Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 25.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема схема на енергийния пръстен  
Авторbatstan (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 10:46



Интересно ми е как е изграден електро-енергийния пръстен на страната. Знам че е на 400 kV, но между кои точно централи и станции ,това не знам.
Знае ли някой от къде може да се намери това?



Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: batstan]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 16:11



Тази информация не е общодостъпна, тъй като касае националната сигурност.



Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: ekcпepт]  
АвторMBP (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 17:21



Ела утре в полицията да те информираме!!!!!!



Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: batstan]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано30.10.07 17:42



Няма нищо секретно.
Виж


По принцип са два пръстена 220 и 400 kV.
Още инфо



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: ekcпepт]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано30.10.07 17:45



Глупости на търкалета.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: Xoлдън]  
Авторbatstan (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 22:08



Много благодаря!
Както се очакваше, камъка на пръстенчето е в София.





Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: batstan]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 08:36



Разгащена държава - това е ! А на самите карти по райони пише "Само за служебно ползване" ! При тая информация няма никакъв проблем една малка терористична група с подходяща екипировка за късо време да разпадне енергиината система !
Който е качил тая информация в нета, е пълен идиот и това е наистина работа за спецслужбите !!!





Тема Re: схема на енергийния пръстеннови [re: ekcпepт]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано31.10.07 09:30



Много филми си гледал.
п/ст "София юг" с околовръстното.Има и координати в Гугъла.







Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема :)нови [re: Xoлдън]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано31.10.07 09:52



Не е баш така както си го спомняш хем че не е от преди много време (не се обиждай) просто са назначили разни идиоти из полицията (май че се водят за борба с тероризма) дето са гледали наистина много филми... идва онзи и почва да ми чете лекция за терористични заплахи, дежурните трябва да са въоръжени, да имало бодлива тел (2-метрова ограда не била достатъчна, лесно се преодолявала), камери с постоянно наблюдение, СОД, паникбутони а бе... всичко дето си гледал по екшъните набито в една милиционерска глава на куп. Има си постоянно заповеди "дежурния да охранява и упорито да отбранява поверения му обект по празниците", пишат се предупредителни протоколи на 2-3 месеца да се повиши бдителността... Ако се спре МПС до оградата на "обекти с национално значение за сигурността" (ВиК и те в кюпа) и трябва да се сигнализира в полицията те веднага пращат патрулка да мине да ги разкара понякога и актове пишат.
Само дето ме гледаше като теле като му казах че ако някой като влезе да краде и приближи на под 1,50 до съоръженията се секунди става на купчинка пепел така че те сами се пазят и да не ме занимава с глупости... човека гледа и пита "а тогава какво правите" и аз от къде ми мина му изръсих "метлата, лопатката и ей-там в храстите извън оградата ко ще се занимавам с глупости да пиша като идиот" - повярвай ми... на следващия ден имаше изпратени 3-ма да ровят из храстите какво има (поне ги изрязаха). Така че не се съмнявай във военната глупост, тя нахлу и при нас:)

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: :)нови [re: Диaн]  
Автор Xoлдън (нов човек)
Публикувано31.10.07 12:08



Това за идиотите го знам.Да влезеш в п/ст. на НЕК трябва да имаш специален допуск и да си проучен до прабаба си.Мисълта ми беше,че всичко се вижда от сателит и се знае.
Но за да изкараш за дълго време една подстанция от строя не е необходимо да влизаш вътре.Хайде да не обяснявам как.Знае го всеки талибан.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.