Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 29.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Тема Я вижте тованови  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 15:03







Тема Re: Я вижте това [re: ekcпepт]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано21.02.07 16:17



А бе човек това бе объсждано още миналата година и в тоя форум и в дригет форуми.

Само му правим реклама на онзи тарикат.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Редактирано от Djasta-Prasta на 21.02.07 16:18.



Тема К'во да му гледаме, 'ми тонови [re: ekcпepт]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 12:02



в тоя форум всичко е ясно. Единствено възможните дебати са поради добре прикрита липса на знания или удобно забравени фундаментални принципи, върху които почива рационалният свят. Появяват се секви 'юнаци', готови да ти обяснят как работи нещо, което няма как да работи. Секви хора има, гледаш го активен навсякъде, писал за киселото зеле по форумите, със същия упех на несретните професори учебниците писал, но както и да е важното е 'уважение' да има.

Ти собствено като си избрал съдбата на мисловния пигмей, който все още помни какво е пише в курсива на учебниците от прогимназията 'ше страдаш като мен, това е кръст, който цял живот 'ше носиш, време е да се примириш.

Успех.



Тема Re: К'во да му гледаме, 'ми тонови [re: Eмo]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано22.02.07 13:13



Емо що си се залепил за мен, ей това немога да го разбера, мине не мине време закачаш се с моята личност, вземи ме остави на мира. Пигмей съм какво да правя, ти като си великан ходи си при великаните аз си седя при пигмеите. Сега ако се дразниш от моята личност, поднасям ти извинения, ако съм те нагрубил. Нито ме знаеш какъв съм нито ще ме видиш, а и с такива хора като теб дето страдат за нещо си, не контактувам на живо. Ми просто момче съм кво да се прави, чело не дочело. Ако те дразни това че списвам тук във форумчето енергетика, кажи си го направо, а не да шикалкавиш бъди мъж и направо си го кажи, щото те жените така действат. Ся ако си някой велик спецюалист хубаво, ама хич не ме вълнува, ся ако ти пречи демокрацията пак не ме вълнува. Ако пък преча на повечето хора тук да си го кажат направо, шъ съ махна.
Айде Емчо действай ти си нашия герой, великан с поглед засмян.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Стига бе,нови [re: Djasta-Prasta]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 14:11



Джаста, кой се заяжда пък с теб, 'лепнал съм се бил'.
Пуснах една тема с един прост и разбираем въпрос (отговор 'да' или 'не' е съвсем достатъчен) и ти се съдра да постваш празни приказки и пълни безмислици, колкото да не заспиш, но както се казва красотата на живота е в неговото многообразие, та се забавлявам.

К'во да ти казвам 'като мъж', пусни си форума на 'Кратък преглед', по прегледно е, и 'ше видиш, че не 'сички на теб отговарят, ели пък аз. Облякъл си разни епитети, 'дето не са за теб, те са за мен и експерта, 'ше прощаваш, ама аз съм пигмея, ти си великана, дет' няма нужда даже и постовете да чете.

Айде, и умната . . .



Тема Re: Я вижте тованови [re: ekcпepт]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 09:39



вместо да плямпате даите някоя схема



Тема Re: Я вижте тованови [re: ивaн]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано08.11.07 10:25



Това е старо бе !
Веднага ти казвам най-сигурната схема-връзваш се преди електромера !
Ако технически имаш затруднения - консултанти в Столипиново, Факултета и др. места - колкото искаш !
Друг е въпросът, че в цената на тока се калкулират и търговските загуби, и плащащите плащат и твоя гяволък по системата прееби другарчето....
Дето викаше един циганин, ние ви взехме имената, вие ни взехте циганията...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.