Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 27.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пералнянови [re: xpucto_kz]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 10:27



Убедихте ме да го еба, така е, 'секи греши, 'начи пич ако перлнята ти е с люк отпред е с конзолно закрепен вал (барабана 'виси', вала е лагруван най-вероятно на два отделни еднакви лагера, може и да е на един, има и такива: http://wd-bearing.com/en/Linear-bearings/Linear-bearings.htm), ако е с люк отгоре вала е двустранно лагеруван. В първия случай или вала е изметнат (загубил е лекинко геометрия, докато си го търкалял с преебани лагери), или амортесьора е заминал, или при монтажа на новите лагери не си спазил геометрията, или е възможна комбинация от тия работи. При втория случай от горното може почти да изключиш изметнатия вал. Също може неволно да си разместил или променил теглото на балансната тежест (пропуснал си да завиеш един винт или нещо подобно).

А ето какво пишат хората по света:
'How to Balance a Washing Machine Tub'

A balance not been proper can be caused by an unbalanced load, which is caused more by an under loaded machine than an overloaded machine. If the machine is constantly banging then one of the following may be the cause.

(като изключиш недостатъчно тегло на прането в барабана, а също и претоварване, остават)

An unregulated motor
Faulty suspension
Loose components
Drum Bearings or mountings (това си го елиминирал, сменил си лагерите)
Motor bearings

ето ти линка да четеш нататък: http://www.ehow.com/how_2043953_balance-washing-machine-tub.html

ей ти още един линк: http://www.washerhelp.co.uk/site-map.html#cl_q1

п.п. За да съм в унисон с темите във форум енергетика ми се ще да попитам: преди да се лепи гипс картон с гипсово лепило 'на кюфтета' трябва ли стените да се почистят от останало лепило за тапети. Интересува ме също, има ли препарат, който да се използва за това (онова токсично лайно 'Бизон' по 10 кинта шишето го знам, то е за сваляна на тапети, аз питам за останалото лепило). Мерси.



Тема Re: Пералнянови [re: xpucto_kz]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 22:52



be ne sam 4el otgovorite na kolegite, ama ja proveri da njama ne6to mejdu barabana i kazana...pri rabota s razbiti lageri se polu4avat takiva ne6tica...vij da ne ti lipsva njakoja riza ili pantalon





Тема Re: Пералнянови [re: @@]  
Автор hidrazin4o (член)
Публикувано24.06.08 00:42



А трябваше ! И щеше да разбереш , че тук не става дума за пералня и за колеги , а за КАМАСУТРА и яко плющене.





Тема Re: Пералнянови [re: xpucto_kz]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 10:39



А 'ся 'що не се намери некой от лайнарите 'дет се строшиха да зеят, 'къв съм лош, да ме пофалят за културата, за т'ва че съм му отговорил така 'убу на Ристьо. Нема разбирачи по боклуците произведени от разрастналия се филиал на 'раде кончар'.

п.п. Нема ни едън, да ви еба в специлистите, 'щото пералните не ги чувате, само се заяждате, а за Ристьо - нищо - курец! Ристо, Ристьоооо, Ристьо! В какво се забърка пич, май 'ше ходиш с кирливи дрехи при толко разбирачи, 'зимай още хора да гоните пералнята, (колко повече хора - толко по-бъро тичат).



Тема Re: Пералнянови [re: Eмo]  
Авторpo4esvam vsiakakvi (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 14:43



em4o,pak ne6to si se razgonil, may ti e navik da si go tarsi6 ,goliam sarbej te goni,ma 6a si go nameri6!kak li te tarpiat v rabotata ako vaob6te raboti ili v ka6ti ako vaob6te si jenen!





Тема Re: Пералнянови [re: Eмo]  
Авторvv (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 19:39



Това, че си глупак ухае от всяка твоя дума! Аз не съм лайнар, лайнар е този дето те е възпитал!
И филиала на "раде кончар" дето го споменаваш май няма много общо с Горение! А ако Горение е боклук иди на доктор!
И не можеш да ме ебеш щото си импотентен, затова си зъл!
А Христо ако не си е оправил пералната да пише, ще му помогна!



Тема Re: Пералнянови [re: vv]  
Автор xpucto_kz (непознат)
Публикувано25.06.08 07:42



Благодаря на всички изявили някакво мнение по въпроса ми.Макар да съм сбъркал форума е видно че повечето хора биха искали да ми помогнат и съм им много благодарен.Лошото е че се намират ЛАЙНА като Емо които все гледат да се заяждат или ги е яд, или пък просто си избива комплексите понеже по цял ден го отнася, а тук може да си пише да си дрънка колкото иска и никои нищо не може да му каже понеже се е прикрил пред монитора.
Емо ти си дървен философ.И отговорите на мненията ти нищо не струват.
Не те знам от къде си и какъв си но не бъди така груб с хората понеже никога не знаеш какво ще ти се случи и кой ще ти потрябва.
Относно пералнята съм я закарал на село понеже там рядко се налага да се използва и не ми е проблем с шума, а в къщи съм си купил нова.
p.s: Поне пада голям смях като чета мненията надявам се и вие да се забвлявате така.



Тема Re: Пералнянови [re: xpucto_kz]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано25.06.08 09:30



Лесна е твойта - който има село няма проблем с пералнята, напрво ме изненада с това решение Соломоне.

п.п. Апропо, прочете ли поне един ред от линковете които ти дадох, не - нали, ти 'сичко си знаеш, теб акъл не ти трябва, само съчувствие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.