Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 28.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Модератор 2нови  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 17:21



Поради оспамване на темата за модератор и невъзможността тя да бъде редактирана пускам нова тема.

След преглед на първата тема се стигна до извод, че по голяма част от изказалите се искат да има модератор.
Понеже Холдън отказа остана Диан, като кандидат за модератор.
Изчакваме още някой друг ден да видим дали има още "за" и "против" неговата кандидатура и ако гласовете "за" общо в двете теми са повече от 50% ще бъде предложен на администраторите.

Редактирано от value на 08.02.08 17:26.



Тема Пълни глупости, откъде и проценти . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:46



почна да даваш.

Писна ми от глупостите ти, самопредлагам се за модератор, ако бъда избран тържествено се заклевам да направя две неща:

1. да се регистрирам;
2. да получиш вечен бан за форум 'енергетика',

второто мисля е от изключително значение.

п.п. От мен толкоз



Тема Re: Пълни глупости, откъде и проценти . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 18:11



За да станеш модератор трябва да имаш регистрация поне от две години. Така, че късно си се сетил да ставаш.
Всеки, който има някакви претенции относно моята личност моля да го прави на лични иначе темите се превръщат в спам и флейм.
Забележки приемам от регистрирани и дългогодишни потребители пишещи в този клуб!
Ако трябва за нещо да отговарям то ще е пред тях а не пред някакви си самозвани анонимни и нерегистрирани потребители.



Тема Ти явно си съвсем . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 18:20



сбъркан, щом мислиш, че това че си 'регистриран' от повече от две години може да компенсира посредствеността ти.

Липсата на регистрация може да се преодолее (това е технически въпрос), но липсата на здрав разум не.

п.п. Докажи, че си пич, напиши ей така, на 'прима виста', какво гласи закона на Ом (от топлотехника разбрахме вече, че 'грам' не отбираш).



Тема Re: Модератор 2нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 21:00



Abe maloumnik, nova tema li otvarja6?
Koi sa tezi 50% ti moje6 li da smjata6?
Vazduharu, napusni nai u4tivo.
V4era se prakna i dneska vze da se razporejda6 a tezi dve godini ot kade gi vze sanuva ligi? Ta ti si ot skoro be smotanjak.





Тема Re: Пълни глупости, откъде и проценти . . .нови [re: Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 21:02



Protiv moderator sam za tozi klub no ako ti stane6 6te glasuvam za teb, javno ima6 pove4e mozak i jelanie ot drugite. Stiga da ne si zabravi6 predisbornoto obe6tanie.
Diane ako si po nared ot toja ne se hva6tai na tapotii, badi umen!!!



Тема Re: Модератор 2нови [re: value]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано09.02.08 17:54



Категорично съм против всякакво модериране на който и да е клуб. Освен в крайно належащи случаи и то за непостоянно.
И аман от вградени ченгета на администрацията, които по един или друг начин правят всичко възможно да се измодерира навсякъде. Сценарият всъщност е един и същ:
Появява се накой малоумник (все по-често оставам с убеждението, че не е случайно появяването му), който оспамва и опсува даден клуб в продължение на дни или седмици, докато на някой не му издържат нервите и поиска гласуване за модератор, или директно се обади на администрацията с такава молба.

Поради замодерирване напуснах "Руски" клуб примерно. Същиот сценарий. Клубчето беше добро, появи се един идиот, на някои от присъстващите с руско потекло не им издържаха нервите просто да не му се отговаря докато му затихне дейността, вследствие на което клубът си получи желания модератор и в момента от руски клуб, се е превърнал на клуб на живеещи у нас руснаци и/или половинките/децата им, а бройката на активните му членовете е по-малка на пръстите на 2-те ръце на дърводелец с 40 годишен стаж. Напоследъка забелязвам, че ерудираните хора (примерно Tulsa), които пускаха наистина интересни теми все по-рядко се вястват там.

Най-лошото в цялата работа е, че модераторите, които се назначават, често са дребни и отмъстителни душици, способни на абсолютно всякаква мизерия. Или са не лоши хора, които обаче да не им попада власт в ръцете. Има и свястни разбира се (примерно мод-а на "Оръжие"), но са рядкост.
Никога не бива да се дава власт на човек, който иска да я има. Дори и с най-добри намерения. Впрочем, свестния тип модератори са точно такива - хора, които не обичат да са модератори.


П.С. Това, че съм против модераторите не означава, че ми допадат теми за това как да откраднем едикакво си (в случая - ток), как да си синтезираме БОВ или наркотици, и др. подобни. И това си мнение съм го изразявал неколкократно в подобни теми тук и не само тук - точно затова влязох с регистрацията си, нещо което правя изключително рядко (мързел съм). Борбата с такива теми обаче не става с модериране. Просто никой не бива да им обръща внимание и те ще си потънат. Там, където има здрав клубен колектив няма нужда от модератор.

Редактирано от пopyчиkPжeвckий на 09.02.08 17:57.



Тема Re: Модератор 2нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано09.02.08 18:36



Ти къде зачезна??
Не съм те виждал отдавна по тия води.
Иначе си абсолютно прав.
Човек се познава в ситуация -Сартър.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема 'драсти!нови [re: Xoлдън]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано09.02.08 19:08



Абе нали ги знаеш даскалските отпуски - големи са, не са кат заплатите.



Не съм сигурен до колко съм прав честно казано. Българите сме народ дето обича да усеща силната ръка по принцип*. Пък и навсякъде е пълно с ненормалници.
Ама си е моето мнение, дето съм го защитавал и на други места.

* По таз причина Диан не става за модератор в смисъла на това, което се търси. Културен и вежлив - ще му се качат на главата за нула време. Но пък ако администрацията тръгне да налага модератор, ще гласувам за него. Поради същата причина. Т.е. мисля, че няма да се поддава на моментните си настроения. Ама ако стане тъй (в смисъл да стане модератор, а не да се поддава на настроения де) - от сега го съжалявам....

Редактирано от пopyчиkPжeвckий на 09.02.08 19:09.



Тема прав си :)нови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано10.02.08 14:21



Прав си, ако искаш погледни защо писах да се цаня за модератор, просто се появиха едни хорица както ти описваш случая и взеха да праят разни постъпки, явно бяха си заплюли някой за случая и кандидатурата ми им дойде от никъде и малко взеха да се чудят дали трябва да го има това животно модератора. Ако трябва да съм честен имам чувството че тимо/емо/пикимосче и value са един или 2-ма и само си избиват комплексите тук, ако решат да правят проблеми със спам и т.н. и 3-ма модератори да сложиш няма как да се оправиш. От друга страна клуба си съществува от много време, ако не им се обръща внимание на такива спамери ще им писне и тук пак ще се успокоят нещата.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.