Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 19.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми * *Кратък преглед

Тема ако някои знае  
Автор avalance (непознат )
Публикувано26.02.09 15:47



първо се извинявам за кракописа ми :)
така по темата на моето питане !
имам един конкретен вапрос кам разбиращите в този фоум
от няколко месеца сметките за ток нарастнаха с геометри4на прогресия при положение 4е в апартамента в които живея единствените неща които са на ток са компутара телвизора и три кру6ки от по 60w а и пералнята която жарти веднаж седми4но и то ве4ер :)
работата ми е такава 4е сутрин излизам в 7 и се прибирам ве4ер м/у 22 и 23 това е всеки ден по 30 дни в месеца от което аналоги4но следва 4е през деня няма никои които да израсходва ток а запо4нах да плащам по доста пари но наи фаталното доиде снощи като ми доиде сметка от 190лв излиза 4е сам навартял 1147кВтч дневна тарифа и 695кВтч но6тна а реално ас като се прибера единстженното което правя е да си жзема един душ не готвя така или иначе защото ям някаде на вън а и ако реша да го правя си използвам газожия котлон пускам си компа за около час два или гледам нещо по тв-то и заспивам а от няколко несеца насам от тези 30 40 кинта които плащах започнаха по 50 после70 после 90 миналия месец платих 125.65лв а сега направо ме закопаха жив обадих се ж енергото и те ми казаха 4е нищо не мойели да направят и като сам си го израсходвал трябвало да си го платя а те евентоално ако претценели щели да направят проверка
а сега кайете какви са вариантите и какво може да се направи по тоз ваорос ???



Тема Re: ако някои знаенови [re: avalance]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано26.02.09 18:05



На колко годинки си душко?
Имаш ли три?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: ако някои знаенови [re: Xoлдън]  
Автор avalance (непознат )
Публикувано26.02.09 19:51



на три и два дни



Тема Re: ако някои знаенови [re: avalance]  
Автор SkiGeorgi (непознат)
Публикувано01.03.09 22:25



ОбъркАл си форума, пич (както се казваше в една реклама).Тука са пишкомерци!



Тема Re: ако някои знаенови [re: avalance]  
Автор djublex (непознат )
Публикувано20.03.09 22:48



първо си плаща сметката
и после подаваш искане за проверка на електромера и на таблото

вариантите са:
1.електромера е с грешка -
2. някой се е закачил за твоя електромер, като си е отварял таблото или е платил на някой друг(може от енергото)
проверка - отвиваш главния предпазител на апартаментнотот ти табло и проверяваш електромера дали отчита. а и въобще може да си отчиташ за себе си електромера всеки ден - за да си направиш засечка аджеба какво консумираш

3. провери срока на отчитане във фактурата - да не са ги отчели за 2 месеца




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.