Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 03.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: Timo]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано30.06.14 22:22



Не. Гледам умно от далеч и изключвам с мишката от лаптопа (или телефона).



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: dian_dimitrov-60955]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано30.06.14 22:23



Бинокли и фотоапарати най доброто предпазно средство. А и доходно.
Така и нищо не се чу повече дали има е....бани или забременели малко или в повече?
Освен ръкавици и килимчета друго изискване не съм чул а това с каската е май вътрешна ръзпоредба понеже на нея изпитания не се полага.
Преди време казвах на един че съм убеден че каската върши работа, понеже се качвах по стълба към кабелна скара и шпилката дълга и не я видях. А колегата каза че ако съм нямал каска щял съм да видя шпилката преди да се наниже в каската.



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: hidrazin4o]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано30.06.14 22:24



Много умно и си дистанционен





Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: Timo]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано30.06.14 22:33



На каската не се полагат изпитания, но се сменя на на 5-6 години. Производителя указва колко години е годността и.



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: Timo]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано30.06.14 22:34



При нас бърза работа няма. Стоиш и гледаш. После снимаш и пращаш мейли. За сега на страна DC няма такива аварии.



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: Timo]  
Автор dian_dimitrov-60955 (uguoT)
Публикувано30.06.14 22:37



Аааа каската е основно допълнително защитно средство за уредби средно и високо напрежение, може и да нямаш инструменти ама при влизане в уредбата каската си е задължителна. Не говоря като се работи навън а за уредби където се ходи по определена пътека всичко е разчистено с определен габарит и т.н.

Колкото до хидразина-а, при него и да не е задължително пак ще си носи екрана като знае с какво се е захванал. Преди време помня как не искаше да спре един разединител и му свалях витловите предпазители под товар, дъгата май успя да стигне едни 15-20 сантиметра



"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"

Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: hidrazin4o]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано30.06.14 22:43



Знаеш ли наистина е интересно дъгогасенето, знам че АББ са иноваторите които са се утвърдили в DC .
Какви са ти разеденителите?
Плис, молба ако можеш на лични да ми пратиш снимки на прекъсвачи и разеденители.
Личен интерес от любов към спорта не ми се е налагало да се занимавам и с това.



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: dian_dimitrov-60955]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано30.06.14 22:43



Преди време помня как не искаше да спре един разединител и му свалях витловите предпазители под товар, дъгата май успя да стигне едни 15-20 сантиметра



Какви витлови предпазители бе човек, какви екрани? Вилови не съм барал ... не помня от кога.



Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: hidrazin4o]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано30.06.14 22:48



Този фотос от де го избара





Тема Re: Какво е станало в Ихтиман?нови [re: hidrazin4o]  
Автор dian_dimitrov-60955 (uguoT)
Публикувано30.06.14 23:00



хи хи хи значи не си влизал в подстанция, не искам да те стряскам ама в момента по подстанции има доста работещи съоръжения дето и в музей трудно се намират в добро състояние.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.