Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 24.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Ти откога пишеш внови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:13



този клуб?



Тема Е не е истина, ти . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 21:27



пък откъде се взе да организираш форум 'енергетика', от теб не съм прочел нито едно смислено мнение в някаква област свързана с енергетиката до момента, ти си най-големия спамър братле, не се засягай, просто явно си посредствен.



Тема Re: Е не е истина, ти . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 21:40



Организирай го ти някой да те спира?
Ако имаш търпение ще четеш мои мнения свързани с енергетиката не се притеснявай.


Аз не съм дошъл в този клуб да се доказвам от кого разбирам повече а да науча някой нови и полезни неща за мен.
Тук в клуба има достатъчно компетентни хора да дават професионални коментари и когато те го правят не намирам причина да се надпреварвам с тях.
Да доста неща не знам и затова ще ме видиш да задавам и още други въпроси ако не са ти приятни и дразнят високия ти интелект можеш да не им отговаряш и да не четеш постингите ми.
Ти въобще знаеш ли що е то спам и има ли той почва у нас?
Това, че си се възгордял и се мислиш за голям капацитет в енергетиката не ти дава право да се държиш с другите арогантно.
А и с този нерегистриран ник може да си всеки, нямам гаранция с кого в кой момент пиша.
Живей си живота и не се занимавай с мен.



Тема Пич ти май се взимаш много . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 21:59



'на сериозно'. Аз никога не съм писал под различни никове, а ти си сменяш твоите като те 'присърби'. Даже леко ни разшляка с една дребна сдемонстрация на свободното ползване на няколко различни 'регистрации'. Аз имам много по-малка гаранция с кого пиша в момента от теб, за регистрациите толкоз.

Сега питай каквото имаш да питаш във връзка с 'енергетиката' и си пази акъла и силите за организация на форума за теб. Не ме кефи позицията ти, нито начина по който се опитваш да се 'докараш', нито смятам, че там където ще искаш акъл е удачно да 'даваш' акъл как точно и в какъв ред да се дава акъл.

Чувствай се свободен да научаваш 'някои нови и полезни неща за теб', или както го разбираш и докато трае това се въздържай от активност по върпосите как точно ще се извършва. Поспри се малко, дразниш.



Тема Re: Пич ти май се взимаш много . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 22:14



Далеч съм от мисълта, че всички ще ме харесват. Ника ми в близко бъдеше няма да се сменя а дори и това да стане теб ще уведомя първи, за да си спокоен.
Аз нищо от никого не крия и нямам никакви подмолни цели.
Такива, като теб се наричат спамъри и флеймъри а не такива, като мен които са задали въпрос по дадена тема.
Ти съзнателно отклоняваш две теми вече, като се занимаваш с моята личност и това се нарича флейм.
В последствие упоритостта ти в това да ми натриеш носа прераства в спам.
Повече няма да ти отговарям, за да не ставам съучастник в твоя спам.
Това, което съм писал тук в тази тема е било единствено продиктувано от подбудата ми клуб "енергетика да стане едно много по-добро място за всички нас.



Тема клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 22:42



добро място и без твоята намеса.



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Eмo]  
Автор Timo (El)
Публикувано08.02.08 00:18



To4no!!!
I az smjatam 4e toja e neverojaten tapanar no za6to mu se varjat umnite hora neznam!!!
Diane, ako ima6 pone malko mozak ne se zanimavai s kreteni vzemai promer ot Xoldana taka i tok njama da te lovi


Tova pi6leme ot de se brakna po4naha problemite i naistina ve4e mi posna ot maloumnici.
Ako te blazni da stava6 moderator stavai i go 4isti toja bokluk ot tuka 4e naistina me drazni ve4e. Toja e s nad 10 nika do momenta i spami na vsjakade. I v drugiote gorumi go ima. Starite potrebiteli vljazohme v vraska s njakoi ot tjah i se okaza 4e toja rasi mozak i idei na vsjakade i se pravi na goljama rabota kolko avtovoza vkarval, kolko CNC pravel, kolko plazmi popravjal. Taka 4e misli kakvo pravi6 4e ot toja intrigant mi pisna. Roza mai to4no go kaza ako imate simpatii probvaiote na li4na po6ta tova ne e sait za zapoznanstva. Tozi sait tolkova godini se zadarja i bez moderator. A da, da vi kaja, moderator ima
Prosto i toi e maloumen .



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 08:46



Докато не докажеш думите си оставаш си един простак манипулатор и нищо повече.
Всичко, което си писал за мен е абсолютна лъжа!



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 12:47



Dali?
Piklo, vij si postingite kolko si cenen "Value" molja te





Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 13:19



Отговорил съм ти където трябва и не ме занимавай повече с простотията си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.