyde sym, nito kyde to4no iskam da byda. Jiveia den za den s neiasnata nadejda, 4e edna sutrin shte se sybudia i shte znam kyde iskam da jiveia.
Niakoj prejiviava li e takyv period v jivota si?
Pomognete!



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Symp]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 16:33



Kato za nachalo - sabudi se UTRE i togava pomisli nad tova:)



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Symp]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 17:34



Trudno e ,znam...
No edinstvenqt nachin (spored men ) e da namerish cel,koqto da te vodi....i se izbavi ot misylta che nqma nikakva nadejda za teb...prosto se postarai da mislish pozitivno ...radvai se na malkite neshta okolo teb...usmihvai se ,a ne misli che si v dupka ot koqto nqma izlizane...
ti si dobro momche i shte se spavish.. ..nali?



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Symp]  
АвторMd. Butterfly (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 19:21



A sluchaino da imash chuvsyvoto che si prizrak?

Dobre doshal v tsarstvoto na prizracite togava :):):)

Ako siadate po blizko do horata v avtobusite za da gi sluchate kak si govoriat, ako vijdate koncretacionni lageri i disekcii na jivotni, ako ne vi stiga vazduh i se strahuvate da izlezete na van, ako ne mojete da ponasiate ezika im, ako ne vi se jade i se sabujdate v 4-30 sutrinta, ako edinstvenija vi kontakt sas sveta e Internet, ako se chuvstate mnogo razlichen ot okolnite i ako vi e strah da govorite s horata, ako useshtate che niakoi vi nabluvada neprekasnato, ako ne mojete da se radvate na jivota poveche - togava sigurno ste izpadnali v kulturen shok, piite mnogo margariti i brom (svalia naprejenieto i potentnostta, no tia taka ili inache niama da vi nujna prez tozi period)

Uspeh!



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Md. Butterfly]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 19:57



Kakvi margaritki pak be Flaiche :)?
Margaritite opraviat sindroma "hem me boli, hem me surbi", no ne sa penkiler :)
A tuk surbeji neshto ne vijdam

Tova si e chista shizofrenia - s vsichki simptomi - clasik :))
Nesto po-silno si trebe :)



Тема Do Sympнови [re: Symp]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 20:01



Ne se bezpokoi, Symp-atiago :)!
Vsichki sme taka. Ne si sam.
Ako tova te uspokoiava...



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Symp]  
АвторRyta (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 13:34



az tova ne6to go izjivqvam to4no ot 2 godini i zakata q namerih, 2 meseca navan, 2 meseca v bg. tova gore-dolu e vremeto koeto moga da izdarza i v BG i v DE, taka nqkakva harmonia se polu4ava makar 4e ne e samoto savar6enstvo razbira se. po pati6tata ne e lesno. no kogato sam v DE, vsi4ko mi lipsva v BG, a kogato sam v BG vsi4ko mi lazi po nervite i si kazvam az luda li sam da stoq tuk, ama kakvo da se pravi, takav e jivota. Sled izvestno vreme 6te svikne6, makar 4e tova 4uvstvo vinagi 6te go ima6, no nqma da go izjivqva6 tolkova silno.
Jelaq ti barza adaptacia i kasmet:)))



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Ryta]  
АвторMd. Butterfly (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 15:14



Mislia che mnogo balgari v chujbina v edin moment ot jivota si si kazvat : az triabva da izbera kade shte bada: tuk ili tam, ne moga da bada i na dvete mesta ednovremenno, zashtoto taka niama da sam nikade.

Poznavam hora, koito sa se vrashtali v Balgarija i takiva, koito sa v chijbina, obache duhom sa v Balgaria. Kakto i takiva koito ne iskat i da chujat poveche za Balgaria, zashtoto vsichko gi potiska i gi darpa nazad kam neshtata ot koito sa izbiagali.

Poznavah i edno momiche, koeto mi kaza taka: Az ne iskam da izbiram. Az iskam da jiveja i na dvete mesta. I naistina go napravi. Jiveeshe 6 meseca v Bg i 6 meseca v Norvegija. Kaza che taka e shtastliva. Kaza che e shtasliva ne zashtoto ima vsichko, a prosto zashtoto veche ne se izmachva da pravi bezumni izbori, pri koito vinagi gubish neshto.



Тема Re: Az sym nikyde!нови [re: Md. Butterfly]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано07.09.01 22:26



Vsichko tova zvuchi super!
Az ako biah kato tezi dvete niamashe da se oplakvam i secunda!!!
No tezi jeni ne rabotiat li ?!?!
I na men mi se iska da si hodia za po 6 mesetza v BG, no imam samo 14 shibani dni otpuska.
S golemi uslila uspiah da si vzema oshte 14 neplatena!!!
Taka che nai-mnogo mesetz!!!!
Kak stavat tezi magii?????
Bogat muj li triabva da tursi chovek?
Ili da se pensionira??



Тема Blagodaria na vsi4kiнови [re: Eleya]  
АвторSymp (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 13:39



Blagodaria na vsi4ki koito mi otgovoriaha. Za prav pat sreshtam tolkova mnogo razbrani hora navednaj. Blagodaria vi. Vav vsiako mnenie sreshtnah po neshto ot men. Samo 4e naistina e trudno da si hodia do Bulgaria i da se vrashtam kogato si resha zashtoto tuk rabotia po dogovor i nemoga prosto kogato si resha da si idvam i da si otivam.
Ve4e po4ti sam reshil da si hodia v Bulgaria. Dano postapia pravilno. Imam malko problemi koito traibva da rasha. Dano sled tova nishto ne me darpa kam minaloto mi i da moga spokoen da se varna zad granica i da si zajiveja spokojno ... Ex, me4tiiiii!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.