Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 08.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ако не възразявате да обобщянови [re: sheki]  
Автор value (unknown)
Публикувано13.02.08 11:43



То не е и само тази тема но както и да е.


То да се избере модератора пък после ще му мислим за правилата примерно.
Може да се пусне отделна тема за това.
До тук така и не видях много противници за модерирането на клуба освен Тимо, Емо и пopyчиkPжeвckий, който бих го определил по скоро като въздържал се от колкото, като против.



Тема Re: прав си :)нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано13.02.08 11:51



Аз лично не съм имал никого предвид предварително за модератор.
Никовете за които отговарям са пикимосче и value, другите нямам идея какви са и от къде са.
Защо преди писах с пикимосче съм обяснил в друга тема. Този ник, с който съм сега съм решил да не го сменям а да си пиша само с него.
Колкото за спама аз бях провокиран и въвлечен в него от потребителите Тимо и Емо.
Предупредих ги дори, че това с което са се захванали си е спам и т.н. но резултат нямаше.
Дори и не пожелаха да си изяснят отношенията с мен на лични а решиха всички ви да направят свидетели на шоуто но както и да е, както писах по горе каквото било било.
Предполагам хората, които съм засегнал са приели извиненията ми.



Тема Аз съм категорично против . . .нови [re: value]  
Автор aз.cъм.Eмo (Емо)
Публикувано13.02.08 14:14



модериране на клуб 'Енергетика'.

Енергетиката е интердисциплинарна област, което автоматично означава 'скопяване' на клуба, поради неминуемо налагане на авторитет от една страна и ограниченията в познанията на който и да било модератор.

До тук в областта на 'Енергетика' от теб не съм прочел нито едно смислено мнение или въобще нещо различно от спам, единствената причнина за избор на модератор за мен е ограничаване на твоя достъп до клуб 'Енергетика'. С две думи единствената причина за коментар на въпроса 'нужен ли е модератор' си ти, крайно некомпетентен субект и откровен спамър с комсомолски наклонности. Ако се стигне до избор на модератор единствено с цел задоволяване на някакви болни организационни амбиции на твоята, инак лишената ти от каквито и да били познания в областта на енергетиката, личност ще е много жалко.

Аз в крайна сметка, така и не разбрах какви са причините поради които смяташ, че на форума е необходим модератор, защо не ги споделиш?


п.п. Вече съм регистриран, което никак не смекчава категоричността на мнението ми.



Тема Престани да менови [re: value]  
Автор aз.cъм.Eмo (Емо)
Публикувано13.02.08 14:18



дъвчеш бе, писна ми от теб, ебати смотаняка, аз съм го бил въвлякал в спам, да те и в комсомолеца келяв.



Тема 264863231нови [re: value]  
Автор aз.cъм.Eмo (Емо)
Публикувано13.02.08 14:36



Айде кажи ни за 'Ом' бе, нали имаш 'електрическо' образование, както сам твърдиш.

п.п. Може и за 'Кирхоф' да ни кажеш, ако 'Ом' ти е труден.



Тема Re: Аз съм категорично против . . .нови [re: aз.cъм.Eмo]  
АвторSamo4etq6t (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 02:58



Леле, чичетата са полудели. Как само се джафкат по форума. Като видях единия на 51г. другия 70 и незнам кой си набор... голема картина сте отстрани. Продължавайте в същия дух, от клуб "Енергетика" ,може да стане клуб "Сълза и смях"





Тема Време е за модератор!нови [re: value]  
Автор value (unknown)
Публикувано11.03.08 21:42



Като гледам какво става в клуба мисля, че тази тема е отново актуална, нещо я бяхме позабравили май.
Последно сега ще има ли модератор или не?



Тема Re: Време ли е за модератор?нови [re: value]  
Автор hladnika (brujo)
Публикувано11.03.08 23:00



от хапчетата е, спрели са да ги изписват, и както виждаш ефект има.
ако не модератор то бан-ан ще има



*ба бъ** дир* бля
св. св. електрон и неговите протони
чукча-читател



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.