Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 29.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Най-красивият гол!нови  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 10:01



Гледайки гола на Ван Нистелрой с/у Юве (на турнето) се сетих за гола на един друг гениален холандски нападател - Ван Бастен с/у Съюза на финала на Евро'88. Спомняте ли си го???!!! Невероятен гол....това за мене е най-красивият гол (този на Ван Бастен, въпреки че и този на Рууд се нарежда в личната ми топ 10) който съм виждал!
Кой гол е най-красивият според вас?



Тема Този на Марконови [re: Йoнчeв]  
Автор Anfield (FC Britain)
Публикувано08.08.03 11:42



бе 'невъзможен' гол ;))) аз лично бях доволен защото тогава спря да се говори за гола на Негрете, а той бе срещу България 2 години по-рано:))))
ако трябва да търся засебе си най-красивия гол, то трябва да преровя доста голове.. от този на Маджер, през този на Марадона '86, гола на Лече-то '94, няколко гола на моя любимец Клинси, няколко гола на дриг мой такъв Бергкамп, да не говоря и за превъзходните изпълнения в иначе по-второстепенни мачове на Мат Льо Тисие и Паоло Ди Канио....



Тема Re: Най-красивият гол!нови [re: Йoнчeв]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано08.08.03 15:20



О боже, Йончев... ;)
Недей да отваряш тлеещата рана у мен за божествения Марко!
Най-любимия ми футболист за всички времена заедно с Франко Барези. :))
Специално за най-красив гол, да този във вратата на Ринат Дасаев бе уникален, остави самото изпълнение ами най-вече факта, че той точно това целеше да направи, ето това е уникалното в случая. Ами какво ще кажеш за изпълнението му на 1/2 финала срещу ФРГ? Класика! Също невъзможна наглед ситуация, Юрген Колер бе в по-добра позоция, топката излизаше извън наказаталното поле и изведнъж с някакъв невъзможен шпагат, падайки търкулна топката изпод немеца и право в десния ъгъл на вратата. Още ме побиват тръпки, като се сетя... Жалкото е, че едва ли някога ще видя такъв магьосник като него...



Тема Като спомена за гения Марадона...нови [re: Anfield]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано08.08.03 15:21



Аз пък гласувам за божествената ръка... хихи



Тема Re: Най-красивият гол!нови [re: Йoнчeв]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано08.08.03 18:55



Абе аз имах на AVI един много мощен гол на ван Бастен.. значи отдясно му центрира някой и нашия човек, на 2 метра от вратата, със задна ножица вкарва в далечния горен ъгъл ..

някой да знае откъде освен от P2P clients мога да си изтегля някакви готини голове ( независимо на кой са ) ?



COME ON ENGLAND!

Тема e mnogo sa noнови [re: Йoнчeв]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано08.08.03 21:03



wednaga gola na Basten wawa wratata na dasaew 1988
gola na Ueah a sre6tu koy deta mina cialoto pole i (e tuka milanistite da pomagat)
Rabat Majer na finala sre6tu Bayern

ot tezi na bulgarite winagi 6te pomnia Le4eto i Ico na swetownoto i estesweno gola na Kaizera sre6tu Glasgow

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: Най-красивият гол!нови [re: Йoнчeв]  
АвторLeedsUtd (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 23:32



Tozi na Van Basten beshe neveroqten, malyk ygyl, vole... Az se seshtam za mnogo zrelishtni: dori tozi na Trifon Ivanov sreshtu Wales tam, kato zase4e ot vole kornera na Balakov. Oshte, po-skoro strani4nata nojica na Van Basten sreshtu Gioteborg (92 mai beshe) pri 4:0 pobeda na Milan. Ima edna dale4na zadna nojica na Trevor Sinclair, no ne se seshtam sreshtu koi beshe, kato igraeshe v West Ham. Golyt na Ronaldo sreshtu Kompostela li beshe, Celta li, deto mina cqlata zashtita.
Sega se seti, a fala na R.Carlos sreshtu Francia, taq topka beshe neveroqten falc.



Тема Ето един красив гол :))нови [re: Йoнчeв]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано09.08.03 12:07







COME ON ENGLAND!

Тема Ривалдонови [re: Йoнчeв]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.08.03 13:27



срещу Валенсия пред две години вече май...
1 Задна ножица
2 90-та минута
3 Решаващ гол - (с него Барселона изпревари именно Валенсия и се класира за ШЛ)
4 Извън наказателното поле !!!
5 Какво , още ли искате ?

C'mon babe
Why don't we paint the town?


Тема Re: e mnogo sa noнови [re: pirx]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано09.08.03 14:03



Значи изхвърча ми от главата името на отбора демба, Фоджа или Болоня беше май... Иначе си спомням това бе 1 кръг на сезон 1996/1997 г. когато защитавахме скудетото и победихме с 4:1! Пусто останало забравих съперника ни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.