Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 10.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пирамидата Перендеви: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИЦИ!нови [re: Пoлицaй]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 04:45



be ne 4e ti haresvam zanajata, no si prav naj-verojatno... 4isto tehni4eski, takova jivotno njama i ne moje da ima... a ra4ko e maloumnik ili pak goljam hitrec, kojto iska par4e ot banicata i se opitva na stari krastavi4ari krastavici da prodava... nameri vav forum Energetika da pravi propaganda... mi to edinstvenata pri4ina da mu otgovarjam izob6to, e ako moga da spestja na njakoj 4ove4ec stotinkite, dadeni za podobna divotija..pove4eto redovni posetiteli izob6to go ignoriraha..

Ot dosta vreme ne sam v BG i podobni istorii sam vijdal pod pat i nad pat, v naj-razli4ni varianti, oba4e javno nomerat o6te minava...pri pravilna kombinacija ot maloumie i al4nost vsi4ko raboti...

Abe, al4nostta e po-silna i ot toka:)))



Тема Re: Пирамидата Перендеви: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИЦИ!нови [re: @@]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано23.07.06 10:33



Спокойно Разбрах че съм лъжец, алчен измамник,Разбрах че съм малоумен
И съм за затвора не по добре направо да ме дадат на кучетата.То и без това откак дойде Костов няма какво да ядат гадинките.
Предавам се !
А инак ти можеш да ми инсталнеш върху SuSe-то виртуална машина нали?
и в нея да пъхнеш един..."Винбоуз"А можеш или не можеш?Ти Кирилизатор на Линукса си не можеш да сложиш хората по затворите ще вкарваш
Да бе аз съм малоумник
1,3.5 1. 3 .5 1, 3 , 5 1 . 3 . 5........
Гледам оня ден едни руснаци с друга машина пък, им хакнали турците сайта
дали на верска основа или щото са пробутали някакъв псевдо механизъм
Не можеш да съдиш целия свят от една само правена недоправена работа.
И какво месиш и Царя, Комунистите, Ами докарай И Ева Браун тя поне е била хубавелка
Направо ми писна от полемика.
Айде с здраве. И...да учиш Линукс !



Тема .нови [re: Пoлицaй]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано23.07.06 18:25



.

Редактирано от Ra4OKowa4a на 23.07.06 21:49.



Тема ИЗМАМНИЦИ!.... Но кои?нови [re: Пoлицaй]  
Автор Ra4OKowa4a (ентусиаст)
Публикувано24.07.06 20:01



Аз макар че си нерегнат ще отговоря и на твоя постинг защото не се сетих да пиша че на нерегнати няма да отговарям.Но отговорът ми до теб ще е последният отговор до нерегнат.
Тази година януари месец пак е имало презентация на този мотор има и видео
Но ! Спирам да пиша по въпроса.
няма да дам и линк за да можеш да кажеш че ...а бе знае се какво ще кажеш
Но аз не съм седнал да доказвам това или онова.
Видях , писах на админа им Получих данните публикувах ги тук и точка по въпроса.
Аз това видях в интернет за това пиша и се допитвам до по знаещите в Енергетика Все пак енергетиката е нещо материално не е от типа на съновниците и вечните календари.Ако не бях видял,нямаше да питам тях и да пиша тук.
Може и да са пирамида... нищо чудно но не вярвам видеото да е фотошоп и прочее....
Не вярвам бе човек , Ти поне като полицай ще се съгласиш че видените неща са все пак някакво доказателствоНАли точно моя пост си изпратил до НСБОП,освен това там бяха показани и други мотори
Слушаи, я намери нещо за мотора на Бедини нещо като това което си намерил за Перендеви!
Но и да не намериш аз повече тук за тези технически постижения няма да пиша .Всички си имате интернет и ако такива техники ви интересуват сами си намирайте а ако не ви интересуват какъв е смисъла да се правя на радио "Най старата новост ".



