Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 26.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Задача за специалисти!нови [re: Пиkимocчe]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 16:47



хехе пълен смех а бе ти наред ли си контакта дава на късо и пропуква и така на татък глупости ред и простотии. Ами някои идеот акто е объркал фазата, нулата и земята така става.

А наредба 3 е зайби че е многооо модерна.



Тема Re: Задача за специалисти!нови [re: DD]  
Автор Пиkимocчe (Преминаващ)
Публикувано29.11.07 18:34



Не се изказвай неподготвен, никой нищо не е разменял не съм дошъл тука да си фантазирам. С единия щепсел има междуфазово късо с новия няма а на клемите на двете фази отвътре се виждаше и с невъоръжено око къде са били точките на дъгата.



Тема Re: Тъп въпрос тъпи отговори!нови [re: Пиkимocчe]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 09:56



А бе пич, какъв е смисъл да задаваш въпроси и после да се правиш на разбирач. Ами е..и си м... пука ми за твоя проблем. Да беше понаписъл повечко а и да пратиш малко картинки да видим какво и що е и тогава да задаваш въпроси. А пък за наредба 3 спокойно мога да си кажа че е стара, пра стара, а че сега влиза нещо такова в БГ то незначи че е съвременна работа. Когато дойде демокрацията за около 2 години всичко що се правише по БДС бе развалено и БДС то бе унищожено. Та в тоя период се извъдиха толкова много специалисти в електричеството, че сега като ходя по строежите се пукам от смях.
Ето ти един пример що преставлява наредба 3
Чл. 154. Основните термини, използвани в наредбата, във връзка със заземяването и защитата срещу поражения от електрически ток и техните определения са:
4. Електрически независими заземители - заземители, достатъчно отдалечени едни от други, така че максималният ток, който би могъл да протече през един от тях, да не влияе забележимо върху потенциала на останалите.
Що за глупост е това дават се стойности или %.





Тема Re: Тъп въпрос тъпи отговори!нови [re: DD]  
Автор Пиkимocчe (Преминаващ)
Публикувано30.11.07 10:10



В отговор на:

А бе пич, какъв е смисъл да задаваш въпроси и после да се правиш на разбирач.




Май няма кой да чете какво съм писал по-напред!



В отговор на:

Ами е..и си м... пука ми за твоя проблем.




Ама ти си бил голям простак бе! Мислиш си, че изказвания, като това те извисяват много ли?

Нямам повече, какво да дискутирам с теб.



Тема Re: Айде отново се появи един образ тук!нови [re: Пиkимocчe]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано30.11.07 10:23



От вчера ви наблюдавам и ми става смешно. Пиkимocчe да те питам аз тебе за какво пускаш въпрос , искаш да се заяждаш ли или какво на интересен да се правиш. ДД ти е казал ясно и точно. А такива като теб отворковци, образованието му било електрическо, образовал си се явно като те е праскал тока, в мозъка или някъде другаде, може и в митницата да те е праскал. Такива като теб дето казват образованието ми е електрическо, щото ги е срам да си кажат какво е по точно ги знаем. Тъй че на тъпи ел. заряди като теб дето се чудят де да се разредят, предлагам да си търсят по добри гръмоотводи.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Айде отново се появи един образ тук!нови [re: Djasta-Prasta]  
Автор Пиkимocчe (Преминаващ)
Публикувано30.11.07 10:49



Специалността ми е електрически машини и апарати.

Честито и ти се присъедини към отбора на простаците!
Скоро ще има и друга задачка и можеш да не се чувстваш длъжен да отговаряш.

Колко лесно се разбира в един клуб кои са свестните хора и кои са простаци и злобари. Достатъчно е да пуснеш една провокативна тема и готово.

За разлика от теб и твоята дружка, която защитаваш се оказа, че има и свестни хора, като Холдън, brains, и други.



Тема Re: Айде отново се появи един образ тук!нови [re: Пиkимocчe]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано30.11.07 11:04



Вярно ти си нов и незнаеш че другите знаят че аз съм си простак, хихихи. Споко пич. Аз пък съм говедовъд по професия и хобито ми е електрчеството.
Обаче щом ще има друга задачка чичко даскал ще ти отговорим, щото ще ни пишеш 2 ка. Пък нии мразим двойките.


Ся ще направя едно предположение, че когато си кандидаствал я в техникума или в ВУЗа си искал да те приемат в слаботоковите специалности, ама те е домързяло да зубкаш и са те набутали в тая специалност готварски печки и ел. бъркалки.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Айде отново се появи един образ тук!нови [re: Djasta-Prasta]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 18:14



da be, goljam otvorko...geroj v mirno vreme..ne e pikimos, ami pikiras...:))::)) sutrin se budi s prastite v kontakta...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.