Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 23.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Тема Viessmannнови  
АвторAчo (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 09:17



Коя фирма е представител на Viessmann за България? Интересувам се от котел Vitodens 300.



Тема Re: Viessmannнови [re: Aчo]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 13:27



Погледни в сайта Viessmann.com и ще видиш, че в България официален представител няма. Иначе съм срещал фирми да продават техни изделия. Това твоето май е газов котел, питай в някоя от газовите фирми.



Тема Re: Viessmannнови [re: ekcпepт]  
АвторAчo (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 10:15



Става дума за газов котел с кондензация на димните газове. Искам да кандидатствам за кредит енергийна ефективност, затова ми трябва котел с висок КПД.



Тема Re: Viessmannнови [re: Aчo]  
Автор Бoбyзa (Drifter)
Публикувано21.11.06 20:26



ето ти телефон: 0898625555 г-н Дачев

BIG GUN, BIG FUN

Тема Re: Viessmann [re: Бoбyзa]  
Автор Amorphiss (непознат )
Публикувано23.11.06 14:27



Браво бе "Експерте" ще ме убиеш с тези изказвания ( нямало представител за България ама тук таме се намирали техни котли ) всяка фирма си ги носи от германия или как ? Има си представителство и то е с координати: гр.София бул.България 60 тел.02/ 958 93 53 факс: 02/ 958 93 43.
Като не можете да помогнете поне не пречете !



Тема Re: Viessmannнови [re: Amorphiss]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 15:00



Съжалявам, написах това, което съдържа като информация сайта на фирмата. Там видях адресите и телефоните на представителствата примерно в Казахстан, Турция и т.н., но никъде го няма българското флагче. Вероятно е пропуск, напомнете им да го поправят. А вие направете един саит например
Viessmann.bg, качете вътре снимки, каталози, ценови и продуктови листи и въобще - както си му е реда. Аз кво преча - вие сами си пречите.....





Тема Re: Viessmannнови [re: ekcпepт]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано23.11.06 15:52



Ама не се карай те де, има някои проблеми, едно е да продаваш дурго е да си наистина дистрибутор и то фирмата да го знае това и да те сложи в официалната си информация.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.