Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 25.09.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изчисляване на токове на к.с.  
Автор Kunev (непознат )
Публикувано11.01.10 17:16



В момента пиша дипломна работа и съм се запецнал на методиката на изчисляване на токове на к.с. Някой има ли някакви протоколи от ТУ или МГУ. Едно време като имахме упражнения си спомням че съм правил такива протоколи, ама беше бая одавна и вече не си ги пазя за съжаление.

Ако може някой да помага плс. :))



Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: Kunev]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.01.10 17:40




Раздел 3.Материала е на английски.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: Xoлдън]  
Автор n@x (непознат)
Публикувано15.01.10 15:36



Холдън това често го даваш хубаво е, но е на английски.Открих едно ръководство на АВВ на български

от 2007г. Какво ти е мнението за него.



Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: n@x]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.01.10 19:49



Това е нещо ново за мен.Познавам се с представителите на АВВ още преди да се обединят.Исках този справочник да го издадем на български,но се оказаха трудности по авторските права.И така се издава само на немски и английски.Не се продава.
Аз го качих на руския сайт.
Ще прегледам нещата за които си ми дал линк и за което благодаря.
А иначе с шефа на офиса(АВВ България) в София (Станчо) сме приятели,но не му досаждам без нужда.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: n@x]  
Автор нekoй cи (непознат )
Публикувано15.01.10 20:36



И за мен е нещо ново. Прегледах набързо материалите, и ми се струват много полезни. Благодаря!



Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: нekoй cи]  
Автор Kunev (непознат )
Публикувано18.01.10 13:10



Мерси много, май ще се справя





Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: Xoлдън]  
Автор n@x (непознат)
Публикувано23.01.10 09:46



Интересно да ли го предлагат ръководството на книжен носител. На последната страница са написали "Печат Република България" и някакъв номер с дата 10/2008. Да ли е възможно да се поръча и как може да стане.

Редактирано от n@x на 23.01.10 09:47.



Тема Re: Изчисляване на токове на к.с.нови [re: n@x]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано07.01.11 18:57



Изданието не се продава.Предназначено е само за големи клиенти на фирмата.Виждал съм го в антикварни магазини на запад на безумна цена(около 100 долара)
Мисля писах,че имам две издания.Едното е седмо и доста старо на бившата Броун Бовери от 1979 г.Другото е девето от 1992 г.Едно съм подарил.Първото издание е от 1948 г.
Мисля писах от къде идва името АББ.От обединението на два големи концерна: АСЕА и Броун Бовери.
Подвързията е шита и безупречна.Може да изкара над 100 г.Хартията също е с високо каччество.
Имам го и на компа в електронен вид.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.