Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 20.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Модератор?  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано29.01.08 11:46



Що не си изберете модератор? Тука само някакви хора питат по сто различни начина как да се открадне, а няма кой да трие...



Тема Подкрепям!нови [re: codeine]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 11:49



Точно така, трябва модератор!



Тема Re: Подкрепям!нови [re: Eмo]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 12:10



подкрепям! трябва модератор!
предлагам Холдън. той явно има време и редовно влиза във форума, дава полезни съвети и определено не би толерирал глупостите с краденето на ток и всякакви идиотски устройства, за "лъжене" на електромерите.



Тема Re: Подкрепям!нови [re: мишo]  
Автор nrpt (непознат )
Публикувано29.01.08 13:24



Да и аз бих предложил Холдън, дано само той да се съгласи :)



Тема Re: Подкрепям!нови [re: nrpt]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:18



Добра идея, щото това с електромерите си е чист спам...
Решението с неплащането на ток е просто - на гетото в Люлин общината плаща тока, който иска по тази система - взима си една местна за булка, отива да живее при тъщата и ето безплатен ток





Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:46



Виж че и тебе няма кой да те напсува на Киролизец. Просто посещаемостта е слаба.



Тема да, бе да...нови [re: codeine]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано29.01.08 15:40



Ей не ме лишавайте от нещо с което си пия кафето!!! понякога ми е много интересно как хора се опитват да обяснят нещо което не им е ясно или да обяснят нещо дето някой им е казал че чул 2-ма как си говорят в автобуса.
Най-малкото си проличава техническата подготовка на писачите.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано29.01.08 15:51



Бе нека си питат как да крадат ток.Ама чак да се трият такива теми не ми се струва удачно.По принцип всяка кражба е за сметка на някой друг.И по тая причина и крадените могат да се усетят,че ги крадат и да намерят начина да се предпазят.Както има линкове за начини на взломна кражба.И като видиш начините,ще намериш нестандартно решение да се предпазиш.Същото е и с автомобилните аларми и имобилайзери.Крадците разчитат на фабричните решения,но не знаят нестандартните и по тоя начин удрят на камък.
Аз така си бях направил колата,че дори и да сложат нов модул на електрическата инсталация и да сложат друг резервоар за бензин да не могат да я откраднат освен механично да я преместят.
За кражби на ток има много начини,но те винаги са престъпни и в общи линии са с помощта на служители от съответното електроразпределение,или от тяхно недоглеждане(умишлено,или от некадърност).
А ролята на модератора е да предпазва от идиоти и да закача по някоя полезна тема отгоре.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор?нови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 16:05



Glasuvaite za men, 6te ima kebap4eta

ako pusnem Xoldana 6te trjabva i na kirilica da propi6em a pri men pravila njama vse edno njama moderator a i komunistite sa na iz4erpvane ve4e za da slagat cenzura i tuka. Stiga ste se praskali neka vseki ima pravo na mnenie i pitane za takova. Smjatam 4e vsi4ko si e ot polza nali si 4upim moza4nite ganki tuka bilo za dobro ili lo6o.
Daje i edna krajba na tok da re4em, vseki si otgovarja sam za sebe si no smjatam 4e principat trjabva da se znae i sa6to da se znae 4e vse pak stava vapros za krajba
Az ne sam za izbirane na moderator no ako vse pak se nazna4i imam malki iziskvanija, poneje vijdam 4e tuka edin i sa6t 4ovek polzva njakolko neregistrirani nicka i se praska na genii na vsjakade i se zajajda s horata. T.e. iziskvanijata sa mi kam proizvoditelite na Dir.Bg da napravjat stranicata s registrirani nickove i sledene na IP za povtoren nik.
Upluite me sega i men



Тема Re: Модератор? Глупости на търкалетанови [re: Timo]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 16:26



айде ся модератори ми да си питат хората, кво от това и после да има наши и ваш като ви кажат че повечето тук сте приказливци само






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.