Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 04.07.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дефектнотокава защитанови [re: tenko2]  
Автор dian_dimitrov-60955 (uguoT)
Публикувано21.01.17 18:08



Поне го напиши кой е този убавец. Така както го описваш и не му казваш името току-виж още някой е дал пари за глупости а този ще си ги харчи с кеф.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Дефектнотокава защитанови [re: tenko2]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано21.01.17 18:12



Не разбирам защо смяташ, че някой тук се интересува от майстора ти, и твоите отношения с него.
И това тук може и да е умрял форум, но не е форум на "майстори". Ако търсиш майстори, или се чудиш как да си направиш ремонт вкъщи, погледни в "направи си сам", ако не е умрял и той. Друго не мога да те посъветвам.



Тема Re: Дефектнотокава защитанови [re: Tom_cat]  
Автор tenko2 (непознат )
Публикувано22.01.17 21:23



Не ми трябва майстор, време ми трябва. А писах само да спомена какви майстори има и какви чудеса творят, хората си плащат за глупостите им.
А между другото теб не те ли натириха от "Направи си сам", или просто съвпадение на никовете?



Тема Re: Дефектнотокава защитанови [re: tenko2]  
Автор Tom_cat ()
Публикувано22.01.17 21:30



Странно е защо си решил да споделяш какви майстори има и какви чудеса творят.
Аз ако започна да описвам какви дивотии съм срещал, доста страници ще изпиша.

Колкото до "направи си сам", нямам представа за какво говориш, там не съм писал, нито съм чел. Не ми е необходимо. А ти май действаш на принципа, че като наречеш нечия сестра ... после иди доказвай, че нямаш сестра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.