Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 07.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: Timo]  
Авторalf (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:05



I az si tyrsq u4itelka za kirilica.6tom jenati moje da pi6e na kirilica za6to neia prati6 da me nau4i.





Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: alf]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:41



Na men mi otkaza da me nu4i zaradi tova si tarsja. Moje i drug da u4i znae6 li


e sega tova ako go pro4ete me ubi, bez maitap, ima tozi navik da preglejda de sam skital rovi mi i iz djobovite dip 4e v kolata rjadko vliza ama i tam sam vnimatelen



Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:57



Pi4ove, komunizam ne vi trebva. Za6to vi e moderator? Komu e pritrjabval?
Mislete s onija predmet nad 6ijata det sedi!!! На мен специално ne mi trjabva, na temi koito ne me interesuvat ne vlizam, hora koito znam 4e sa tapi ne im 4eta postingite i taka, koe mu e lo6oto?
Nezabeljazahte li 4e tozi forum e za selski tarikati a ne za profesionalisti?
Tuka horata det si izkarvat hljaba s tova sa na prasti na ednata mi raka a drugite samo se pravjat 4e gi e enja. Osobenno temata za zazemitelna mreja, malnieotvoda i elektromera ta tova sa temi ot abv na vsjaka tehnika, neseriozno e da se zadavat takiva vaprosi daje i ot na4inae6t, tam se pla6ta i se pravi ot profesionalist. Njama mardane, sorry za istina no e taka.
Vij ako njakoi precaka zakonno zakona na om da spodeli, tova mi e interesnoto no s ludi ne mi se govori ne6to si zagubih interesa.
Vaprosi kak ser polagal kabel, kak se pravi tui onui si ima edin otgovor, tarsi profesionalist a ne liglu v forumite. Tova e.
Kakvo smjatate 4e moje da napravi moderatora?
Da zabranjava temi, do tuk dobre, da se pravi na vseznaiko, njama kak da stane tova, njama takiva hora. Za kakvo vi e ?
Uspeh
Az i bez tova ne iskam da u4a latinica no ako se izbere takav pedal njama interes ve4e za men tuka. Tova e! Uspeh.
Stiskam vi palci.



Тема прав си...нови [re: Timo]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано03.02.08 00:01



прав си Тимо - който и да си че и ти не си регнат. Просто има хора дето като видят че някъде няма шеф и се главят за неговото място, толкова време клуба е съществувал и изведнъж някой повдига темата...

Иначе моето лично мнение за модератора - не е задължително да бъде професионалист най-малкото защото ще изпълнява административна работа, ако почне да слага на всяко гърне мерудия и да не позволява да му се противоречи тук няма да е форум а "onem man show" и просто хората ще изчезнат.. няма да е интересно. От друга страна електричеството си е кофти занаят... само от четене по форуми няма как да го научиш, ако изтървеш нещо и може да се окаже че е фатално.

Колкото до постовете на латиница и за електромера... на който не му харесват да не ги чете, ама лични нападки не одобрявам, трябва някой да метне най-отгоре малко линкове към наши и чужди источници, полезни програмки и сега действащите нормативни документи - разбирай наредба номер 3 и правилника за безопасност.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: прав си...нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 08:43



Ако не за друго то поне да се закачи някой полезна тема от време на време горе е хубаво да има модератор.
Ако модератора прекалява винаги може да бъде свален или заменен.
Иначе не писането на кирилица е неуважение към българския език и граматиката а също така и към останалите участници а нежеланието да се научи човек да пише на кирилица е невежество.
Не разбирам как един сериозен човек, който претендира, че има задълбочени познания примерно по електрическите науки ще пише на шльокавица.



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 13:08



Диан не става. против съм.
може да е компетентен, но това не е достатъчно.



Тема Re: прав си...нови [re: мишo]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 14:05



Така е модератора освен някакви макар и минимални познания по енергетика трябва да има и ред други качества.



Тема Re: прав си...нови [re: Диaн]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:42



Az po princip si imam regnat nick no nevlizam s nego po dve pri4ini, taka mi e po barzo ot kolkoto da vlizam a drugata pri4ina e 4e tam ima edna opcija da se 4etat vsi4ki postove na regnatijat a tuka ima edno zaedlivo pi6leme det samo se 4udi s kogo da se zajajda i vliza pone s 10 razli4ni nicka. Tova e, no vapreki tova az se zabavljavam kato mu gledam seira taka 4e ne sam za moderator za6toto cenzura ne mi trebva. Koito mu e trudno da mi 4ete glupostite da hodi na tataka a inak pi6a na latinica poneje mi e po barzo a na kirilica trjabva da gledam klavieturata. Pri njakoi komputara e izvesten ot 2-3 godini a pri men ot kakto sa6testvuvat i togava se pi6e6e izcjalo na latinica.



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:47



Daskal4e, njamam nujda ot uvajenieto ti. Nadjavam se da sam jasen. Tvoite postove gi znam samo vazduh i naljagane i ni6to umno. Spri da se zajajda6 s horata tova ne te pravi po kulturen i vazpitan a kamoli i gramoten.
Eto de e moderator4eto ve hora, za tova vi govorja. Sin na partizanin s privilegii na koito mu e mil BG narod no po go interesuva kolko 6te mu e faidata ot nego.



Тема Re: прав си...нови [re: мишo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:49



Mi6o a ti za kakvo stava6?
Njakoi spomenaval li e?
Hora ne6to foruma vze da se sbarkva!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.