Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 24.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: Georgi]  
Автор liocko (непознат )
Публикувано28.01.08 10:59



imali na4in da se napravi ne6to s elektronite elektromeri



Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: liocko]  
Авторнek (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 11:01



Повечето "умници"сте за затвора,не забравяйте че в мрежата не сте анонимни.



Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: нek]  
Автор liocko (непознат )
Публикувано28.01.08 11:08



niama na4in da ne moje da se naprai ne6to,nali 4ovek go e izmislil



Тема Ела ми, да ти дам едно устройство . . .нови [re: liocko]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 13:48



много е просто, всъщност можеш и сам да си го направиш, само не знам дали ще можеш да го пуснеш в действие. Взимаш една водопроводна тръба 3/4'' с дължина около 50-60 см. Увиваш тръбата във вестник, 3-4 намотки са достатъчни и воала, готово, както казах в началото, много е просто.

Тук обаче идва майсторската част, пускането в употреба и настройката. Като ти се прикраде ток, хващаш 'устройството' в единия край внимателно, без да развиваш вестника (той е консуматив), с дясната ръка, заставаш пред огледалото и с думите 'да си еба майката' се удряш с 'всичка сила' по тила, повтаряш до припадък. Настройката е много тънка работа, определя се максималния брой на ударите преди припадък, но за това си още неподготвен. Веднага ти става ясно как 'бие' тока, или по-скоро как 'удря'. Имай предвид, че тока може и да 'фаща', ама това ще е в седващите инструкции.



Тема Re: Ела ми, да ти дам едно устройство . . .нови [re: Eмo]  
Авторliocko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 14:30



mnogo si umen az te pitam imali 4alam da da namali6 el.energiataot el.el-mer



Тема Re: Ела ми, да ти дам едно устройство . . .нови [re: liocko]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 14:55



не се ядосвай,повечето пишещи в тоя форум са тъпанари.нищо не разбират пишат тук само за да си избиват комплексите и се правят на големи умове,а всъщност са кухи лейки.


П.П.:какво искаш да кажеш че като пишем тук не сме анонимни?това като заплаха ми звучи.и много интересно какво ще ДОКАЖЕШ?



Тема Re: Ела ми, да ти дам едно устройство . . .нови [re: sexbuldozer]  
Авторsexbuldozer (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 14:57



a между другото "умниците" сме за затвора ,ама затворите са пълни с мангали и няма място за умници като нас.разбираш ли какво ти казвам





Тема Re: Ела ми, да ти дам едно устройство . . .нови [re: sexbuldozer]  
АвторGeorgi (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 17:41



Ахахахаах!Големи смешки се четат тука във форума!"Ние сме умници!"Голям умник си да...явно или си преди 6 клас, когато се учат размерностите на единиците или не си стигнал до там в образованието си.



Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: sexbuldozer]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 22:55



da re4em, 4e ima6 10 KW/h konsumacija..denono6tno...365x24x10=87600 KW/h=87.6 MW/h...tova za 1 godina

10 000/87= 114 godinki...

poznah te be...ti si Duncan McCloud, ot clana McCloud...i 6to ti trebe6e da se bazika6 s tok?





Тема Re: po temata s elektromeraнови [re: @@]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано29.01.08 11:19



Стига се ебавахте с човека! Това е Прамод Митал и сега заради вас се налага да продаде Кремиковци, че не издържа на сметките за ток....

Леле! 10 000 MWh! Това по колко лева за MWh да го сметнем? Хайде понеже незнаем кога ги е откраднал, ще занижим цифрите и ще кажем примерно по 60-70 лв.

И какво? Излиза, че пича ни е откраднал някакви си 600-700 хил лева... и то без да го хванат! А Бат Емо, ако го откриеш това копеле, недей да бъдеш егоист... викай да се включваме кой с какво може...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.