Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Трудно се бачка без токнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор alessandron ()
Публикувано22.05.12 17:46



Еми аз живеех на 14-ия преди бая години, та знам кво беше, като немаше асансьор.






Тема Re: Трудно се бачка без токнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано22.05.12 18:14



Този аргумент е просто покъртителен, копеле!

_____

Better to be hated for who you are than loved for who you are not.


Тема Re: Земетресение в Софиянови [re: Diavolo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.05.12 20:05



Бая страх брах, повече за малката де. Като мина първия трус, слязохме долу и изкарахме час и половина в парка, та, хванахме втория, а вкъщи третия. Дано останат само вторични и скоро а не ни повтаря, че с тази държава, бедствието би било невиждано в световен мащаб.



Тема Re: Земетресение в Софиянови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.05.12 20:05



В кафето на входа на Южния, Нова даваха а някакво парти на родни псевдозвезди, малоумна работа.



Тема Re: Земетресение в Софиянови [re: Meйджъp]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.05.12 20:06



На мен всички ми зареждаха на телефона.



Тема Re: Трудно се бачка без токнови [re: alessandron]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.05.12 20:29



Носещи стени кои бяха? Щото аз знам, че принципът е или каса на врата или носеща стена, т.е. алтернативно.



Тема Re: Споко бе, като гръмна Челопечененови [re: redo]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано22.05.12 20:41



ЕПК по принцип бил най - здрав!!



Тема Re: Земетресение в Софиянови [re: Diavolo]  
Автор jabar (baron4e)
Публикувано22.05.12 21:28



Съ4увствам ви ,надявам се да спре да люлее 4е съм го изпитал на собствен гръб преди няколко години след земетресението в Акуила. На 6 ия етаж живея и една минута клатене ми се стори цяла ве4ност.И аз като Сандро бях гушнал детето и се скрих под вратата докато премине .
Знам 4е вси4ки казват да не се паникиосваш ама не е лесно да се владееш в такава ситуация.



Тема Re: Земетресение в Софиянови [re: Diavolo]  
Автор TheExorsist (OMNIPRESENT)
Публикувано22.05.12 21:36



Мене това, което ме насра най-много беше зловещото бучене точно преди да се залюлее блока. Оитвах се да заспя и изведнъж някакво чудовище от филм на ужаса се промъкна през стените много страшно. Веднага осъзнах какво става, сърцето ми спря, почнах да треперя. Да не говорим, че после не съм мигнал, беше ме страх, да се върна в леглото, бях сигурен, че щеима още трусове и отидох в съседите. Всичко живо беше будно, а най-лошото е, че се очакват още трусове с неизвестен магнитуд. Как ще спя следващите нощи не знам.





Тема Re: redoнови [re: redo]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано23.05.12 09:15



От тебе разбирам,че Бербо има апартамент на бул. "Бъкстон".
Известно време съм живял в жк "Бъкстон ", имам спомени и сантименти около този район.
Колежката ми каза ,че цените в "Бъкстон" се вдигнали, защото много наши футболисти са се настанили да живеят там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.