Тема Re: ИЗМАМНИЦИ!.... Но кои?нови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторMaдлeн (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 00:28



Ти всичко ли, което виждаш на видео приемаш за истина?... Значи вярваш и в извънземното от Розуел, Кинг Конг, Шрек. Навярно гледайки рекламите на WS Телешоп не си разпознал българския актьор в ролята на швейцарски експерт ;) Телевизията, видеото, киното и интернет са хубаво нещо, но понякога могат да са пагубни за недоразвити в умствено отношение граджани като теб. Мога да ти направя точен психилогически профил: Отдавна отминалите младежки години не са прекършили връзката с комунистическите ти възгледи. Обичаш да вярваш на всичко, което гали сетивата ти, но за съжаление те са безсилни в задачата да откриват елемнтарната лъжа от очевидната истина. Живееш в мизерия, но нямаш знания, житейски опит и хъс да излезеш от нея. Несправедливо виниш държавата за собственото си неблагоплучие. Прозираш, че тя - държавата няма да ти помогне и на пук на личната ти драма (загубени пари във фалирала банка, както и други измами на които си станал жертва) решаваш, че поредната пирамида би ти оправила положението... Този път самодоволно потривайки ръце си мислиш, че си от другата страна на барикадата. Уви напротив - брега е същият, а ти отново се давиш на плитко. "Оттук до вечността една и съща - разбива се вълна, вълна се връща..." В този стих на големия бургаски писател Иван Апостолов думата "вълна", спокойно може да се замени с "глупостта" и с голяма точност да се повети на теб. Голям си вече, пагубно е да гледаш толкова телевизия. Вземи научи това, че най-великото достижение на социума не е ДВД плеъра, а Демокрацията. Остави енергетиката, на хората които знаят защо един мотор неможе да има три ротора, а бизнеса на тези които различават мошениците и без специална оптика. Ковачестото е хубав занаят, арена на изящното изкуство. Приеми един приятелски съвет от мен: иди кови медни съдове, би печелил добре в Слънчев Бряг.



Тема Re: Perendev мотори конкуренция ли са и на кого?нови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:10



Другаря П. таркаля колелелета за сметка размагнитване на постоянни магнити (и нарича т'ва двигател), имаше един тон форуми за една доста скъпа 'играчка' на подобен принцип, която все още не е тръгнала при нито един от купилите я 'ентусиасти' (ебачи на Дявола във въздуха). Сега ново двайсе, дваесе и пет иляди ойро и ставаш дистрибутор.

Да сме показвали матора на чичко П. на Пловдивския панаир, че даже и да му платим, щото кат' го видат хората 'ше се спраскат да купуват. Нещо не разбирам такава практика, ти да му платиш рекламата. То ако е толкоз страшен продукта, ти за к'во си в схемата? Понеже си симпатичен (превел си тия глупости за 'матора') тип 'ше те светна, как така за к'во си, ами да налееш деваисет и пет хилади ойро, за т'ва си. Ако нямаш толкоз, да намериш хора и да съберете. Не се занимавай с глупости.

Защо трябва да е толкова сложно и скъпо. Един двигател и един генератор с директно коплирани валове, генератора 'храни' електродвигателя. Завърташ вала и си готов. Може и по-просто, две ремъчни шайби, свързани естествено, като почне да спира едната другата я увлича чрез ремъка и обратно. Но, това не е всичко, може и още по-просто една шайба, без значение каква (колело някакво) завърташ и едната половина увлича другата и обратно. КПД поне -80%, ако вярвате на математиката. Производство от нито едно 'устройство' до няколко милиона, милиарда и повече.

Производството е секретно и се базира на технологии познати от дълбока древност, 'колелото' се разглежда малко по-различно, особено преди неговото изобретяване.

Ето и някои тънки моменти от секретното упътване: 'При големите мощности изключването на 'устройството' е свързано с много големи технологични затруднения, или над определена стойност на механична мощност на вала на 'устройството' спирането му е практически неосъществимо със сървеменните технически средства. Поради това максималната мощност на серийно произвежданите 'устройства' е ограничена до 1500000 TW.' Стига тъпотии . . .


Успех



Тема Re: Perendev мотори конкуренция ли са и на кого?нови [re: Ra4OKowa4a]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:21



Уважаеми Ковачо, Вие написахте:
'потопяване на 6 километра дълбочина. 50 сантиметровите и стени' и още разни работи за мащабите на работа на 'тази фирма'.

6000 метра воден стълб са грубо 60 MPa, или 60 000 000 N/m2, или 600 кгс/cm2, или има, няма шестин атмносфери. Стена с дебелината от 50 cm, какъв ли е тоя материал. За зравнение около 15-16 МРа (сто и пет-шейсет атмносфери) дебелина на стената около 20cm - ВВЕР-1000, АЕЦ 'Козлодуй'.

По добре да се чете Жул Верн.

Успех



Тема Re: Perendev мотори конкуренция ли са и на кого?нови [re: zmiori]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:34



Аха, на 4ти километър, са конкуренция, вечните матори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.