Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тая Барса...нови  
Автор BatRado (red)
Публикувано22.04.07 23:50



Явно и те не искат да решат предварително нещата и до последно ще оставят белите фенове да таят надежда

.
След днешният мач определено мога да кажа , че независимо какво ще е крайното класиране, през лятото ще се случат интересни неща в отбора. Там или някой чака много пари,ако отборът не вземе титла (шега естествено) или скандалите наистина са големи. Няма друго обяснение за вялата и безсмислена игра на отбора и упоритият отказ за увеличаване на преднината на върха.
Предстоят интересни 7 кръга...

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Тая Барса...нови [re: BatRado]  
Автор пeтльo (.)
Публикувано22.04.07 23:55



Интересна ситуация, обикновено някой става шампион под носа на друг и казваш след края на годината - ей тоя стана незаслужено шампион... Сега в Испания, при все, че пет отбора могат да триумфират, още от сега спокойно можем да заявим, че който и да стане шампион, то то ще е незаслужено:)))



Тема Така е...нови [re: пeтльo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 00:11



....ама най-незаслужения от всички ще е Реал

.

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Тая Барса...нови [re: BatRado]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано23.04.07 00:38



аз все си мисля ,че шампион ще е Севиля...
не от днес и от вчера го мисля , а след победата им с 2:1 над Барса...
виках си на акъла ....биха Валенсия 3:0, биха реал 2:1..сега ако бият и Барса, те ще са ...
и взеха че ги отупаха 2:1

в тоя момент обаче май и Севиля решиха , че са вече шампиони ....
и последва рязък спад в играта им и загубата от Настик и нулите със осасуна и сантандер ....

оабаче сега пак навлизат във форма явно ....
този отбор е такъв ,че натисне ли яко педала на газта и може да смачка всеки ....
ама нали е пълен с бразилци ....а тяхна отличителна черта е непостоянството...

и друга причина ще изтъкна защо мисля ,че те ще станат шампиони ...
а тя е ,че играят и във УЕФА и то успешно ...а и за купата на Краля

приказките за "борба на няколко фронта" и намеци за умора , аз никога не съм ги приемал сериозно ....това е оправдание за лузъри ...и повече изразно средство, от голяма торба с клишета, на малоумните Бг спортни журналя

мисля ,че даже напротив ...това че играят на високо ниво в УЕФА ги държи под напрежение и във СВРЪХ форма постоянно , което им е от полза кондиционно....

докато Барса от друга страна не играят никъде , освен в Примера и по всичко личи , че се лензят по терена и смятат, че ще станат шампиони от самосебе си ..по заслуги и инереция от миналата година ..а отборите с които играят ще се бият сами ...

да , ама не !



тоя сезон конкуренцията е жестока !

обаче като казвам ,че смятам ,че Севиля ще стане шампион , това не означава и че го желая ...

не ги бях гледал нито един мач този сезон допрди мачовете с Тотнъм , но това което видях в двата мача срещу Тотнъм ми бе напълно достатъчно да се отвратя от тях ...
и не затова ,че стисках палци на Тотнъм ...
а , че Севиля в големи периоди на срещите играеха мръсен , симуланстски и театрален футбол




Тема Аз си мисля...нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 00:48



..че Барса ще е шампион - просто програмата им е най-лека (дори си мисля, че най-накрая ще секнат каръка на Висенте Калдерон ), просто ще е невиждана идиотия, ако те изпуснат титлата от позицията в коята са.
Иначе Севиля и на мен ми станаха страшно противни след мачовете с Тотнъм - някак си съм се нагледал на балетните и театрални номерца в нашето първенство и да гледам такива и в големи отбори ми идва в повече.



"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Аз си мисля...нови [re: BatRado]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано23.04.07 01:00



а това ,че "програмата им е най-лека" не може ли да им изиграе и лоша шега , нека го погледнем и от този ъгъл ?! ....

наглед най-лесните мачове , понякога могат да бъдат и много трудни ....

а и според мен ....накрая НЯМА ЛЕСНО за никой .....

който ще става шампион , трябва да покаже ,че има и здрави нерви, освен другото...

топките за мач-бол са най-трудни и за тях се искат здрави НЕРВИ .....айде малко съпоставка с тениса





Тема Определено...нови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор BatRado (red)
Публикувано23.04.07 10:05



....няма да е лесно на никой

.
Аз като гледам как и четирите лидера се свенят да станат шампиони - сакън някой да не стане първи и да дръпне в точките - катастрофа ще стане .

Въпреки, че според мен проблема на Барса е лошата атмосфера, на Реал - лошият треньор - а на другите може би наистина им липсват малко здрави нерви

"If I had been born ugly, you would never have heard of Pelé" George Best

Тема Re: Определено...нови [re: BatRado]  
Автор rogach (непознат )
Публикувано23.04.07 11:20



проблема на Валенсия е че нямат играчи за всеки мач, в смисъл то няма кого да въртят и като се напънат правят нещо иначе правят глупости. Но вярно ече тая година май имаме конкурса как да не стана шампион- ще речеш че никой не иска да няма някакво проклятие а ние да не сме разбрали и за това да не се натискат



Тема Re: Определено...нови [re: BatRado]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано23.04.07 12:21



Ако беше у нас подобно нещо, щяха веднага да тръгнат приказки, как заради залозите се правел подобен цирк.









Тема Re: Определено...нови [re: Stanley]  
Автор rogach (непознат )
Публикувано23.04.07 19:24



абе мани като гледам вече кви резултати има тук таме, парма бият, маинц взема точка ко да си говорим , не сме открили ние цирка, но тук слаби актьорите няма да забравя славия родопа култов мач




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.