Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 21.09.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Blagodarja ->>Re: за Timoнови [re: Timo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 23:24



Izvinqvaite mnogo pak zapo4nah da pi6a gluposti i da vi obijdam. Neznam kakvo mi stava.
Imam mnogo lo6o povedenie i 6te se staraq da stana po dobur i da si iopravq lo6iq harakter. Pak izvinqvaite na vsi4ki koito sum obidil.





Тема Re: Модератор 2нови [re: value]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано11.02.08 10:53



Аллилуя! Пич, вярвай ми и мен ме изнерви много... Не може така да идеш някъде и да почнеш да се пениш, като рак в тенджера. Това не е детска градина....Изчетох тоновете ви спам с Timo и превъплащенията ти и тотално съжалих, че пуснах такава тема изобщо....Вместо да изпишем вежди, извадихме 'очи...



Тема Леле Тимонови [re: Timo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.02.08 11:31



Да не те е осенило вдъхновение свише и да си решил да се замонашваш във виртуален манастир?


А сериозно- при всеки безсмислен спор човек олеква на авторитет.
"Но щом се изчервяваш,значи ще стане човек от тебе" Така казвахме на мацките на млади години.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор 2нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано11.02.08 11:35



Както и да е де каквото било било

Всеки може да сгреши, признавам има резон в твоите думи.
Може и да не съм постъпил правилно да подемам кампанията за модератор в клуб, в който съм отскоро.
Ако съм подразнил някой пак моля да ми простите.
Обаче типове, като Тимо и Емо не бих толерирал в никакъв случай ако ще и да са най-големите капацитети по енергетика.



Тема Ако не възразявате да обобщянови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано11.02.08 12:04



Знам ,че някой да тръгне с менторски тон да дава акъл дразни хората.
Но си позволявам от моите близо 58 г. и стаж в бранша над 30 г. да погледнем на разумното предложение за модератор.
Имаше изказвания с цел лично заяждане,което е присъщо на по младите.И аз съм бил такъв.Нищо лошо.
В спора се ражда истината.Понякога си мислиш ,че знаеш нещо,а се оказва ,че си пропуснал важни неща.Все пак добрия тон е за предпочитане.
Не мисля ,че в клуба са се навъдили келеши,които да дразнят.
А разумното е не толкова да бъде пъдар ,колкото полезен.
Има много линкове,които е полезно да се закачат отгоре.Това се спомена на няколко пъти,но пак се започна с дребни дрязги,които размиха темата.
Нека заровим томахавките и да помислим разумно.
Периодично в разни теми се повдигат еднакви въпроси.Нормално е.Човек не може да изчете всичко и пита.
Мисля,че сме общество за взаимопомощ,а не да се правим на велики.Никой не е роден научен.
Та нека не закриваме дискусията,а да бъдем конструктивни.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Поздравления Timo!нови [re: Timo]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано11.02.08 12:34



Явно не си толкова черен за колкото се представяше. Всеки от нас има трудни моменти и понякога му изпушва главата. Убедем съм, че ти ще си изпълниш обещанието и няма да даваш повод да се пише по твой адрес.Аз също ти се извинявам за написаното от мен.



Тема Re: Ако не възразявате да обобщянови [re: Xoлдън]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано11.02.08 13:11



Нямам голям практически опит в областта на енергетиката и за това посещавам клуба за да науча нещо полезно за себе си.
В някои от форумите извън dir.bg в които членувам дори има теми от типа " Да се запознаем " " Бизнес-каталог на участниците " и други подобни.Там всеки който желае споделя от къде е с какво се занимава и т/н. Много често се създават приятелски контакти и дори бизнес отношения.Разбира се там регистрацията е задължителна за всеки.
Подкрепям Холдън относно избора на модератор ако ще има такъв.Наистина трябва да е съвестен човек въпреки, че това е неблагодарна работа.



Тема Re: Леле Тимонови [re: Xoлдън]  
Автор Timo ()
Публикувано11.02.08 14:59



Vlizam za posleden pat v tozi forum no ako mi se naloji pak da vljaza 6te sam registriran NICK.
Tova poslednoto go e pratilo pak Valueto a i nesmjatam 4e sam obidil nikogo osven pikluto det vse pi6e ot moito ime!!!!
Pikluto se kazva Nikolov i e 1973 godina nabor taka 4e da znaete koi vi spami. Meila mu e nikolov1973@abv.bg
Uspeh s foruma vi jelaja, za men njama mjasto tuk a i nesmjatam 4e da dava6 akal na njakoi e polezno ako toi sam ne iska da se vazpolzva.
Nesam se izvinjaval na nikoi za6toto nesmjatam 4e ima nujda da go pravja, neznam i za6to trjabva da se izvinjavam pred kogoto i da e. Aко нйакои се е засегнал то е било понейе и аз сам се по4устжал така от него!!!
Uspehi i Podvizi



Тема Re: Ако не възразявате да обобщянови [re: elcon]  
Автор value (unknown)
Публикувано11.02.08 16:13



И аз подкрепям идеята за модериране на клуба естествено.


Колкото до темите, които даваш за пример от други клубове, не виждам какво ни спира да ги пуснем и тук.
Ти можеш да започнеш с това тъй като идеята е твоя.



Тема Re: Ако не възразявате да обобщянови [re: value]  
Автор sheki (рибка :))
Публикувано12.02.08 22:54



Определено е добре да има модератор :) вземам само тая тема като пример. Между другото мисля, че поне трябва да не се обръща внимание на постове написани на шльокавица .. игноре и това е.

просто и лесно



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.