Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:24 23.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Poline]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано28.09.01 22:54



Приятно ми е...съседке

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Привет на Bai Ganioнови [re: Oro]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 22:59



Kude se zagubi Bai Ganio?



Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Oro]  
АвторlSlcho (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 12:31



Dragi Oro,
Mnogo te molja ne se jadosvai sas ss. Njama smisal. Mislja che me razbirash zashto. Az sashto e imalo sluchai da se jadosvam s takiva kato nego, no posle sprjah da im obrashtam vnimanie i njamash predstava kak dobre se pochuvstvah.
A za slanceto si prav. Lichno sam go usetil kogato jivjah 1 godina v Umea.
Sas zdrave.



Тема Re: Привет на Bai Ganioнови [re: ss]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 13:02



BAi GAniovzi pod put i nad put..ogledai se okolo sebe si



Тема Re: Привет на Bai Ganioнови [re: ss]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано03.10.01 15:51



SS,май отдавна не си отварял паспорта си...
По всяка вероятност там е отговора на въпроса ти.
И що се заяждаш,Оро се обръща към българите в чужбина,пък и форума тук така е наречен...
Не се сърди,но не се пъхай тук-иди там,където ще ти бъде по-интересно!



(ГРАОВО - люлка на най-коравите българи!!!)



Тема Канаданови [re: ГPAOBEЦA]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 19:08



Привет от Монреал ! И тук има свестни българи



Тема Re: Канаданови [re: Hиkи]  
Автор ГPAOBEЦA ((надничащ))
Публикувано03.10.01 20:38



Тука някои се смееха на Оро че сам си прави ракийката.
Уискито си е хубава работа,без майтап,но чистата грозданка също не е за изхвърляне.Тук,където съм рядко ми се приисква да глътна 100-200 гр.ракия,винаги си викам,като си отида в БГ ще си пийна ...,а пък там като съм освен за аперативче другояче не пия.
Така е и с хулената чалга...Там не я слушам изобщо,а тук предпочитам в колата да си пусна Володя Стоянов или нещо подобно...Някак си ми е по-близко и спокойно на душата...
Сигурно сега някои от вас ще ми се изсмеят и ще кажат "абе село,къде си тръгнал по света...".
Всеки за себе си е прав,няма проблем,сигурно има в странство българи,които не само не пият ракия ,не слушат чалга,не говорят откъде са,ами и сами вече не знаят какви са...
А на такива като Оро може само да се възхищаваме-след толкова години да си останат българи и да не забравят онова нещо,което никой никога не може да ни го вземе - Родината!

Така че, Ники, да сме живи и здрави и Бог да пази България!

Привет на всички българи,които са далеч от роднини и приятели по знайни и незнайни земи....



(ГРАОВО - люлка на най-коравите българи!!!)



Тема Re: Канаданови [re: ГPAOBEЦA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано05.10.01 02:08



Здравей отново,
задейства ли въпроса с варенето на ракия. Аз имам вече материал поне за 4-5литра и тия дни ще почна варенето. наближава време да слагам и трушията-зеле и моркови и краставички и карфиол. В момента си пийвам от новото винце.
Виж, не знам дали си усетил колко хора им в България на които не им стиска да напуснат и си потърсят щастието по света защото са мамини синчета и лигльовци......а не мъже. Но те умират от завист и злоба към нас, които се престрашихме...
Това пичлеменце"ss" гдето влиза да се бъзика с мен просто умира от завист, че
се е нахендрил и няма къде да мръдне освен до...кварталната кръчма. Но трябва
да има и такива. да си работят кротко и тихо и си плащат данъците докато се пенсионират.
На такива никога не можеш да обясниш нищо защото са глухи и слепи от завист
А аз родения на пъпа на София се научих сам да си правя всички тия специалитети и да се хапвам и пийвам по български....Това не ме прави Бай Ганьо естествено. Това е само покрай другата ми дейност тук....за която доста вестници писаха...

" Take it or leave it. I don't argue!


Тема Re: Канаданови [re: Oro]  
Авторss (Нерегистриран)
Публикувано07.10.01 21:53



Oro ,mnogo mi prilichash na edin drug nash sugragdanin Gorg Ganchev,
koito sushto kato tebe se misli za goliama rabota i govori v kolko vestnici sa pisali za nego , no vsushtnost si e samo edin Muncho tochno kato tebe , vuzduh pod naliagane.



Тема Re: Привет на всички българи в чужбина.нови [re: Oro]  
Авторjust me (Нерегистриран)
Публикувано07.10.01 22:38



Balgarskata dushevnost-nikoi 4ujdenec ne moje da q ima!
Razbiram vsi4ki,koito se 4uvstvat samotni!
Moje da mi pishete na :
velislava_vangelova@top.bg
p.s.Giveq v Holland!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.