Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 27.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: radiinter]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.04.10 00:10



напротив, очаквах го, казах го и още на жребия на четвъртфиналите, и след това, мислех си го и при 0:1 как ще стане 3:1 и после гуардиола ще си мисли еби му майката кво стана

точно с 11 на голлинията и чистене напред се прави и очевидно става
не се обръща от 0:1 до 3:1, началото на второто полувреме бе страхотно, но тактиката в последните 30 минути бе ужасно грозна
и успешна



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Шишapkи]  
Автор БATE (1gr de coca -))
Публикувано21.04.10 00:16



Заслужена победа на Интер,за което честитя на феновете им тук!
Казах го и преди мача - това ще бъде Барса-Челси номер 2 от изминалия сезон,Жозе знае какво да прави с/у Барса а в момента Интер са най-силния отбор в ШЛ!
Остава обаче горчилката от третия гол и се питам за кой ли път как съдия може да отсъди подобно нещо?Случи се на Байерн-Фио,сега на Интер-Барса а тоя капут ще отиде на световното.Ебаси съдиите.
Което естествено не променя факта че Интер е първия отбор от Челси миналата година който надиграва Барса.Може да имаха и доста късмет но победата си е заслужена.
Аз честитя финала на Интер и им пожелавам успех,знам че Барса няма как да ги победи с 2 гола разлика на Ноу Камп.Муриньо е твърде хитър за да допусне такъв фарс :)

ПС: Съдбата си знае работата,миналата година Барса продължи с помощта на съдията,сега е на път да отпадне :)

Редактирано от БATE на 21.04.10 00:17.



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: БATE]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано21.04.10 00:21



И аз неможах да видя читаво повторение но си мисля че по-скоро засада имаше.

http://www.inter.it/aas/img/126944-500.jpg


Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано21.04.10 00:21



Аз не, но разбирам за какво говориш. Ние Мъдото два пъти сме го шибали, но това не означава, че е прост. Аз съм убеден, че МОЖЕ да изцака Барса. Не мога да ти опиша колко ме е яд за миналогодишния полуфинал. Както и за финала 2008 ( баси, човек ке остане с впечатление, че съм от Челски Скъмбегс

). И точно сега ако дадат титлата на Ман Ю, това ще е най-каръшкия възможен отбор евър, който съм наблюдавал ( ще минат рекорда на Бъфало Билс от началото на 90-те, когато загубиха 4 поредни Супербоула в 4 години и това са им всичките финали в историята!



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: БATE]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано21.04.10 00:22



Само да питам, ти къде видя добро повторение за третия гол на Интер???



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Canary]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано21.04.10 00:23



Е нали това казвам.Още при нормалния ход ми се стори че има засада но знае ли човек.

http://www.inter.it/aas/img/126944-500.jpg


Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: TheExorsist]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано21.04.10 00:25



Анчелоти да се маха, ако изгубят титлата!! Иначе разбирам те, че като човек живял в Англия, логично мразиш мангасарите от манчестър! НАЙ-ГНУСНИЯ ОТБОР!



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: radiinter]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано21.04.10 00:26



Баце, честито на теб!! Аз предпочитам МИлан, но докато не видя повторение, което да ме убеди , че има засада, за мен гола е редовен!!!



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: TheExorsist]  
Автор Vendome ()
Публикувано21.04.10 00:29



Забрави Юта Джаз, особено втория им финал, когато бяха на секунди от седми мач, но Джордан просто не им даде шанс. Те по това се и различават великите (Карл Малоун) от митичните играчи (Джордан).



Тема Re: Кои са италианците в тоз мач?нови [re: Canary]  
Автор TheExorsist (Пикая Лед)
Публикувано21.04.10 00:30



Ахахахах, не бе, не ги мразя защото толкова време съм живял в Ю Кей. Знаеш ли, аз даже не знам дали ги мразя, омразата е много силно чувство. Бяха за Ман Ю срещу Байерн, Милан етс. Проблема е исторически, че са конкуренти на Пуул за отбор #1 на Острова и това не бива да се допуска.

Нищо повече! Ако ще и омраза да е! Иначе дразнещи отбори бол, но те се менят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.