Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 26.09.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: sexbuldozer]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 20:19



искам да ви припомня имаше по едно време един сайт на който се предлагаха такива уреди на адрес-www.tokbg.tk-
скоро по нова ТВ мисля че беше направиха репортаж за тези хора и ооо сеха сайта не работи.
АЗ НЕ МИСЛЯ ЧЕ ВСИЧКО Е БЛЪФ,А ВИЕ ???



Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: sexbuldozer]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 20:29



Ако малко разбираш става дума за така наречена тройна муфа,което е законово нарушение и затова са разкопавали тротоара.А за устройствата като имаш бол пари купи си.Никой не те бърка.
Те журналистите с глупости за наивници си вадят хляба.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: Xoлдън]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 20:40



Абе, какво да ги правиш, българчета - краде им се! Ще даде 5-600 лева за уред дето я работи я не, и ако работи ще спести 30-40 лв при сметка от 200.... Ама ако му кажа ела 2 дена работи при мене по 8часа ще ти дам 40 лева (да ми лепиш конзолките с гипс - няма да дойде!



Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: Ивaйлo]  
АвторИвaйлo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 20:51



Без човек в енергото няма крадене - знам за мои близък които краде, но техника на енергото в района му е съученик - района е забутано малко градче, инсталацията е 40 годишна още е с старите електромери и таблото е с "бушони" върху гетинаксова плоча главния е преди електромера пуска един кабел между главния и единият от другите бушони (бойлер пералня). Като ще има проверки му се обаждат да не стават резили.... Но зимата се топли на дърва има си печка с водна риза, направил си е топлоизолация..... Мнението му е че "Най балъшкия начин да се издадеш че крадеш е зимата да нямаш у вас да е баня и да плащах 40 лв ток!" го споделям напълно! Тези дето ползват разни хитринки рано или късно ще ги пипнат, въпрос на желание е да ги хванат и веднага! На такива при първо нарушение жестока глоба - докато не я платят никакво прикачане - да се молят на комшиите си да им пуснат кабел! При второ - да си търсят друго енерго! Да си обменят инфо. различните ЕРД - които се издъни пред едните да си плати и глобата и тогава при другите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.