Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 27.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано13.12.11 19:53



баце, без да петна легендата, ама мисля че самия Марадона осъзнава, че защитата на Англия от 86-а изглежда просто като колчета за заобикаляне на тренировка в сравнение със сегашните бурсуци и е малко по-трудно, собственоръчно(no pun intended) да направиш отбора си световен шампион, от колкото тогава, и ако Меси го направи това, Марадона лично ще слезе от трона(който неминуемо има стъклена масичка от страни, ако се сещаш за каква поставка говоря) и ще качи Меси на него



Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: пeтльo]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.12.11 19:57



ами ОК да оставим спора, за като му свърши кариерата на Меси.
Зидан не е само Реал, за какво ми говориш

И верно трябва да си пубер за да не видиш разликата между Марадона, Зидан и Меси.
А Меси е напред, но не най-отпред, както се опитват да го изкарат тийнове, които, гледат футбол от 2000 насам



Тема Re: ...нови [re: El Capitan]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано13.12.11 19:59



Говориме последните 20 години нали?

Платини ги има преди 30 И Ван Бастен преди 25-20.


Виж Бастен е бил велик футболист и майката му е ебала контузия. Друг е въпроса дали не трябваше да са 2 неговите и 2 на Ицо Стоичков.

Ако не се лъжа най малка разлика има точно 91/92 между Бастен/Стоичков .

Тогава това , че Бастен се отказва трагично от футбола малко или много му помага да я спечели и ако не се лъжа вкарва 4 гола срещу някакъв Датски отбор за ШЛ :)



Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: Balleta]  
Автор www.toshev.com-94698 ()
Публикувано13.12.11 20:00



Ми Зидан кво има освен ШЛ в Реал? 2 титли на Италия о боже господи как го е направил ?

Само сравни Зидан със Шави 6 Ла Ли ги 3 ШЛ .

Точно по 3 всичко което Зидан е печелил.


За клубната кариера на Марадона не мисля ,че има смисъл дори да се говори.


П.С (b)Не забравяй , че Меси има 5 Титли на Испания и 3 Шампионски Лиги . (/b)

Редактирано от www.toshev.com-94698 на 13.12.11 20:02.



Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.12.11 20:01



Съмнявам се.

В смисъл,Марадона направи световен шампион един отбор който беше съставен изцяло от....айде не посредствени ама средна ръка в най-добрия случай футболисти.
В момента национала на Аржентина е фраш със звезди и един Господ знае как все още не могат да стигнат поне до финал.

След тва направи 2 пъти поред шампион Наполи,дето...кой играеше там освен него....Карека май и тва е,останалите пак беха некви средняци.

В тва се състои уникалността на Марадона баце не да ми играеш с Шави,Иниеста и т.н. и да ставаш шампион.

Пак казвам-тва при всичките ми симпатии към Бог Меси и при условие че съм съгласен че у момента по-добър от него няма....



Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: Balleta]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано13.12.11 20:04



Меси е напълно реално да задмине Зидан; всъщност напълно реално е да задмине всеки футболист на планетата, ако запази това темпо и случайно в аржентинския отбор се появи още един футболист, освен него - все пак мисля всички може да се съгласим, че разликата между Меси и Марадона е доста по-малка, от колкото между Тевез и Валдано да речем:))

да продължа мисълта от горе - просто разликата със Зидан вече е почти незначителна, даже на клубно ниво мисля, че общо взето го е изравнил вече и ги дели субективизмът на феновете, остава да спечели нещо и с Аржентина и определено ще е по-голям от Зидан:)

не чухме за Раул и невероятните му постижения на национално ниво





Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.12.11 20:05



Нали се сещаш, че това колко купи са събрали не ги прави автоматично най - добрите. Ако не вярваш иди провери визитката на Карембьо :) или Ори от Лейкърс, ако знаеш кой е


Марадона хвана един средняк в Италия и го направи легенда, за Аржентина да не говорим.



Тема Re: ...нови [re: www.toshev.com-94698]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.12.11 20:06



Платини: 83,84,85

Ван Бастен:88, 89, 92

Дебелия Роналдо:97, 2002

Сметай малко бе дечко...





Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано13.12.11 20:11



абсолютно съм съгласен с всичко(освен с тва за националния отбор, писах в друго мнение за тва, но пак може да си прав де, аржентинския национален отбор от 86-а ми е малко непознат), но преди всичко и ти трябва да имаш предвид, че на 24 Марадона беше изиграл световно с останалата извън топ8 Аржентина и завършваше кариерата си в Барселона, където освен задължителното ебане на Мадридисти ще се запомни само с як бой, хвърлен на футболисти на Билбао, тва искам да кажа, че кариерата на Меси е пред него - и ся някой ще каже ми то и на Бензема кариерата е пред него, ама идеята е, че ако на всички им сложиш чертата на кариерите на 24, то Меси ще е със сериозна разлика пред всички останали(освен може би Роналдо)


ред - само да сме наясно - не ти твърдя, че Меси е по-голям от Марадона, а че е по-голям от Марадона на 24

Редактирано от пeтльo на 13.12.11 20:13.



Тема Re: Кристиано Роналдо - Нещо много лошо впечатлениенови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано13.12.11 20:14



Бог Меси има още много време пред себе си,верно е.
Дано да е жив и здрав,само тва се надявам и още дълги години да ебе белите минети.

Амин!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.