Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема A???  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано28.08.01 13:45



EEEE nai-posle dira ni chu. Da ni e chestit novia klub i neka bude priatno miasto za kontakti ,suveti i prikazki



Тема А българите внови [re: sofianka]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано28.08.01 17:20



България могат ли да пишат тук?

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема predpolagamнови [re: Stephan]  
Автор sofianka (shantavelka)
Публикувано28.08.01 18:24



che zasiagash psihologicheskata strana na vuprosa. IIIIII ako se chuvstvash kato v chujbina zapoviadai . Nadiavam se vse pak tova da e otvoren forum



Тема Re: predpolagamнови [re: sofianka]  
Авторemi (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 21:35



ami ne te li goni nostalgiata mila moia
za men и stranno - v bulgaria se 4uvstvam italianka a bulgarka v italia
ni rak ni riba
a da kazesch 4e ziveia tuk ot 11 godini
ta takiva mi ti raboti
sto za gluposti kogato govoriat za koreni - az taka i ne razbrah kade sa moite
zeluvki
emi



Тема Re: predpolagamнови [re: sofianka]  
Авторdeke (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 21:59



A za kakve e togava klub "Emigracja"?
Tozi noviat izglezta e za bulgarite,koito sa v chuzbina,no ne sa emigranti!

A za tiah si ima diplomaticheska posta



Тема Ами ти каква софиянканови [re: sofianka]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано28.08.01 22:31



си щом, битуваш в чужбината? По-скоро нюйоркчанка или лондончанка? Много от българите в чужбина си отидоха толкова огорчени от България, че дори и не искат да си спомнят, че са българи. Те никога не биха се зачели в този клуб. Но причината не е в клуба.
Моите впечатления от близките ми, които заминаха в чужбина, са, че тези хора не можаха да си намерят работа и място с България и тръгнаха да си го търсят зад граница, ако ще и като разносвачи на пици. Но ако имаш качества - и тук има слънце за всеки (все пак комунизмът си отиде). И на запад не се реализират всички - не повече от 10%, останалите си вегетират в рамките на системата.

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!


Тема Re: A???нови [re: sofianka]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано29.08.01 15:54



Да бе ама само 1 тема ! А аз искам да ви четаааа !

don't waste my time - waste yours !


Тема Dragi Stefane,нови [re: Stephan]  
Автор hasp (borsuk)
Публикувано30.08.01 05:52



Niakak si mnogo slojno opisvash neshtata. Az lichno sam v chujbina za da iam hamburgeri ot McDonalds kolkoto si iskam. Kakvi realizacii, kakvi pet leva!
Zashto e neobhodimo da obiasniavash kakvi sa motivite za emigracia, kak se realizirat zaminalite, kakvo im e otnoshenieto kam Balgaria? V rezultat na tvoeto obobshtenie az se okazvam ne tam kadeto sam.
Osven neutolimoto jelanie da se tapcha( osobeno s Double Cheeseburger-0.99$ plus tax), ima i edna druga prichina da sam v chujbina- ne mi se jivee v Balgaria. Ne znam zashto.
Spored mene tova e forum za diskusii, mejdu Internet potrebiteli izvan Balgaria. Az lichno schitam che e po- dobre da se ogranichish samo do chetene v tozi forum.
"Wow! It's raining like cats and dogs outside!"
hasp


Тема Слушам инови [re: hasp]  
Автор Stephan (глас на гларус)
Публикувано30.08.01 07:50



изпълнявам! Приятно ядене на хамбургери от Мак Доналдс! (Между другото, тук ги има същите във всяко градче...)

Съжалявам, ако съм те засегнал на тема достойнство. Мислех, че в чужбина хората са по-спокойни и не палят така лесно, ама явно си е до човека, а не до чужбината. Чувстваш се засегнат от предното ми постване, защото истината понякога е неприятна.

Поздрав! ВЕЧЕ САМО ЩЕ ТЕ ЧЕТА!

Започнатото трябва да бъде доведено до успешен край!

Редактирано от Stephan на 30.08.01 08:12.



Тема Честит клуб, живи и здрави данови [re: sofianka]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано30.08.01 13:34



са и тези от чужбина, които ще пишат тук, и тези в България, които ще търсят приятелите си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.