Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 17.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аман от тия електромери, и от тия техници...нови  
Авторпaтeщ (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 10:20



Не знам обаче тия техници са бая неграмотни, та чат ли е некой защо електронния електромер ми е настроен така, че да плащам повече, сиреч довечера в 20 ч пускам бойлер за нощес да грее вода, пране с перална вечер, готвене-пържене на яйца, варене на картофи, хладилник айде бичи по всеко време, гледам сметка 80 лв, а преди се изръсвах с 55 лв., некой знайковец се изказа, че електромера ми нощес бил бичил на дневна енергия, та дума грей вода, пери и готви след обед, оти точно тогава електромера щял да отчита нощната енергия, а аз не мога след обед оти съм на работа до 18 ч. Енергото ли, не са си свършили работата и са ме преметнали, или някой прави гяволъци та краде от мен ток ?



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: пaтeщ]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано07.04.08 14:09



Като ти гледам стила на писане май ти си неграмотния.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: Xoлдън]  
Авторпaтeщ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 00:18



Ти пък, аз съм се заринал от висши образования, ама не моем да откинем, в изкуството, живописта и скулптурата съм, ама тук съм като паднал от марс, та обясни, светни ми.



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: пaтeщ]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 09:19



може и да не ти е настроен електромера,може и ток да краде някой от теб.ако досега си бил със старите електромери,демек тия с диска.отсега нататък се готви да плащаш повече,щото електронните отчитат много точно



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: sexbuldozer]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано08.04.08 09:51



някой има ли схема на такъв електромер????



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: Koжoдepckи]  
Авторпaтeщ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 10:18



Абе май електромера ми е щракнат-настроен да бичи-отчита нощната енергия през деня, а аз готвя, пера и грея вода за къпане от 20 ч натам, тия техници са ме преметналир на това ми мирише, аман от тая наша българска работа.



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници... [re: пaтeщ]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано08.04.08 10:22



Нощната тарифа е от 22 ч. до 6 ч. през зимата и от 23 до 7 през лятото .Та след 20 ч. може само БТК да ти е по евтино (и то от скоро).


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: Xoлдън]  
Авторпaтeщ (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 10:33



Кой освен тия техници е ръчкал електромера, та да се изръсвам повече, не съм чат наистина.



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: пaтeщ]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 11:06



стига мрънка, като пишеш като кретен и се правиш на такъв, не очаквай по-добро отношение от нас.
колко време плащаш завишени сметки? ако е само първата, вероятно има някакво изравняване в отчитането от стария електромер.
при мен беше обратното - първата сметка с новите електромери беше силно занижена - под 10 лева, но следващата беше по-висока. и едва на третата сметка нещата горе-долу си дойдоха на мястото. проблема е в това, че инкасаторите често не отчитат навреме и си измислят показания, на база на предишни, като разчитат след това да изравнят. при смяната на електромерите изравняването е неизбежно и затова се получават такива неща.



Тема Re: Аман от тия електромери, и от тия техници...нови [re: мишo]  
Авторпaтeщ (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 16:48



Абе тия сметки и баба ми ги може, ясно ми е това, сега ще пускам консуматорите на обяд, назначавам дежурен по дома, и ще се убедя, че електромера ми е ръчкан-настроен нощната енергия да я отчита през деня.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.