Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 28.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам една панелка - как да я отоплявамнови  
Авторбpъмчилka (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 02:02



Спряхме парното миналата година, сега ще я ремонтираме и ще я даваме под наем - трябва да помислим и за отопление. Как е най-изгодно - да пускам ли пак парното или да измисля друг начин? Прекарам два месеца в София зимата и сметката ми за ток беше 150 на месец... за една стая само на един електрически радиатор. С климатик евтино ли излиза или Топлофикация нямат конкуренция? А други идеи за отопление имате ли?



Тема Re: Имам една панелка - как да я отоплявамнови [re: бpъмчилka]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано29.04.08 11:24



помисли за външна изолация и смяна на дограмата, ако съседите са ти на парно има голяма вероятност да ти падне сметката за тока на половина независимо дали си на климатик или на печка.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Имам една панелка - как да я отоплявам [re: Диaн]  
Авторaвтopът (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 14:37



Аз обичам да си проветрявам стаята често така че едва ли външната изолация ще ми свърши работа... освен това ще излезе толкова много пари че вероятно няма да ги изплатя докато още съм собственик на тоя апартамент независимо какви са сметките.



Тема Re: Имам една панелка - как да я отоплявамнови [re: бpъмчилka]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 17:03



Акумулираща печка! Нощната тарифа е приемлива.



Тема Re: Имам една панелка - как да я отоплявамнови [re: бpъмчилka]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 19:39



Остави този въпрос да го решат наемателите.

Успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.