Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 09.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Тема цени за проектираненови  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано21.02.11 00:17



Моля, кажете ми, какви са цените за проектиране на вътрешни ел.инсталации?



Тема Re: цени за проектиране [re: feniks_m]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано28.02.11 22:58



Може би според обема на работата и според зора на проектанта



Оръжието на 21 век-бедствия


Тема Re: цени за проектираненови [re: feniks_m]  
Автор Cтyдeнт_EE (помощник)
Публикувано01.03.11 22:48



Има си методика и наредба, които са достъпни в сайта (сайтовете) КИИП. Идеята е да се определят, минимални цени под които да не се пада. По принцип обаче цените вървят между 1,50 и 2 лв на кв.м от разгънатата площ на сградата.

С желание и труд всичко се постига!



Тема Re: цени за проектираненови [re: Cтyдeнт_EE]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано02.03.11 23:11



Благодаря!





Тема Re: цени за проектираненови [re: feniks_m]  
Автор kkrekk (лифтер)
Публикувано07.11.20 17:06



ти, Феникс, болна ли си от рак?
Вместо подпис:
Я да им пусна едно кинце за щатската полиция… и да видим дали наркоманите не правят проблеми...
Размислих, реших да пусна едно кинце, за операция, за която преведох филм за БНТ ...


Операција "Сабља" - Operacija "Sablja"
Филмот беше друг, има го в архивите на БНТ. Интересно защо точно пък на мен го дадоха за превод? Дали щото в тия клубове ме набутаха с чужди мнения в мои регистрирани никове? В теми за Югославия, НАТО, Косово?

То ще си покаже... Мене баш ме брига...
като ти гепят ника ти жънеш бури....


вече има експертно мнение, при това в Китай, и юзърите вече са съгласни, че анонимността в интернет е опасност за личната сигурност. нямам анонимност от 1999-2000 година. затова се придържах към тая линия при спама.

Web страница
Занимание (професия)
Хоби ФБ риболовъ
Местонахождение дома
Биография Имах навремето у диро нерегнат ник Уебстър боллз, явно е останал неразбранЪ


[url} http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=irak&Number=1938947030&page=0&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1[/url]



Тема Re: цени за проектираненови [re: feniks_m]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано07.01.21 05:56



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:




Тема еви учи тъпото си е тъпо.. гаси.нови [re: kkrekk]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано18.01.21 21:51



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.





Тема повече никви машинописни алабала.нови [re: funy77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано18.01.21 21:53



мани тия боклуци.
не всички обачей...
подпис:
подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.