Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Чилинови [re: Vendome]  
Автор RElaxing ZOne (sunset)
Публикувано16.10.09 21:36



буфери в центъра на Пловдив можеш да срещнеш само на концерт на Азис !

тотално си объркал нещо във впечатленията си или пък градиш цели изводи на база неособено обективни лични впечатления

аз от много години не живея в Тракия ..в центъра съм сега и мога да ти кажа ,че едно 90 от хората в квартала са канари ...
но въпреки и това не бих твърдял категорично ,че еди кой си квартал имал приемущество от гледна точка на феновете ....

но , ще ти кажа друго ....
това , което е Витоша за София, са Родопите за Пловдив ....на един хуй от града , кеф ти Здравец, кеф ти Студенец, кеф ти Бяла Черква ..това са местности в планината, туристически дестинации,претъпкани с хотели , заведения и кво ли не в които цял Пловдив се изсипва лятото по жегите ....

на Студенец имам кафене точно до вилата и понякога отскачам догоре да пия по бира или ей така за кеф
там идват основно пловдивчани .....с много хора завъзрваме лаф-моабет ей така дет се вика ....
как па с един буфер не се запознах горе !??!

лятото обикалям сл.бряг .....зимата карам ски на Боровец ...общувам с хора, общувам и с пловдивчани

....,е как па един буфер не срещнах досега бе , мама му стара ?! я във фитнеса в Нобел,я на кабинковия на Боровец,че където и да е... Я,я туре :)

много затворено общество са ..истинско малцинство ..гето някаквоса буферите

винаги като срещна пловдичанин някъде извън Пловдив, културен образован човек , как па все са ботевисти бе , мама му стара

и напротив, когато видя някой хамалин или подпухнал барман, който се прибира от работа, когато аз отивам ..или ако видя кондуктор, докер,циганин, турчин, арменец, сервитьор , или просто някой съвсем обикновен педал , аз и без да го питам, знам ,че е фен на Доко !

говоря ти съвсем сериозно ....в цял свят има разделение на феновете по социален статус, особено ако става въпрос за два отбора в някой голям град ...
всичката паплач е фен на Доку...докато интелигенцията, ерудитите , хората от висшето общество са ботевисти ....
умишлено не употребявам 1-во лице, единствено число, защото пословичната ми скромност не го позволява, но ти ме познаваш и знаеш ,че съм канар :)))
разбира се, всяко правило има и изключения !
и сред нас има мърша , и сре докуфенове има някой, който да изпъква от масата, но това са единични случаи ....

е, например, Локото от клуб ФП , е изключение от общото правило

мисля ,че бях достатъчно изчерпателен ....
и втори път така неподготвен не се изказвай, мола ти се
тва е все едно аз да напиша ,че в Подуене предобладават Чорбарите, а в Овча Купел всички са слависти, или пък в Надежда са само буфери

Редактирано от RElaxing ZOne на 16.10.09 21:39.



Тема Re: Чилинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано17.10.09 02:04



те мангалите само по крайните(в смисъл около жп-линията) блокове ги вкарваха, по някои даже още има, до колко са интегрирани не знам. при нас на първия и втория етаж имаше детска градина, сега я махнаха, някак си класическите неща малко по малко изчезват
моя цс не беше на фунийки, доста по-модерно и май по-опасно, добре че не е имало инциденти - онези пистолети с пластмасови топчета
до нас имаше изоставен строеж(подобно на дупката, която и сега седи до 16-и блок), голям кеф, катериш се по разни железа, тичаш напред назад, имаше нещо уникално като бункер, едно голямо дърво, беше генщаб което като видях че са го отсекли и ми разбиха сърцето, не знам с какъв акъл родителите ни са ни пускали, при положение че навсякъде стърчаха арматури, някакви внезапни дупки и тем подобни. зимата се пързаляхме по изкопите, абе кеф. сега има някакъв голям 10 етажен блок с подземни паркинги и по нищо няма спомен от старата хава.

...
We live in a political world


Тема Re: Чилинови [re: Vendome]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано17.10.09 02:06



познавам доста момичета от там

...
We live in a political world


Тема Re: Чилинови [re: RElaxing ZOne]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано17.10.09 02:16



за буферите си много прав, че са някакво затворено общество
не пазаруват от магазините на "жълтите", не се качват в такситата на "жълтите", не си купуват дрехи от магазините на жълтите, същинска секта баце, даже няма да се изненадам като членуваш във фенклуба им да пускаш кръв и да подписваш нотариален акт, че прехвърляш картонения дом и 12-годишните си стари за женене дъщери на името на ГОТ МИТ УНС примерно

ние сме далеч по-толерантни, ей оня ден една левскарка ми бърникаше из устата с разни бормашни и нищо не казах... най-готината зъболекарка евър!

...
We live in a political world


Тема Re: Чилинови [re: бaй Moмчил Beлиkи]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано18.10.09 11:15



Ся като се замисля, в нашият клас в МГ (където бяхме сбирщайн от цял Пловдив), бяхме 18 момчета. От тях 3-4 бяха пайтаци, които не се вълнуваха от футбол.

Феновете на Доко бяха 3-ма. От тях двама живееха в района около военна болница. Другият беше в Кършака, до Захарна Фабрика. Имаше едно чорбарче, ама него го бяха прехвърлили от Ямбол, така че нормално.

Другите бяхме ботевисти. Значи около 10 човека

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.