Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 09.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: прав си :)нови [re: Диaн]  
Автор Timo (El)
Публикувано10.02.08 15:52



Ne6to si v gre6ka za men i za Emo, pojavi se onova pikimos4e i po4na da pi6e s na6te Nickove. Javno nestava6 za moderator 6tom ne si shvanal tankijat moment.
Radvam se 4e pone shvana idejata 4e tuka moderator njama mjasto inak klub njama da ima ako ima takova "jivotno". Lo6oto e 4e ti kato bade6 kandidat ne vze otno6enie, tova e dokazatelstvo 4e nestava6 za takav. Sorry za istina no e taka. I moga da te posavetvam ne6to, v neta ne spomenavai koi i kolko e kompleksiran poneje ima obraten efekt. Opluvaite me za latinicata kolkoto si 6tete no nesmeite da me opluvate za tova koeto mislja i 4e si izrazjavam mnenieto, a to e 4e tuka ne ni trjabvat samodeici i 6efove. Kакто казах и по рано, vazpitavaite decata si no ne i horata okolo vas poneje riskuva6 ako si idiot vseki da stane kato teb i njakoi vse pak trjabva da var6i rabota

Tova ne se otnasja6e za teb Diane a za vazpitatelite samozvanci. A na Valueto 6te kaja " Kravata si tarsi bik"
Az ne sam spamil foruma ako tova ima6 v predvid, prosto se za6titavag dokato se kriehte. Tova e!!!



Тема Re: прав си :)нови [re: Диaн]  
АвторPжeвckи (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 16:07



Честно казано не ми стигнаха нервите снощи да изчета цялата тема подробно.
При всички положения ако станеш, ще си вземеш беля на главата.


Ама ако ще има, по-добре ти, отколкото някой спуснат с парашут.
Необръщането на внимание е много добра тактика, но както се вижда, понявгаш "сърце юнашко не трае", в това число и моето.
Писах го и се повтарям, ама това е ситуацията.



Тема Re: прав си :)нови [re: Pжeвckи]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано10.02.08 17:39



Аз също подкрепям мненията на пopyчиkPжeвckий и Диан.Казах, че съм за модератор заради просташкото държане на Timo. Не може с лека ръка да обиждаш хора които въобще не познаваш.Явно страда от комплекси и намира отдушник тук в форума.Вече съм на 51г и не мога да търпя такова отношение към хората.Разби-расе, че клуба може и без модератор както до сега но някои хора трябва решат защо са в него.И двамата са прави, че не трябва да им се обръща внимание и те сами ще се махнат.
Живи и здрави!



Тема Re: прав си :)нови [re: elcon]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 18:02



Simpatijata ni e vzaimna, predpolagam 4e spira6 da me u4i6 kak da pi6a i jiveja.
. Не може с лека ръка да обиждаш хора които въобще не познаваш.
Tuka sme na edno mnenie!!!
Starijat stroi vi lipsva mnogo, nali?



Тема Диане, аз съм си 'Емо' открай . . .нови [re: Диaн]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 19:34



време и никакси не си избивам комплексите тук. Отначало мислех, че е нужен модератор, за да не ми се налага през 2-3 месеца да чета въжделенията на проекто-крадците или ебачите на дявола във въздуха. В последствие темата на кодеин се разви в едно, меко казано, лайно и промених мнението си: модератор не е нужен!

Самопредлагането ми за модератор с 'тежката' платворма от 'регистрация' и 'шут в задника на валю' в темата 'Модератор 2' е пълен ташак.

п.п. Не ми подреждай името до това на други хора, моля.



Тема Re: прав си :)нови [re: Диaн]  
Автор aз.cъм.Eмo (непознат )
Публикувано10.02.08 19:51



Е вече съм регистриран, сега вече никой не може дс пише с този ник, вече няма да можеш да ме подреждаш ей така до някакви други типове.


п.п. Никак не съм доволен.



Тема за Timoнови [re: Timo]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано10.02.08 20:06



Нямам намерение да те уча на каквото и да е било.Посещавам още четири форума и там не се толерира писането на латиница.Цитирам"Prosto draznja daskalite, kefjat me kato zlobejat. Az si imam obesnenie, da ne me 4etat tova e ama te ne 4e ne da me nau4at da pi6a, ko da gi pravi6 deca"
Що се отнася до старият строй не ми е чак толкова мъчно за него.Бях добре 8г когато работих в завод за изчислителна техника като настройчик на ЕИМ. Имах пари но нямаше какво да си купя а и модератори бол.



Тема Blagodarja ->>Re: за Timoнови [re: elcon]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 21:23



Vazprieh po drug na4in postinga ti, sorry.
Men 4esno da vi kaja ne mi pravi vpe4etlenie koi na kakav ezik pi6e, po mi pravi vpe4etlenie kakvo pi6e. Nezadaljavam nikoi da 4ete ne karam nikoi ni6to da pravi a samo se za6titavam ot horata deto me obijdat.
Prez kumunizma ne be6e lo6o no na men sega mi e po dobre, ima pari ima i kakvo da si kupi 4ovek. Az sam protiv cenzurata i ne tarpja njakoi da mi kazva kade kakvo da pravja i kak da go pravja. Moje bi tova e poneje otdavna njamam 6ef i vsi4ko zavisi ot samijat men a ne ot rabotnici det se pravjat na nezamenimi i vse pla4at 4e malko sa im parite a kato otidat na rabota se 4udjat kak da go napravjat i po4vat da pitat tapi vapriosi po GSM. Tova e ob6to vzeto. Ne obi4am i lizgjarite det se podmazvat i se darpat v momenta koato vidjat 4e sa gube6ti sviknal sam na majko doverie i majka duma a ne da ti prikazvat kato maje i posle zad agala da pikajat kleknali. Te razbraha koi sa :)
Izvinete me umni potrebeteli na klub energetika, za men ste pedali vsi4kite do edin koito u4astvahte v intrigata na valueto. Utre pikluto 6te se pojavi s drug registriran i o6te 10 neregistrirani nika no tova da ne vi pla6i, vie ste nagajda4i 6te se spravite.
4ao pedali
I ne mi govorete z kompleksi za da ne se okaje obratnoto





Тема Re: прав си :)нови [re: aз.cъм.Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 21:25



4estit nov nick, uspehi i podvizi s nego ti jelaja.
Jiv i zdrav.
Onova s djavola e vsila oba4e





Тема Re: Модератор 2нови [re: value]  
Автор value (unknown)
Публикувано10.02.08 23:19



Оправяйте се както щете! Няма да досаждам на никого повече с подобни теми.
Извинявайте ако съм обидил или засегнал някого с написаното от мен.
Иначе оставам да ви гледам сеира



Редактирано от value на 10.02.08 23:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.