Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 26.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възвание за революция в съзнанието  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 17:29



Възвание за революция в съзнанието

......



Тема И какво правим??нови [re: ззз]  
Автор Xoлдън (уморен)
Публикувано06.09.06 10:04



Цял живот съм се нагледал на критици.И при соца и сега казват:Трябва да се направи нещо!Но какво?Никой не казва.Горе долу цял живот съм бил някакъв шеф и такива приказки не съм приемал.
Човек трябва да има ясно и конкретно предложение (независимо на какво ниво се намира).И аз мога да ги разказвам всички тия дивотии в БГ няколко дни.И какво?Кучетата лаят, кервана си върви.

Винаги има по някой "трибун на народа"(Хитлер,Мусолини-хайде да наредим и нашенци : Сидеров,Костов,Мозер,Доган,Станишев,Лилов,Живков),които им приказват подобни мазни приказки.И народа заспива омагьосан сън"Ето този(тая) е"
Живота е джунгла.Всеки се оправя сам.
Няма да дойде златната рибка с трите ти желания.
А че държавата ни е кучка за поданниците си вече го писах.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат

Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: ззз]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 21:52







Тема и тук ли си замърсил . . .нови [re: ззз]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 10:35



с чужди глупости, бедната твар не и се сърдете! трудно е да разкриеш дигитално оскъдната си същност, но както и да е, прогреса от девет запетаи към цяло изречение може да се счита за проява на разум. оставете го той еволюира пред очите ни, и сигурно иска нещо да никаже, дайте му шанс, не бъдете груби.



Тема Re: Възвание за революция в съзнаниетонови [re: ззз]  
Авторeee (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 19:54








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.