Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 19.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: ha-ho]  
АвторБизнec (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 11:24



Най-добре питащия (фазомера) да намери начин да искара повече пари

, тогава сметките му за ток няма да са проблем



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: ha-ho]  
АвторMAr (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 22:22



А бре ей Ха-Хо Смахнат ли си, или си някакъв малоумник, или най-вероятно работиш към някоя от обирджийските компании, дето се водят като елктро-разпределители! Как ще ми обясниш драги ми малоумнико, фактът че в къщата ми на село, дето по цяла седмица няма никого, новият електронен електромер който е сложен отвън на улицата (вътре в къщи си имам още един който е от старото енерго) отчита всяка седмица по около 50 киловата на това което е отчел електромера който е вътре в къщата, защото електромера вътре в къщата, си отчита точно толкова колкото се ползува, а именно, това което хаби само хладилника!!!! Защото само той (хладилника) е включен постоянно!!!
Някакви идеи Умнико МОЙ!!!?!?!

Може да погледнеш ето тук по въпроса, келеш със келеш!



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: ekcпepт]  
Авторeeee (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 11:51



какво толкова жената пита ,а вие от кой ще крадеш,а мънгалите дето не си плащат тока с години що не се сърдищ на тях



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: MAr]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 12:39



дали има начин да си развалим електромерите по някъкав начин,а тези които не харесват това нека си плащат ток,а циганите нека си крадат и после да се правят на честни



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: Lara]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 16:52



дайте идея как да си развалим електромерите



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: Lara]  
Авторeon (Нерегистриран)
Публикувано16.04.08 17:27



няма нужда да си разваляте електромерите,купете си уреди които работят икономично.Хванем ли умисъл,ще ви излезе солено.



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: eon]  
Автор//// (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 10:37



ей еон по колко лева плащаш ти бе на мен ми писна да правя икономии и накрая пак да дам над 100лева,



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: eon]  
АвторИзмaмeн oт EOH (Нерегистриран)
Публикувано17.04.08 18:48



Що не си гледате работата бе боклуци и мошенницитакива, ако имаше във всеки град по три енергийни дружества сигурно нямаше да имате такова самочуствие, а най вие лесно да режете тока на пенсионерите заради 30 лв.
Възмутен съм, жалко че сте ми колеги.



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: Измaмeн oт EOH]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.08 12:39



точно за тов се научи как се разваля електомер те това заслужават знаят само простотии да правят на хората



Тема Re: Електронните електромери - отново :)нови [re: Xoлдън]  
Автор joro records (непознат )
Публикувано03.04.09 17:25



"бушон" да те помоля за паролите на програмата :) данните за достъп ако може да ги дадеш(ако искаш лично... skype: georgit6444 )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.