Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 19.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема krajba na tokнови  
Автор liocko (непознат )
Публикувано28.01.08 09:19



imam problem jiveia v ka6ta i mi izkaraha elektpomera ot van i gi smeniha s elektroni imali 4alam da se napravi ne6to ina4e 6te pla6tam ludi pari za tok .POMOGNETE





Тема Не!нови [re: liocko]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 10:09



Ще плащаш точно толкова електроенергия, колкото си изразходвал, както е нормално. Трябва да си щастлив, имаш възможност от крадец да се превърнеш в честен човек.



Тема Re: Не!нови [re: Eмo]  
Автор liocko (непознат )
Публикувано28.01.08 11:14



mersi az sam 4esten 4ovek ama kak da si pla6ta6 smetkite v tazi darjava kato vsi4ki kradat



Тема Мдааа, честен - крадец, 'бах тъ в оксиморона!нови [re: liocko]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 13:23



Не! Не си честен човек, защото си крал и възнамеряваш да крадеш. Не ми пробутвай глупости, на който и сам не си вярваш. 'Тази държава' (както сам я наричаш) е точно такава каквато я направим (аз, ти и 'секи друг), ти крадеш и си един от многото крадци, заради които не харесваш държавата, в която живееш.

Вероятно и други неудобни неща някак ти убягват, като това, че всеки търговец калкулира в цената на стоката си и загубите (няма как, инак ще трябва да престане да съществува), ти активно участваш във формирането на размера на загубите, които естествено се покриват от всички, които си плащат кротко сметките. Не знам дали си даваш сметка, но само заради това, че ти 'гепиш' някакви стотинки не отиват за моите деца, а отиват да покрият твоите разходи за открадната електроенергия, ерго ти крадеш индиректно от мен, този факт ми е абсолютно достатъчен, за да ти скърша кирливия врат като суха клечка, винаги когато те разпозная. Така, че вместо да се вайкаш и да молиш за помощ компетентни хора как да крадеш индиректно от тях, по-добре отиди, запали една свещ и пусни една тиха благодарствена молитва, че не си ме срещнал.



Тема Re: Мдааа, честен - крадец, 'бах тъ в оксиморона!нови [re: Eмo]  
АвторOM (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 14:01



Eмo !!!



Тема Re: Мдааа, честен - крадец, 'бах тъ в оксиморона!нови [re: Eмo]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 15:03



уау,много ще изплашиш човека

искам да ти кажа ако не ти харесва да живееш в нашата татковина да я напуснеш.изнеси се някъде където ти отърва,и си бий камшика ,а нас остави тук да се крадем взаимно.тука не е проповедалня ,да ми изнасяш лекции по морал и етика.ако нямаш какво да кажеш по въпроса си мълчи и не се заяждай!!!



Тема Re: Мдааа, честен - крадец, 'бах тъ в оксиморона!нови [re: sexbuldozer]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 15:17



Мого си прав, тук е форум 'Енергетика', а не клуб на махленските крадци. Аз не се оплаквам от държавата, в опита си да оправдая факта, че съм крадец. Оплаквам се от лайнарите като теб и льоко, които като ми падне случай почиствам със страшна сила. 'Ше ме прощаваш бате, ама няма как да мълча и да не ви ебавам, 'щото вие персонално имате намерение да ме крадете. Единственото ми успокоение е, че сте покъртително глупави и некомпетентни и без помощта на хора като мен 'духате супата' със страшна сила.


п.п. В това да си неудачник, който не може да си плаща режийните (тока) и да търсиш лигави и безпочвени оправдания за това че си крадец няма нищо общо с морала и етиката и лекциите за тях.



Тема Re: krajba na tokнови [re: liocko]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 17:57



Няма ли кой да заключи тези теми с електромерите, защото вече ми втръснаха?
Ясно е,че с новите електромери не може да се прави кражба, те са вътре със шунт, а не с токов трансформатор.



Тема Re: krajba na tokнови [re: OM]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 08:52



ти кво нещо ебаваш ли ме ?


а твоя ник какво е това ОМ?
ако човек иска извинение да краде винаги ще намери,така че не се чуди.
всичко измислено от човек,има начини за заобикалянето му.и българите сме изобретателни.не случайно най -големия касоразбивач е бил българин наремето,работил по целия свят



Тема Тоя па, . . .нови [re: sexbuldozer]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 09:30



'зе че го изби на национална гордост, изобретателни били българите, срам ме е заради теб, батънце, ооо великий изобретательоу на кражбата. А сега без майтап, за духовното ти израстване е много важно да осъзнаеш дълбоко, че си един обикновен крадец, който не блести с особен интелект и лицемерната ти позиция не ти позволява да се разпознаеш в това, от което се отвращаваш.

'Земи да заобиколиш нуждата от електроенергия, че 'сички да та заобичат, на место да ми се фукаш, че ме крадеш, мен и един тон дет' си плащат, че ше ме питаш нагло как да ме краднеш още по-добре, а накрая като ти тегля една, ше ми хленчиш да не те заяждам, е не!. Иде ми откровено да те свитна батънце, ама кат' куче.

Верно ли няма кой да заключва такива умопомарачителни теми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.