Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 25.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моуриньо ще завърши ли сезона?нови  
Автор HYanev ()
Публикувано16.09.12 00:58



Мисля, че е съвсем уместен въпрос :). Сити като нищо може да направят хикс или победа на Бернабеу и направо не ми се мисли:D

За Ла Лига още е рано , но като се има предвид , че единствената победа е срещу Гранада след кошмарна игра,а хикса срещу Валенсия не беше заслужен (Гола на Солдадо ...).

Не знам. Балета ще каже кви са проблемите в Реал

1- Роналдо - Първо е супер слаб от началото на сезона. Добре, че беше на Гранада вратаря да му пусне 2 гола
2- Бензема - И той не знае кво се случва
3- Защитата- Слаба работа са и те барабар с Касияс



Тема Re: Моуриньо ще завърши ли сезона?нови [re: HYanev]  
Автор Sa Spe (непознат)
Публикувано16.09.12 01:13



Меси - 9 гола в 7 мача. Rock n roll, baby. От коя планета е Меси!?!

Редактирано от Sa Spe на 16.09.12 01:19.



Тема Re: Моуриньо ще завърши ли сезона?нови [re: HYanev]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано16.09.12 01:14



Е какво да казвам, нали си гледал мача, аз видях само 2-то полувреме - тромава и безидейна игра, очевидна умора имаше след квалификациите, отделно тоя мач изобщо пък не може да се сравнява с Валенсия и Хетафе, където трябваше да бием, но в единия случай Алвеш изкара всичко, а в другия второто полувреме подценихме яко Хетафе. Днес беше безидейна история, почти никакви положения второто полувреме само натиск и владеене на топката, ясно е че каквото ще се гони ще е в ШЛ, където е голямата цел тая година, ще видим във вторник. Супер слаба игра днес





Тема Попринцип като гледам Реалнови [re: Balleta]  
Автор HYanev ()
Публикувано16.09.12 01:29



Като падате 1:0 винаги като ви гледам усещам как ей всеки момент ще вкарате гол. Има някакво зверско напрежение, атаки и много агресия.

Днес първото полувреме и аз не го гледах. Мислих, че Севиля може да направи нещо, но си казах ще изчакам полувремето ако е така да не се ядосвам иначе.

Има нещо много сбъркано в отбора ви. Моуриньо е голям, но има такива играчи просто, които трудно се контролират.

Определено Роналдо е изнервил целият отбор. Никой не смее да каже ма си личи,а това, че е мега слаб в момента и дори Моуриньо не смее да го смени или остави на пейката е много странно. Аз също не мога да разбера коментаторите до кога докато той бие фал ще говорят глупости от сорта Ей сега Роналдо ще вкара... И каква чудесна възможност. От 2 години Кристиано бие ужасни наистина ужасни фалове .

Целия батак в средата на терена също е странен. Ясно е , че на Йозил му се еба майката. Днес беше трагичен и не вярвам скоро да е титуляр отново. Шокиращо е как топ 10 игач в света му купуваш заместник и му се подиграваш по този начин?

Глупаво е хора като нас да критикуват Жозе, но нямам обяснение кво се случва с вас. В най смелите си мечти не очаквах така да играете и тези резултати. Тайно се надявах , че в отбора сте събрали супер тъпаци и арогантни копелета които ще си порярват на макс след титлата и то верно така стана

При вас обаче Роналдо колкото е полезен за отбора толко ви и ебава майката. За кво ги прави тия скандали особено като се вижда , че играе СУПЕР СЛАБО. Тоя човек явно сънува Меси по цял ден и не може да спи вече. Такава вманиаченост спрямо него и индивидуалните отличия не е нормално.

Аз съм сигурен ,че Кристиана съжалява ,че отиде в Реал. В Манчу реално беше на кантар кой е по добър той или Меси. Сега това , че манечкия вкарва в едно първенство повече от него го съсипва



Тема Re: Попринцип като гледам Реалнови [re: HYanev]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано16.09.12 01:37



съгласен съм и с теб и с балета.
не го оправдавай Моуриньо, защото той си искаше тези играчи, да си сърба попарата сега. А това с привличането на Модрич па и за толкова пари беше глупост за мен.



Тема Re: Моуриньо ще завърши ли сезона?нови [re: Sa Spe]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано16.09.12 09:03



Хохохо....Серхио Рамос из май хироу.....


Толкова да ме забавлява тоя човек, не е истина.....нескончаем извор на идиотия.....



Тема И що да не обсъждаме решениятанови [re: HYanev]  
Автор alessandron ()
Публикувано16.09.12 09:53



на Моуриньо? То тогава и на Бойко да не ги обсъждаме, а?

Моу изобщо не е Бог, че да не подлежи на критика. А в момента доказва, че не е и толкова знаменит психолог, колкото Мейджа се пробва да го изкара. Щото ако беше, щеше да се е справил с К. Роналдо. Но то е лесно в отбори, в които Моу е най-голямата звезда (Порто, Челси, Интер). Сега обаче не той е звездата - друг е. И Моуриньо не може да измисли полезен ход. Толкоз за психологията му.




Тема Re: Моуриньо ще завърши ли сезона?нови [re: HYanev]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано16.09.12 10:13



Откак съм любител на футбола зная, че има подеми и спадове в дадени отбори, даже в две поредни първенства. Пример и с Монпелие. Шампион във Франция , а сега отлепва от дъното във временното класиране .
Сигурен бях, че тази година е на Барселона в Примера; има и редуване между двата гранда в Испания. Осем точки разлика не е шега. Явно, че смяната на Гуаридола не оказа никакъв ефект върху играта на отбора.
Коментарите тук за състоянието на Реал Мадрид са изчерпателни. Бих добавил, че в Реал Мадрид има кризисна ситуация.
Що се касае до Роналдо, моето мнение е, че той си бе съсвесм на място в МЮ и сърът го ценеше.



Тема Re: Моуриньо ще завърши ли сезона?нови [re: Balleta]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано16.09.12 11:25



слабо и безидейно, факт, и въпреки това пак изпуснаха сума положения, игуаин отличник в тва отношение, до 20тата минута можеше да е мушнал 2... обаче нещото, което прави най-лошо впечатление, е колко обезверени и изнервени изглеждат, заеби...



Тема Re: Попринцип като гледам Реалнови [re: HYanev]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано16.09.12 11:26



хем не си гледал първото, хем йозил бил трагичен ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.