Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Heloo !!!!нови  
АвторEmilia (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 18:12



Zdravejte na vsi4ki !
Do sega samo 4etqh v tozi klub no i az 6te posledvam primera na sx1 6toto pone nqma da mi e gadno 4e sum edinstvenata nova v kluba !!!

Az se interesuvam izklu4itelno mnogo ot futbol i ponqkoga dori igraq evrofutbol kudeto oba4e gubq

Iskam da kaza na vsi4ki fenove na italianskite otbori 4e te ne struvat nu6to i nito edin ot tqh nqma da spe4eli 6ampionskata liga !!!!!!!!!!

Tiq juventus biha mnogo slu4aino a milan sa pulni sopolankovci i chelsea 6te gi s4upi !!!!



Тема i oshte neshtoнови [re: Emilia]  
АвторEmilia (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 18:14



ne znam toq Alabao kak e registriral nik na sx1 ama na mene mi iska nqkakvi kreditni karti i gluposti.
Verno li se pla6ta za regisztraciq ?



Тема 2 нещанови [re: Emilia]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано13.03.05 18:50



1. не се плаща за регистриране.. попълни някакви данни там каквито и да са и ще те регистрира (поне минаваше скоро)

2. И защо и ти започваш с обидите? Дали някой е фен на италианското, английското или което и да е... няма значение. Важното е да е фен на играта. Така че.. малко уважение

ПС:и преди да си почнала по мен, аз не съм от феновете на италианското (имам си любим отбор ама дотам)... Та въпроса е принципен :)

И добре дошла

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: 2 нещанови [re: Beнaбили]  
АвторEmilia (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 18:56



Dobre de napravih go tva s populvaneto ama mi iska nqkakvi kreditni karti za da produlza...
Sega 6te probvam pak

A ti veroqtno si poredniq fen na Juventus i 6te ti kaza samo 4e s taq igra nqma da sa 6ampioni w italia



Тема ХАХАХАХАХАХнови [re: Emilia]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано13.03.05 19:02



Абе ти чела ли си ПОНЕ едно мнение в този клуб? Някога? Поне едно едничко? Аз и Ювентус?Чакай да се упоскоя малко, че ще пукна от смях...

Понеже явно не си чела - аз съм фен на Ливърпул...
Колкото до Италия - там отбора е един - Интер А Дузпентус....

Така че - айде малко уважение към футболните фенове. Отборите идват СЛЕД играта.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: ХАХАХАХАХАХнови [re: Beнaбили]  
АвторEmilia (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 19:09



e ne vizdam koe e tolkova sme6no ama kakto i da e.
6tom ne si fen na Juventus e otli4no za6toto samo istinski zagubeniaci mogat da simpatizirat za tozi mafiotski otbor,koito bie blagodarenie na izmisleni duzpi.



Тема Re: 2 нещанови [re: Emilia]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано13.03.05 19:18



Да бе, точно Венабили фенка на Юве - как ли пък не...Колкото за италианското първенство - всеки човек си има вкус, на едни им харесва разнообразната игра и страхотните изпълнения във всички фази на играта, на други не..Като ти чета мнението,ти май си от вторите...
Е да, то и преди две години някои хора твърдяха, че няма как два италиански отбора да играят на финал в ШЛ(беше някъде по това време, че и по-рано), обаче на олд Трафорд отборите бяха изкарани от Малдини и Дел Пиеро. Надявам се и тая години италианските отбори така да не направят нищо.
А за играта на Ювентус(не съм им фенка) - не е важто как играеш, важно е какво си постигнал, погледни Лос Галактикос(не искам да обиждам великия отбор Реал Мадрид като наричам сбирщината манекенчета Реал), играеха страхотно преди 2 години, но се провалиха и сега всички се сещат само за провалите и за начина,по който играят в момента. Същото е при Дрийм Тийма на Барса, колкото и добре да са играли, всички се сещат за Онзи мач в Атина срещу Милан на Капело..

Редактирано от Maldini на 13.03.05 19:19.



Тема Ти четеш ли изобщо?нови [re: Emilia]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано13.03.05 19:21



Или караш наизуст?
Уважавам всеки, който е фен на играта, независимо за кой отбор е. И мисля, че това е нормалното отношение. Няма значение кой за кого е...

Ами смешно е. Хем твърдиш, че си чела, хем ме обяви,че съм от Юве...

ПС: Те Дузпентус вярно, че взимат титла за най-много дузпи дадени за тях, само че феновете им нямат нищо общо с това. И уважавам много повече човек, който остава с отбора си дори и при това положение, отколкото някой който си сменя отборите всяка година. Защото не знам ти от кога гледаш футбол, но тук има хора, които са фенове от 10+ години. А Юве колкото и да не ги трая си има и добри сезони в миналото. Дори и без съдии... и си има фенове от тогава.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: 2 нещанови [re: Maldini]  
АвторEmilia (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 19:26



Chakaj sega za kakvi strahotni izpulneniq i Milan mi govorish ?
Az vidqh strahotni izpulneniq na ronaldinho,vidqh strahotni izpulnenia na ma4a chelsea-barca ama na milan i man utd ne vidqh strahotni izpulnenia.

A za proslovutia final na italianskite otbori kazi mi po-sku4en final imalo li e ?
Dobre 4e pobeditelq se opredelq s duzpi vuv futbola ina4e i 1000 minuti da bqha igrali gol nqma6e da vidim.



Тема Секундичканови [re: Emilia]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано13.03.05 19:30



Т.е. според теб добър футбол е равно на много голове?
Хм... абе аз защо ли съм глредала една камара мачове завършили 0-0 или 1-0, които са били с пъти по-добри от някое 4-0 или нещо такова...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.