Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 20.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Обнародваненови [re: hidrazin4o]  
Автор dobri_sf (непознат )
Публикувано15.06.13 01:42



Всичко си има граници.Не може човек, който не ме познава, да ми лепва диагнози като шизофрения!
В случай, че се е объркал, добре да напише, ако ще и на ЛС, извинявай сбъркахте с друг човек.
А той нищо - чак, когато отправих "заплахи" се сети пак да пише, естествено нищо общо с темата и въпроса ми.
Е бъзик, бъзик, но трябва да има граници!



Тема Re: Обнародваненови [re: dobri_sf]  
Автор Timo (собствен ник )
Публикувано15.06.13 10:50



Да, не е зле да го зачеркнеш и този форум. Искаш помощ а се дървиш, посрещам по обувките и изпращам с ритник! Със заплахите ще ти кажа че до никъде няма да стигнеш даже и да си на метър от мен единственното което се сещам е че можеш да ми направиш свФирка.
Ако се имаш за интелигентен никога не прибягвай до заплахи а до действия инак ще си останеш поредният помияр който само лае.
Надявам се ако не си въздухар да си изпълниш заканите и да дойдеш на метър от мен.



Успехът се гради на знания и собствена религия!

Тема Re: Обнародваненови [re: dobri_sf]  
Автор cadwork (thinker)
Публикувано15.06.13 11:44



А, чичА ти Тимо пак блеснал с... нищо+ тролене





Тема Re: Питане за стълбове на ВЛнови [re: dobri_sf]  
Автор dobri_sf (непознат )
Публикувано15.06.13 15:43



Интересен човек си.
Значи първо не допринасяш с нищо полезно към питането ми, помолвам те най-учтиво, в случай, че няма как да ми помогнеш, да не пишеш излишно, а накрая излиза, че аз съм се дървил.....
И после аз съм бил за клуб идиот, шизофреник и т.н.
Пак те питам, явно ти е неудобно, но няма как, защо не отговори на първото ми съобщение, където исках да изясним създалата се ситуация мирно и тихо без да занимаваме всички, а реагира чак на второто "заплашително" писмо?
Явно нещо не ти изнася, а?



Тема Re: Питане за стълбове на ВЛнови [re: dobri_sf]  
Автор hidrazin4o (старо куче)
Публикувано16.06.13 00:04



И после аз съм бил за клуб идиот, шизофреник и т.н.
Нищо общо с шизофренията. Тук имаме раздвоение на личността - отговаряш сам на себе си. Погледни си поста на кой отговаряш. Между другото миналата година британски учени от Кралския колеж в Лондон, водени от Саймън Райндерс, сложиха край на споровете за раздвоението на личността.


Пък и уикито казва че раздвоението на личността няма нищо общо с шизофренията.
И май като гледам че се интересуваш от дадената отраслова нормала, наречена погрешно от теб отраслова норма ме води до мисълта че ще се опитваш да дадеш оферта и да спечелиш някоя оферта като например тази пък не си наясно какво точно да направиш.

Дано си наясно че подобна оферта е спечелена още преди да е пусната. А и дори да не е спечелена не е това начина да събереш информация.
Лека и наздраве!



Тема Re: Обнародваненови [re: dobri_sf]  
Автор ramzes1977 (ентусиаст)
Публикувано16.06.13 12:25



Научи се да уважаваш , за да бъдеш уважаван! Няма смисъл от Тон на високо ниво . Губещия си ти .От тук на татък можеш да пишеш колкото си искаш - не вярвам някой да ти отговори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.